Jump to content
Dogomania

POZNAŃ 2010 r


Hawanka

Recommended Posts

  • Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Guciek']ale jak już się ma dwa burki, to z reguły ma się dwie klatki itd, więc wygodniej wjechać, a nie nosić wszystko przez całe targi samemu po kilka kursów ;-) Za rok to sobie daruję, albo co najwyżej pojadę z jednym, pociągiem :lol:[/QUOTE]

Pojedziemy razem :evil_lol: co ty na to? ;)
W każdym razie trza oszczędzać teraz jak się da a więc będe kombinować z tym parkingiem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']Dużo nie, ale są. Sam parking w poznaniu to 50zł/jeden dzień... Czyli dla kogoś, kto np. zgłasza dwa psy na dwa dni, z parkingiem to są mega koszty :] Jeśli kiedykolwiek miałaś do czynienia z ZKwP to zapewne wiesz, że nic z tym się nie da zrobić ;-) Pozostaje bojkotować, ale tytuł kusi.. ;)[/QUOTE]

Acha no to masakra :crazyeye::crazyeye::crazyeye: 50zł za parking........... :angryy:
Ja jeszcze nie miałam do czynienia z ZKP i nie wiem jak to z nimi jest, a wystawy planuję dopiero na 2011 ponieważ mój przyszły czampion narazie ma 4 tygodnie i jeszcze grzeje dupkę przy mamusi ;) Ale dziwne mi się to wydaje że będąc członkiem nie ma się na nic wpływu... A ja w dodatku będę członkiem "najdroższego oddziału w Europie" jak to ktoś tutaj nazwał :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiol']Motylek1007- na zgłoszenie może wejść za darmo jedna osoba. Następna musi zapłacić.
[/QUOTE]

heh.... szkoda ;/

ja dzownilam do Związku, Pani powiedziala ze zgłoszenie zostalo przyjęte. Zaplacilam cene niższą, skoro przedłużyli termin zgłaszania psow i uważam ze skoro pani mi telefonicznie potwierdzila ze wszystko jest ok, to jest ok i nic nie dopłacam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']Do mnie dzwonili w piatek że mam inaczej zgłoszone niz opłacone i....
nieźle trzasnełam sie zgłaszając moje stworzonka ;) Miła pani kazała mi napisać maila i to naprawią, napisałam no i czekam na efekt ;)
Tyle dobrego :evil_lol:[/QUOTE]

co zs odwalila :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

NARESZCIE udało mi się zalogowac, od kilku dni próbuję dobić się do wątku tej wystawy...Otóż ja też zgłosiłam mojego szczeniaka w przedłużonym terminie. Jeśli mnie pamięć nie myli na stronie głównej widniała informacja, że dla osób, które zgłosiły psa w 1 terminie, a wpłacają kasę po nim - opłata jest wyższa. Natomiast dla tych, którzy zgłosili psa w drugim terminie, na czas, cena jest normalna...Ja za swojego babyka płaciłam 60zł, odpukać nikt do mnie nie dzwonił i nie pisał w tej sprawie. Wydało mi się jednak logiczne, że przedłużenie terminu wiąże się z normalnymi cenami. Jeśli ma to wyglądać inaczej to wycofamy się. Nie będę płacić 300zł za socjal, 120 to już i tak spora sumka ;-) + podróż, +nocleg...Mam nadzieję, że na stronie zkwp szybko pojawi się jakieś wyjaśnienie tej sytuacji, bo nie wiem już, czy interpretowałam treść strony tak by mi było na rękę, czy to niektórzy z Was nie doczytali....

Link to comment
Share on other sites

Ja tak samo jak @mosca zgłaszałem psa w 2 terminie i płaciłem normalnie (tj.120zł) po czym po tygodniu zadzwoniłem do zk bo nie dostałem potwierdzenia zgłoszenia na meila. Powiedziano mi, że wszystko jest ok, potwierdzeń na meila nie wysyłają i mam czekać na numerek.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=verdana][B][COLOR=#ff0000][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR][/B][/FONT][/FONT][/COLOR]ZKwP Poznań
[QUOTE][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=verdana][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Termin przyjmowania zgłoszeń: [/SIZE][/FONT][COLOR=#ff0000][FONT=Tahoma] 25.09.2010[/FONT][/COLOR][/B][/FONT][/FONT][/COLOR] [/QUOTE]

[QUOTE] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=Tahoma][B]Opłaty za psy zgłoszone w terminie do 12.09.2010 a wnoszone po 12.09.2010 r. [/B]
- za każdego psa (także klasa baby, szczeniąt i weteranów) [B]150,00 zł[/B][/FONT][/FONT][/COLOR] [/QUOTE]
Jak dla mnie to oczywiste, że po 12tym żądają już kwoty 150zł od psa.
Ale wątpię aby się pluli jakby jakiś odsetek zapłacił im w terminie pierwszym bo tak czy siak nie tracą... na organizacje mają, na pokrycie kosztów sędziów, na katalog itp...

Link to comment
Share on other sites

Jeeeesu......po co Państwo się tak gimnastykujecie z tym Poznaniem ? Nie lepiej zrobić jak większośc ? ..olać tą wystawę i pojechać za tą kasę za granice chociażby do Czech? No chyba ,że któryś z psiaków umrze bez tytułu "Zw.Polski" to wtedy warto pojechać za każdą kasę. Miłego parkowania wszystkim za 50 dyszek:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...