Jump to content
Dogomania

POZNAŃ 2010 r


Hawanka

Recommended Posts

  • Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Yanni']Jeeeesu......po co Państwo się tak gimnastykujecie z tym Poznaniem ? Nie lepiej zrobić jak większośc ? ..olać tą wystawę i pojechać za tą kasę za granice chociażby do Czech? No chyba ,że któryś z psiaków umrze bez tytułu "Zw.Polski" to wtedy warto pojechać za każdą kasę. Miłego parkowania wszystkim za 50 dyszek:)[/QUOTE]
Mając 15min na miejsce wystawy stwierdziłam,że mogę dać te 120zł ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Siamensis']Hawanka, ja już sie doczekać nie mogę....:evil_lol::evil_lol: nie wiem jak Pedro zniesie kolejne spotkanie z jędzowata ciotka...:evil_lol::evil_lol:
a cottonki sliczniaste:loveu::loveu:[/QUOTE]
no nie wiem jak on wytrzyma :lying: Hihihi No ja tez nie moge sie doczekać :grins: i zobacze twoją bande :megagrin:rozrabiaków !!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pa-ttti']a kiedy będzie lista wystawców, o ile wogóle będzie...??????

Yanni!
po co jechać gdzieś za granicę, co to Polska gorsza jest? ja uważam że lepszy Poznań;)[/QUOTE]

ależ skąd :) polska jest wspaniała .... i wygląda jak ring honorowy w Rybniku. Wstyd było tam przejść już nie mówię o urządzaniu tam bisów. Ale to inny temat.

Link to comment
Share on other sites

Ja na wystawie w Poznaniu byłem tylko raz to było wielkie nieporozumienie... opłata za wystawę kosmiczna parking również,sędzia z PL.
Pojadę do Poznania jak naszą rasę będzie oceniał/a sędzia z zagranicy,bo o Zw.PL. obsada sędziowska powinna by poza naszego kraju i wtedy było by o wiele więcej POLSKICH wystawców.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...