Jump to content
Dogomania

rozmnażajmy suczki, bo wszystkie szczeniaczki znajdują domy.


pinkmoon

Recommended Posts

[quote name='Moniasek']Masakra :( Mam nadzieję, że odpowiedni ludzie dotrą do tej osoby i zostanie za to ukarana...[/QUOTE]

sssspoko ssspoko :)
gdzieś wśród tych postów na tym serwisie wyczytałam, że ją dopadli ....

[url]http://www.kciuk.pl/Wrzucala-zywe-szczeniaki-do-rzeki-koszmarne-WIDEO-a23842[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']sssspoko ssspoko :)
gdzieś wśród tych postów na tym serwisie wyczytałam, że ją dopadli ....

[url]http://www.kciuk.pl/Wrzucala-zywe-szczeniaki-do-rzeki-koszmarne-WIDEO-a23842[/url][/QUOTE]

...ale nie rozumiem tego wpisu: "UWAGA!!! To naprawdę drastyczne wideo. Znany z akcji odszukiwania takich wrednych sadystów, /b/ zajął się sprawą. Wiadomo, już nawet, jak się ta dziewczyna nazywa. Chętnych do poznania tej wiedzy odsyłam na 4chana i reddit.Kopie wideo z YT jako backup".

Chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć, ale nie rozumiem, jak...

Link to comment
Share on other sites

Ludzie z 4chana są znani z tego, że potrafią każdego wyśledzić, jeśli im podpadnie. Na ogół robią to żeby ponabijać się z ludzi i uprzykrzyć im życie, ale jedno co trzeba przyznać, są strasznie cięci na męczenie zwierząt. Jakiś czas temu jakiś małoletni sadysta umieścił anonimowo w necie video jak znęca się nad kotem. Tamci przez internet, na podstawie jakichś mega szczegółów (kolor ścian w jego pokoju, plakat na ścianie, marka ubrania, itd.), wyśledzili go, znaleźli dane i zgłosili na policję. Teraz szukają tej dziewczyny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiking042']...ale nie rozumiem tego wpisu: "UWAGA!!! To naprawdę drastyczne wideo. Znany z akcji odszukiwania takich wrednych sadystów, /b/ zajął się sprawą. Wiadomo, już nawet, jak się ta dziewczyna nazywa. Chętnych do poznania tej wiedzy odsyłam na 4chana i reddit.Kopie wideo z YT jako backup".

Chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć, ale nie rozumiem, jak...[/QUOTE]

A ja w takim razie jestem już spokojna.Oby stało sie tak jak z kobietą ,która wrzuciła kota do pojemnika na śmieci . Widziałam reportaż w TV24. Właściciele po powrocie z wyjazdu odtworzyli monitoring i zobaczyli sprawcę [URL]http://www.tvn24.pl/12691,1670564,,,wyrzucila-kotke-do-kosza-na-smieci,wiadomosc.html[/URL].
Tam również ludzie odszukali sprawczynię i zaczęli ją nękać. Takie osaczenie i publiczne potępienie czynu jest dla mnie lepsze niż sąd. Sam poszkodowany (właściel kotki) zwracał się z prośbą do społeczeństwa o zaprzestanie nękania kobiety bo "bidulka" nie mogła wyjść z domu żeby nie zostać wyszydzoną za swój czyn.Obawiano się ,że dojdzie do linczu.

Link to comment
Share on other sites

Dostałem link. Obejrzałem, przeczytałem.

Nie oszukujmy się. Dziwczyna chciała aby to zostało nagrane. Teraz pomyślcie ile jest takich co nie chcą. Robią to bez świadków. Zwierzę dostaje w głowę i ogłuszone jest wrzucane do wody. Jak jest duże dostaje kamień u szyi ub w zamkniętym worku tonie żywe i świadome bez możliwości ratunku.

Na pewno znacie inne równie drastyczne przypadki. Te medialne. Pomyślcie ile nigdy nie ujrzało światła dziennego.

Kiedyś właśnie w takim linku zobaczyłem psa nabitego na kij od szczotki. I każdy nowy dzień może przynieść jeszcze bardziej szokującą zbrodnię. Podpalenia, wieszanie, wypalanie oczu, obcinanie kończyn, rąbanie siekierą lub łopatą, strzelanie dla przyjemności. Prawie codziennie coś takiego czytam.

A i tak żadna kara nie zwróci odebranego życia i nigdy nie poznamy wszystkich zbrodni dokonanych na zwierzętach.

Bezradność i bezsilność boli najbardziej.

Jak patrzyłem na ten film to nie myślałem o tym co zrobiłbym tej dziewczynie tylko o tym czy chociaż jeden z Nich ocalał? Czy chociaż jeden jakimś cudem wydostał się na brzeg? I czy odnalazł Go wtedy ktoś kto dał Mu dom i opiekę? Pozostaje mi wiara, że tak się stało i nadzieja, że kiedyś będę w takim miejscu w odpowiednim dniu i o odpowiedniej godzinie, po to tylko aby pomóc.

Link to comment
Share on other sites

a propos ostracyzmu najblizszego otoczenia. To działa.

Dwa lata temu koles przygarna kota,od Dogomaniaczki. Koles sprawdzony,kolega z pracy,biurko w biurko. Miał juz jednego kota.Zdawałoby sie dom idealny. Pewnego dnia kolezanka dowiedziala się,ze kotu "zwrócił wolność",czyli wystawił go przed blok,bo kot ciagle chciał wyjść i zasikał mu chatę.

Trzeba go było szukać. Rozwiesiłam ogłoszenia,a najwięcej pod jego blokiem,treśc byla mniej wiecej taka,ze tego i tego dnia został porzucony domowy kot,wyglada tak i tak itd...szukamy,bo sobie nie poradzi. Nic o co mógłby sie doczepić prawnie. Ale sąsiedzi i okoliczne karmicielki (zreszta dzieki ktorym sie odnalazł) wiedzieli czyj to kot i dały mu popalić,łacznie z pania ze sklepu zoo.

Link to comment
Share on other sites

Rita60 - w skrócie: po tym, jak w Internecie tysiące ludzi zaczęło szukać tej dziewczyny i wysyłać jej pogróżki, pojawiło się na Youtube video (nie wiadomo czy to oryginalne od niej, czy ktoś się pod nią podszył), w którym przeprasza i tlumaczy, że to szczeniaki suki jej babci która kazala się ich pozbyć, bo były chore. Pisze, że chciała dać im szybką bezbolesną śmierć i nie chciała żeby cierpiały.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']Rita60 - w skrócie: po tym, jak w Internecie tysiące ludzi zaczęło szukać tej dziewczyny i wysyłać jej pogróżki, pojawiło się na Youtube video (nie wiadomo czy to oryginalne od niej, czy ktoś się pod nią podszył), w którym przeprasza i tlumaczy, że to szczeniaki suki jej babci która kazala się ich pozbyć, bo były chore. Pisze, że chciała dać im szybką bezbolesną śmierć i nie chciała żeby cierpiały.[/QUOTE]
Tia:angryy:dzieki za skrót.

Link to comment
Share on other sites

[U][URL]http://demotywatory.pl/2056230/Z-usmiechem-wrzucala-szczeniaki-do-wody[/URL][/U]

A jednak ktoś się tym zajął ;] Oby to była prawda. Podła morderczyni.[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]

"My name is Katja Puschnik and I would like to appologize [sic] for my behavior. The puppies belong
to my grandma and she told me to get rid off them because they were only 3 days and they were ill.
They had parasites from their mother. I didn't knew [sic] exactly what to do so I thrown [sic] them
in the river because it was a short death. I did not want to make them suffer. I am really sorry for ... ''

i po polskiemu, nie dokładnie bo nie jestem świetna w angielskim, acz przetłumaczę na tyle by można było zrozumieć.

Mam na imię Katja Puschnik, i bardzo chciałabym przeprosić za moje zachowanie. [?] Szczeniaczki należały do mojej babci, kazała mi się ich pozbyć ponieważ miały dopiero 3 dni i chorowały. Miały pasożyty :shake: po swojej matce. Nie wiedziałam dokładnie co zrobić, więc wrzuciłam je do rzeki, bo to była krótka śmierć [coś w ten deseń :angryy:] Nie chciałam, by cierpiały. Bardzo mi przykro z tego powodu.

Szybka śmierć? Buahahaha :shake:
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Najpierw myślałam że ona rzuca kamienie!!!

Jejku!!! Jakie śliczne tłuste kluseczki - jak tak można... :-( (nie wyglądały na chore ale po filmiku ciężko ocenić)
Gdyby tam była psia mamusia to pewnie skoczyła by za nimi do wody, tyle wysiłku kosztowała ją ciąża i poród a "właścicielka" tak po prostu pozbyła się ich... NIE MA SERCA!

"they were only 3 days and they were ill. They had parasites from their mother."
Tłumacząc: szczeniaki miały tylko 3dni i były chore. Miały pasożyty od swojej matki.
Wnioskuję,że miały robaki a TO SIĘ LECZY! Dla mnie żadne wytłumaczenie :-/ poza tym jak na 3dniowe szczeniaki były bardzo dobrze odżywione.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...