Jump to content
Dogomania

Dafi i Tobiś w DT - szukamy domów!! 3 maluchy w DS:) DZIĘKUJEMY wszystkim za pomoc!!!


anett

Recommended Posts

Jesteśmy po wizycie Pańciostwa ;) Zrobili na mnie dobre wrażenie ;) Tobiś nawet brał od Pana z ręki serek żółty ...
Wcale się go nie wystraszyli więc Tobiś był w lekkim szoku ;) Na chwilke zapominał, że to obce osoby ;) No i dyskutował z Panem tym swoim "buuuuu" ;)

Chciałabym żeby się zdecydowali na niego i żeby jeszcze ktoś przeprowadził u nich wizyte z Tobim beze mnie ... Ja co chciałam to wiem ... Jest kilka niejasności i wolałabym by ktoś doświadczony z nimi pogadał i wszystko wybadał

Ci Państwo mają już adoptowanego kota, kolejny przytachał się do nich w zime, a inny spadł sąsiadom z balkonu (sąsiedzi nie chcieli go spowrotem)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dla wyjaśnienia, żeby na tym wątku nieporozumień nie było, jako pierwsza rzeczywiscie Asior rozmawiala z Moniką i poprosila ją o konsultacje. Monika byla u nas w hotelu w sprawie innego psa, wtedy tez z nią rozmawialam czy by nie przyjechala do Tobiego i okazalo sie ze tez wlasnie Monike prosila Asior. Ja tylko dostalam nr tel od Moniki i przekazalam go odrazu Kopciuszkowi zeby sie skontaktowala jak najszybciej z Moniką, nic wielkiego nie zrobilam, mysle ze najwieksze podziekowania należą sie Monice, za poswiecony czas i fachową ocene. Zadzwonie do Moniki w najblizszym czasie podziekowac od nas i spytac sie jak z rozliczeniem dojazdu itd;)
Gosia niedlugo Wika przywiezie Ci dostawe bazarkową, heh kolezanka zapakowala dwie torby:D powinno sie cos przydaC:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kopciuszek']No więc tak .... Tobiś był baaardzo niezadowolony z wizyty Pani Moniki ... Nie chciał wcale a wcale podejść ... Mam kupić Tobisiowi kantarek i męczyć go psychicznie (brać z sobą ser żółty na spacer i rozsypywać tak aby on musiał go szukać)... Pani Monika wytłumaczyła mi gdzie popełniam błąd i jak reagować w danym momencie ... Powiedziała żebym nauczył Tobisia siadać i wtedy gdy już będzie wiedział o co chodzi to żebym powtarzała to na dworze, gdy nadchodzi jakiś pies ... mam terroryzować znajomych żeby Tobisia do siebie przekonywali smakami ...No i najlepiej by było jakby maluch miał konga ...Swój strach on sam nagradza szczekaniem dlatego jak szczeka mam wychodzić bez słowa z pokoju ... No i mam chłopaków izolować na kilka godzin dziennie od siebie, bo Tiger też jest tym przytłoczony Dzwoniła do mnie Pani zainteresowana Tobisiem, ale nie mogłam odebrać ... Oddzwoniłam do niej i sobie porozmawiałyśmy ... Gosiu miałaś rację Pani bardzo miła ... Jutro ma do mnie zadzwonić i spotkać się z Tobisiem ... Niestety rozłączył nas mój brak kasy na koncie ... A nie mam teraz jak lecieć do sklepu żeby kupić doładowanie ... Mam nadzieję, ze oddzwoni albo się nie zniechęci[/QUOTE]

Nie ma to jak fachowa pomoc i opinia:) super takie wskazówki, na pewno teraz zachowanie Tobiego bedzie sie poprawiac, w kazdym razie trzymam za to kciuki mocno! I za nowy domek tez trzymam kciuki:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kopciuszek']Jesteśmy po wizycie Pańciostwa ;) Zrobili na mnie dobre wrażenie ;) Tobiś nawet brał od Pana z ręki serek żółty ...
Wcale się go nie wystraszyli więc Tobiś był w lekkim szoku ;) Na chwilke zapominał, że to obce osoby ;) No i dyskutował z Panem tym swoim "buuuuu" ;)

Chciałabym żeby się zdecydowali na niego i żeby jeszcze ktoś przeprowadził u nich wizyte z Tobim beze mnie ... Ja co chciałam to wiem ... Jest kilka niejasności i wolałabym by ktoś doświadczony z nimi pogadał i wszystko wybadał

Ci Państwo mają już adoptowanego kota, kolejny przytachał się do nich w zime, a inny spadł sąsiadom z balkonu (sąsiedzi nie chcieli go spowrotem)[/QUOTE]

Kopciuszku a z jakiej czesci Krakowa CI panstwo są? postaram sie kogos znalezc kto przeprowadzi wizyte, ja w Krakowie bede dopiero w przyszly weekend

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinaB']Kopciuszku a z jakiej czesci Krakowa CI panstwo są? postaram sie kogos znalezc kto przeprowadzi wizyte, ja w Krakowie bede dopiero w przyszly weekend[/QUOTE]
Panstwo mieszkaja niedaleko kopciuszka
jakby Ci sie udalo Poli Kogos znalesc byloby super:)
to wielka szansa dla Tobiego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetek100']niebieska skoro jeszcze nie doszły pieniążki z karmę, to zamiast szczeniakom które chcesz odwiedzić dasz dla Dafi te jedzonko??na szczenięta uzbieramy:)tak tylko spytałam,zrobisz jak uważasz.a jesli chodzi o zdjęcia nadal aktualne jak coś dzwoń do mnie w weekend nawet:)[/QUOTE]


"Niebieska713", pamiętasz, że masz na tymczasie sunię i na Tobie ciąży obowiązek opieki weterynaryjnej i szukania domu stałego?

Ogłoszenia o poszukiwaniu domu mozna rozwieszać w Poliklinice, w schronisku, w gabinetach weterynaryjnych.

Link to comment
Share on other sites

Dafi jest przepiękna, ma ogromne szanse na dom,ogłoszenia rozwieszane wiele zmienią...jeśli nie możesz lub nie masz możliwości wystarczy dać znać i ja zrobię..takie nawet z wyrywanymi numerkami...jeśli ktoś będzie chciał ja adoptować, zadzwoni na pewno i jeśli odpowiedzialny, da jej wiele miłości i cierpliwości...wystarczy tu kwestia zaangażowania....zatem ja jestem zwarta i gotowa pomóc...mogę zrobić ogłoszonka a Ty po prostu porozwieszasz..i zobaczysz jak szybko się domki odezwą...a czy będą dobre, zweryfikujemy:)teraz jeśli jestes DT to Dafi jest priorytetem, sterylizacja, te pazurki, groczuły...wbrew pozorom gruczoły moga wiele skomplikować..:roll::shake:

Link to comment
Share on other sites

kiedy sesja zdjeciowa Dafi?? anetek wielkie dzieki za pomoc - masz racje ogloszenia teraz to podstawa - DAfi ma caly pakiet zrobiony przez anett, ale z papierowych tez czasem jest duzy odzew bo jednak nie kazdy na internet

Asior jezeli mozesz isc na przedadopcyjna to super - o ile Panstwo sie zdecyduja na Tobiego - obyy, bo z rozmowy wydaja sie bardzo fajni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetek100']Dafi jest przepiękna, ma ogromne szanse na dom,ogłoszenia rozwieszane wiele zmienią...jeśli nie możesz lub nie masz możliwości wystarczy dać znać i ja zrobię..takie nawet z wyrywanymi numerkami...jeśli ktoś będzie chciał ja adoptować, zadzwoni na pewno i jeśli odpowiedzialny, da jej wiele miłości i cierpliwości...wystarczy tu kwestia zaangażowania....zatem ja jestem zwarta i gotowa pomóc...mogę zrobić ogłoszonka a Ty po prostu porozwieszasz..i zobaczysz jak szybko się domki odezwą...a czy będą dobre, zweryfikujemy:)teraz jeśli jestes DT to Dafi jest priorytetem, sterylizacja, te pazurki, groczuły...wbrew pozorom gruczoły moga wiele skomplikować..:roll::shake:[/QUOTE]
A czy pasuje Ci w poniedzialek...Odwolalam wczesniejsza sesje,bo musialam zostac dluzej w pracy...co do sterylki,to nie tak predko sie odbedzie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...