Jump to content
Dogomania

Po długiej walce z chorobą Elza odeszła na zawsze 1.01.2012 [']


martka1982

Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a00b9eee50b6c95d.html[/IMG][IMG]http://img299.imageshack.us/img299[/IMG][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/7700/slanwypisuela0867.jpg[/IMG]

[IMG]http://images46.fotosik.pl/332/c929049b3c360faemed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images38.fotosik.pl/346/1c228efd149e11cdmed.jpg[/IMG]

[url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a00b9eee50b6c95d.html[/url]


[IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a00b9eee50b6c95d.html[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Mam do wplacenia 106 zł dla Elzy z bazarku katarzyny09 i Cantadorry. Prosze o podanie nr konta.[/QUOTE]

jesli jeszcze nie wplacilas ich na moje konto, to prosze skontaktuj sie z dt i wplac bezposrednio
a jesli juz przeslalas to odesle je i wplacisz tam gdzie uznasz za stosowne. moze tak byc?

Link to comment
Share on other sites

Fajnie:lol: ale oprócz strony formalnej, sytuacja faktyczna dotychczasowego DT i Elzy nie uległa zmianie.
Wydaje mi się, że Iwona prosiła o wsparcie operacji Elzy nie z racji tego, że była DT i w związku z tym oczekiwała pomocy finansowej tylko dlatego, że nie była sama w stanie pokryć wszelkich kosztów. Elza wymaga kolejnej kosztownej operacji więc uważam, że nie powinniśmy zakończyć wątku ogólną radością, że Elzunia ma DS (DT dla tak chorego i starego psa z założenia pewnie było dożywotnie) tylko pomóc sfinansować dalsze koszty leczenia.
Wątek można przenieść do działu Mają dom ale potrzebują pomocy i szukać wsparcia!
Proszę osoby, które mają kontakt z Iwoną o komentarz i ewentualnie ustalenie konta do wpłat na kolejną operację Elzuni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Martko, jednak tym tytułem wątku zamknęłas psu szanse na szukanie pomocy. A z tego co wiem, pies nie przebywa w ds, tylko w dozywotnim dt.[/QUOTE]

poprosiłam moderatora o przeniesienie Elzy do działu psów w ds ale potrzebujących pomocy
rozumiem,że tam, nadal będziemy mogli szukać dla Elzy wsparcia finansowego
padła tutaj na wątku taka propozycja właśnie, aby tam przenieść Elzę.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Green][B]Witam.

Wątek został:[/B][B]
- zmoderowany - usunełam 31 postów
- przeniesiony do działu "Mają dom ale potrzebują pomocy"

Teraz czekam na chętnego do "przejęcia" wątku i dalszego prowadzenia go zgodnie z Regulaminem tego Forum.[/B][B]

PawelParos chwilowo odpoczywa od Forum Dogomania. Jego drugi nick również.[/B][B]

A ja jak zwykle jestem pod ogromnym wrażeniem kultury wypowiedzi "hermetycznego świata działających owczarkarzy" - co wątek to "jazda".

[/B][B]
Pozdrawiam.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ufff, świetnie, że opercja się powiodła! Elza na pewno szybko dojdzie do siebie!

Pod koniec miesiąca będę mogła coś wpłacić na kolejną operację.
BTW, robicie badanie histopatologiczne?
[SIZE=1]
Uczulcie, proszę, opiekunkę, żeby bacznie obserwowała ranę, jesli pojawi się najdrobniejsze rozpulchnienie, zaczerwienienie albo grudki, to najlepiej od razu do weterynarza. Taka duża rana to duże ryzyko stanów zapalnych, a to diabelnie bolesne. Miałam wątpliwą przyjemnośc przejśc to z moją Sabinką, rana goiła się świetnie a jak już była prawie zagojona, wyskoczył paskudny stan zapalny. Na początu zlekceważyłam, bo nie wyglądało to groźnie, a Sabina nie okazywała bólu, a potem poszło błyskawicznie, Niunia z godziny na godzinę prawie przestała się z bólu ruszać... Mam nadzieję, że Elzie się to nie przytrafi![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Na prosbe Iwony zamieszczam jej wyjaśnienia.
Cześć z nich z racji mojej opieszałości i braku czasu jest juz nieaktualna, ale wklejam w całości

"Moi drodzy dziekuje za wplate schronisku w kwocie 580 zl - przede wszystkim dziekuje dogomaniakom ktorzy wplacili pieniadze dla Eli dzieki ktorym to pierwsza operacja za nami
dziekuje Martce za prowadzenie watku i Pani Ani za pomoc w jego zalozeniu na moja prosbe

Krotkie expose :) Elzbieta ma u mnie oczywiscie dom do konca dni swoich o czym przeczytalam na forum - jednak troche martwi mnie iz watek umrze smiercia naturalna bedac umieszczonym w - psy w nowym domu
To nie jest jeszcze szczesliwe zakonczenie to pol drogi ktore mamy za soba tylko lub az.
Zatem tak jak prosilam Pania Anie w czasie rozmowy telefonicznej prosilabym serdecznie w przesuniecie Elzbiety do psów w potrzebie poniewaz to ze jest u mnie na tymczasie dozywotnim nie oznacza ze jest w nowym domu - to ten sam dom ktory byl i bedzie
Poprosilam takze o wezwanie moda w celu usuniecia niepotrzebych pyskowek oraz obrazania sie bo to nie czas na obrazanie sie , fochy,pyskowki , czy osobiste wycieczki.
Martka nie ma sensu sie obrazac bo z tego co czytalam Bela , beka , pawel chcieli tylko informacji dlaczego pieniadze trafily z twojego konta na konto schroniska - wystarczylo spokojnie wytlumaczyc jak rozumiem procedury ktore u was obowiazuja i po klopocie
Tu o psa chodzi ktory powinien byc podmiotem a nie przedmiotem

Jesli poprosilam o zbiorke pieniedzy to oznacza ze naprawde ich nie mam - bo tylko i wylacznie w takich sytuacjach prosze o pomoc w zadnej innej i wszystcy ktorzy mnie znaja wiedza o tym doskonale.

Smoczyca jest starym i chorym psem - ale takich mam 10 wiec nie odzegnuje sie absolutnie od bycia z Elzbieta do konca ich dni ale chodzi o to zeby koniec tych dni nadszedl zdecydowanie jak najpozniej sie da.

zatem prosze serdecznie o przesuniecie watku tam gdzie znajdowal sie pierwotnie - ja nie prosilam o przesuniecie do - Psy w Nowym domu ani z nikim na temat Elzy w nowym czy tymczasowym domu nie rozmawialam a przed faktem dokonanym stawiana byc nie chcialabym.
Poprosze kogos o poprowadzenie watku dalej czyli takze bedzie prosba o zmiana prowadzacego watek.

Rozmawialam takze z Pania Ania ktora obiecala ze schronisko pomoze i dolozy sie do operacji Elzy ale nie bedzie prowadzilo watku
Wspolpracuje z Pania Ania kierowniczka schroniska od dlugiego czasu i nigdy nie moglam powiedziec zlego slowa na ta wspolprace.
Bylam takze w tym schronisku i dalby dobry bog zeby tak wygladaly schroniska w polsce."

Link to comment
Share on other sites

Iwona ma racje, ze mniej ludzi zagląda do działu psów, które mają dom i na pewno trudniej bedzie zebrac fundusze na operacje.
Póki co mam następne 100 zl dla Elzy z rozdysponowanych pieniedzy Kory, która poszła do domku.
Czekam na skarbnika, aby gdzies te kase wplacic, razem z pieniądzmi z bazarku, które na razie krąza miedzy bankami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...