Jump to content
Dogomania

POZNAŃ 2010 r


Hawanka

Recommended Posts

[COLOR=#111111][B][FONT=Tahoma]MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH[/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2]

[/SIZE][/FONT] [/B][FONT=Tahoma][SIZE=2]INTERNATIONAL DOG SHOW (CACIB[/SIZE][/FONT][/COLOR][FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=#111111]) [/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Tahoma]Poznań, 6.11.2010[COLOR=Red] Zgłoszenia do 12-09-2010

wiecej informacji ---> [url]http://www.poznan.zkwp.pl/oddzialy.php?n=wys_2010_M6&oddzial=poznan[/url]
_[COLOR=Black]___________________________________________________
[/COLOR][/COLOR][/FONT][/B] [COLOR=#111111] [B] [FONT=Tahoma] MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH
[/FONT][/B][/COLOR] [B][FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000] ZWYCIĘZCA POLSKI POZNAŃ 2010 [/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Tahoma]Poznań, 7.11.2010

[COLOR=Red]zgłoszenia do 12-09-2010r

wiecej informacji ---> [url]http://www.poznan.zkwp.pl/oddzialy.php?n=wys_2010_M7&oddzial=poznan[/url]
[/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000]
[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Hawanka'][B][COLOR=Red]Szukam transportu oczywiście wszyskie koszty ponosze bedzie piesek mały i Pańcia :)[/COLOR][/B]
moge dojechac do koszalina i okolic[/QUOTE]
A ja sie przypominam jeżeli nie znajde do 11 września transportu to nie bede mogła zapisac psa nie bede tak ryzykować.....:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

A czemu nie chcesz pojechać pociągiem. Ja będę jechać pociągiem w piątek przez Koszalin i w Poznaniu będzie po 20. Już mam rezerwację w hotelu blisko centrum (o dziwo cena bardzo niska jak za jedynkę z łazienką oraz śniadankiem-99zł) i zostaję do niedzieli (po 17 mam powrót i wiem, że też jedzie przez Koszalin).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia85']A czemu nie chcesz pojechać pociągiem. Ja będę jechać pociągiem w piątek przez Koszalin i w Poznaniu będzie po 20. Już mam rezerwację w hotelu blisko centrum (o dziwo cena bardzo niska jak za jedynkę z łazienką oraz śniadankiem-99zł) i zostaję do niedzieli (po 17 mam powrót i wiem, że też jedzie przez Koszalin).[/QUOTE]
Monia a moze razem pociagiem pojedziemy napewno ten pociąg jedzie przez koszalin ? i w jakim hotelu masz nocleg jedziesz sama? szkoda ze wczesniej nie wiedziałam byśmy zarezerwowali pokój 2-osobowy :) zawsze rażniej ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja wyjeżdżam z Lęborka o 15:24 i o 20:31 jestem w Poznaniu (jest to TLK z przesiadką w Stargardzie Szczecińskim). W Koszalinie jest o 16:45. Nie mogę odpowiedzieć na PW, bo wyskakuje ERROR. A jeśli chodzi o pokój to zawsze można zmienić rezerwacje (mają to fajnego w tym hotelu, że w tym samym dniu możesz jeszcze zmienić lub odwołać rezerwację bez ponoszenia dodatkowych kosztów). I jeszcze jedno nie dodałam, że za psa jest dodatkowe +30zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia85']Ja wyjeżdżam z Lęborka o 15:24 i o 20:31 jestem w Poznaniu (jest to TLK z przesiadką w Stargardzie Szczecińskim). W Koszalinie jest o 16:45. Nie mogę odpowiedzieć na PW, bo wyskakuje ERROR. A jeśli chodzi o pokój to zawsze można zmienić rezerwacje (mają to fajnego w tym hotelu, że w tym samym dniu możesz jeszcze zmienić lub odwołać rezerwację bez ponoszenia dodatkowych kosztów). I jeszcze jedno nie dodałam, że za psa jest dodatkowe +30zł.[/QUOTE]to z Lęmborka jest o 15:24 a w koszalinie o której....???jak nie znajde transportu a widze ze raczej nie bo zazwyczaj z moich okolic mało osób jedzie to wybiore sie pociągiem razem z tobą :) za psa to nie nowość a ten hotel ma strone www ?
ps:mi tez nie działało PW ale juz działa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']to z Lęmborka jest o 15:24 a w koszalinie o której....???[/QUOTE]
W Koszalinie jest o 16:45.
[quote name='Hawanka']a ten hotel ma strone www ?[/QUOTE]
[URL]http://www.sunnyhotel.pl/[/URL] , dzwoniłam i jeśli chodzi o dwie osoby w pokoju to nie ma żadnego problemu, a wtedy i cena za pokój jest dużo niższa (119zł na dwie osoby+śniadanko) i w ten sam dzień można wszystko zalatwić i nic nie musze rezerwować, bo już mam rezerwację na pokój (okzuje się, że są dwa łóżka w nim).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia85']W Koszalinie jest o 16:45.

[URL]http://www.sunnyhotel.pl/[/URL] , dzwoniłam i jeśli chodzi o dwie osoby w pokoju to nie ma żadnego problemu, a wtedy i cena za pokój jest dużo niższa (119zł na dwie osoby+śniadanko) i w ten sam dzień można wszystko zalatwić i nic nie musze rezerwować, bo już mam rezerwację na pokój (okzuje się, że są dwa łóżka w nim).[/QUOTE]
no to super :) pokoje ładne i cena tez przystepna ok juz sobie zapisuje o której jest pociąg i 10 września powiem ci na 100 jak to bedzie i zarezerwujesz ten pokoik we 2 to zawsze taniej i arabella z pedrusiem sie pobawi i pogadać bedzie mozna.
i jeszcze pytanko Monika czy na PW możesz podać mi swój numer telefonu zawsze lepiej sie kontaktowac niz przez dogomanie


Ps: masz zgłoszonego psiaka juz ?

Link to comment
Share on other sites

Trochę Wam zazdroszczę, ale ja sobie Poznan odpuszczam póki nie zdecydują się wreszcie na jakąś wartą tej ceny obsadę sędziowską. :(
My w tym czasie jedziemy do Nitry i nas praktycznie tyle samo cenowo za wszystko wyjdzie ;) Trzymamy kciuki by wystawa się udała!

Link to comment
Share on other sites

Ja dopiero w następnym sezonie wystawowym pomyślę o zagranicznych wyjazdach, ale mam pietra, bo będę sama podróżować i nie wiem jak się zachowywać na ichnich wystawach. To był mój pierwszy sezon wystawowy i to tylko w klasie baby i szczenięta, a od końca września zaczniemy klasę młodzieży.

Link to comment
Share on other sites

Hej, słuchaj, ja duzo podrozuje, noclegi w Nitrze, Bratysławie, czy w Czechach mam obcykane, na Litwie tez, wiec jak cos, to dawaj znac, ja teraz planuje Komarom, Nitra i Ceskie Budejovice.
Ja tez jezdze sama, psiaki jak cos jezdza w klatce, auto duze, a w wiekszym gronie zawsze razniej i .. taniej ;)

Link to comment
Share on other sites

Magda, dziewczyny wyżej podawaly jakiś hotel, moze on?
Ech.. pojechalabym na ta wystawe, taki tytulik, zwyciescy Polzki kusi... ale.. sedziowie dla mojej rasy.. coz, nie mam ochoty znow wad psa czytac jako zalety, a zalet jako wady... poczekam, az sie w koncu zdecyduja kogosc sciagnac od rasy, w koncu za taka cene by już mogli, to Białystok i Sopot, sie postaraly, a Poznan na podwojnym CACIB-ie nie moze??? :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shaluka']Hej, słuchaj, ja duzo podrozuje, noclegi w Nitrze, Bratysławie, czy w Czechach mam obcykane, na Litwie tez, wiec jak cos, to dawaj znac, ja teraz planuje Komarom, Nitra i Ceskie Budejovice.
Ja tez jezdze sama, psiaki jak cos jezdza w klatce, auto duze, a w wiekszym gronie zawsze razniej i .. taniej ;)[/QUOTE]
Oczywiście dam znać. A czy wybierasz się może na światówkę w Paryżu. Interesują mnie równiez kraje, gdzie można zrobić CH za jeden CAC ;D(jeśli się już ma swojego kraju).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...