Jump to content
Dogomania

rozmnażajmy suczki, bo wszystkie szczeniaczki znajdują domy.


pinkmoon

Recommended Posts

UWAGA, tylko dla osób o naprawdę mocnych nerwach.

[url]http://www.liveleak.com/item?a=view&token=bb4_1283184704[/url]

Mnie po prostu ścięło. Trochę widziałam, ale coś takiego... I jeszcze KTO to robi - nie żadna patologia czy stary dziad na zapadłej wsi, młoda dziewczyna, bez żadnego zawahania czy zadrżenia ręki...

Link to comment
Share on other sites

Mnie też. Złapało za serce strasznie... Powinno być jakieś ostrzeżenie żeby nic w rękach akurat nie trzymać ehh. Jak człowiek dalej będzie się tak "rowijał" to niedługo jak się ludziom bliźnieta urodzą to jednego też zabijać będą. jedno powiem: to piszczenie to do teraz mam w głowie i obawiam się, że szybko się go nie pozbędę. Z drugiej strony to chyba jednak jest patologia. Skoro młoda osoba i to do tego dziewczyna jest w stanie zrobic cos takiego to to normalne nie jest. Tj To ogólnie normalne nie jest ale w tym wydaniu podwójnie nienormalne. I Jeszcze to nakręcili. Co za... nie znam na dobra sprawę słowa które w pełni by nazwało to bestialstwo, ani słowa jakim można by dosadnie określić osobę o takim zachowaniu.

Link to comment
Share on other sites

To jest po prostu przerażające! Czegoś takiego w życiu bym się nie spodziewała... Ludzie są podli, nie to za słabe słowo, odpowiedniego raczej nie ma, bo byłoby straszne... Ten świat i część ludzi mnie po prostu przeraża... Ta znieczulica, zadawanie cierpienia z uśmiechem na ustach... To potwory, a nie ludzie!
Nigdzie nie da się przed tym wszystkim uciec... Koszmar.

Link to comment
Share on other sites

Nie wypowiem się może na temat samego filmiku, tak samo jak nie wypowiadam się na sceny ukazujące ludobójstwa, no bo przecież słowa milkną i tylko dusza wrzeszczy...

Ale, spokojnie, jak widać, już jej szukają. Potęga internetu jest wielka. A, jeżeli to prawda, że ma konto na Facebooku to sprawa jest wygrana. Internauci znaleźli już psychola rzucającego kotem o ścianę (po skrawku tablicy i kolorze wykładziny, 4chan w końcu się na coś przydał ;) ), babkę w UK, która zamknęła kota w śmietniku... Znajdą i ją. A wtedy nie tylko sprawiedliwość ją dosięgnie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']Mnie też. Złapało za serce strasznie... Powinno być jakieś ostrzeżenie żeby nic w rękach akurat nie trzymać ehh. Jak człowiek dalej będzie się tak "rowijał" to niedługo jak się ludziom bliźnieta urodzą to jednego też zabijać będą. jedno powiem: to piszczenie to do teraz mam w głowie i obawiam się, że szybko się go nie pozbędę. Z drugiej strony to chyba jednak jest patologia. Skoro młoda osoba i to do tego dziewczyna jest w stanie zrobic cos takiego to to normalne nie jest. Tj To ogólnie normalne nie jest ale w tym wydaniu podwójnie nienormalne. I Jeszcze to nakręcili. Co za... nie znam na dobra sprawę słowa które w pełni by nazwało to bestialstwo, ani słowa jakim można by dosadnie określić osobę o takim zachowaniu.[/QUOTE]

Rzuca sobie tymi szczeniakami jak gdyby nigdy nic, i co mu w takiej sprawie zrobić możemy? Niestety nie wiele. Ale mam nadzieję, że znajdą tą osobe i ją ukarzą.. Zgadzam się z tobą w 100% Saththa.

Link to comment
Share on other sites

Zatkało mnie. Niestety u mnie to na porządku dziennym jest, tylko że szczeniaki wkłada się do worka żeby się przydusiły i dopiero wrzuca do stawu ........
Niemniej jednak marzy mi się, żeby wszyscy zgromadzeni na tym wątku wzięli ją za nogi i ... pokazali, że znajdzie dom tam gdzie te szczeniaczki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Matko boska. I to chyba jeszcze dziecko. Ale teraz to będzie miała przechlapane. Tak jak ta babka od kota w śmietniku. Gdyby nie policja ludzie by ją zlinczowali.[/QUOTE]


czy mam przez to rozumieć że tą sprawą już się ktoś zainteresował? chodzi mi o tą dziewczynę?

Link to comment
Share on other sites

brazowa1, dlaczego film ma być usunięty, Ty chyba nie masz zamiaru bronic tego ścierwa, ludzkiej szmaty, bo dla mnie to nie jest człowiek, nie wiem
utopić dziwkę czy spalić żywcem, ona tylko na taką śmierć zasługuje, tylko niestety w tym p..........m kraju duży procent narodu to patologia, a kary
śmierci nie ma

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...