Jump to content
Dogomania

Dafi i Tobiś w DT - szukamy domów!! 3 maluchy w DS:) DZIĘKUJEMY wszystkim za pomoc!!!


anett

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

co wątek to... :(
Szkoda.
Serio DT dla Dafi było bardzo intensywnie szukane. Nikt jej nie chciał, a suni groziło uśpienie. 3,5 PLN za dzień pobytu w DT to nie wiele.
Dafi jest tam gdzie jest. Miałyście wątpliwości - należało je wyrazić wcześniej. Teraz czas skupić się na szukaniu domu stałego dla suczki.

Bardziej martwi mnie zachowanie Tobisia. Mam nadzieję, że behawiorysta podsunie dobre rady.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']co wątek to... :(
Szkoda.
Serio DT dla Dafi było bardzo intensywnie szukane. Nikt jej nie chciał, a suni groziło uśpienie. 3,5 PLN za dzień pobytu w DT to nie wiele.
Dafi jest tam gdzie jest. Miałyście wątpliwości - należało je wyrazić wcześniej. Teraz czas skupić się na szukaniu domu stałego dla suczki.

Bardziej martwi mnie zachowanie Tobisia. Mam nadzieję, że behawiorysta podsunie dobre rady.[/QUOTE]

A napiszcie mi w skrócie co jest z Tobisiem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eve-w']A napiszcie mi w skrócie co jest z Tobisiem?[/QUOTE]

Tobis jest agresywny do psiakow na spacerach, ale jutro ma spotkanie z behawiorystka:)
a dzis wlasnie niedawno mialam fajny telefon o Niego

kopciuszku napisz mi na pw telefon Twoj i ulice - Pani chcialaby podjechaci sie na zywo spotkac i poznac Tobiego:)

Link to comment
Share on other sites

Tobiś potrzebuje skupiania uwagi na swoim przewodniku. Pewnie wie do każdego widocznego psa. Za pomocą pachnących smakołyków uczymy go siad, waruj itp. W momencie gdy Tobi zauważa wroga (czyt. psa) rozpoczynamy koncentrowanie jego uwagi na sobie, czyli uruchamiamy smakołyki i rozpoczynamy powtarzanie poleceń.
Jeżeli będzie się to powtarzać i kontynuować Tobi przestanie zwracać uwagę na psy, zacznie skupiać się na tym co w kieszeni.

Czy na suki tez się rzuca?
Chodzi na szelkach i ciągnie? Czy ma obrożę na której też ciągnie?

Link to comment
Share on other sites

[B]Lu_Gosiak[/B] już posyłam priv
[B]eve-w [/B]on raguje również agresją lękową na ludzi i gdy idzie człowiek to udaje mi się zwrócić uwagę Tobisia na mnie, ale widząc psa niestety chłopak mnie totalnie olewa ... choć jak nie jest na smyczy to jest odwoływalny (co może potwierdzić PaulinaB i Romi) ... niby chce iść do psiaka, ciągnie go strasznie do niego, ale ostatecznie wraca do mnie ;) Jutro widzimy się z behawiorystką ;)

To jest sześcio miesięczny szczeniak ..... jego chyba jeszcze nie interesuje czy to suka czy nie ....
Chodzi na szelkach i ciągnie ;) Chodził na obroży też ciągnął ;) Na szelkach jest lepiej ;)

Link to comment
Share on other sites

No więc tak .... Tobiś był baaardzo niezadowolony z wizyty Pani Moniki ... Nie chciał wcale a wcale podejść ... Mam kupić Tobisiowi kantarek i męczyć go psychicznie (brać z sobą ser żółty na spacer i rozsypywać tak aby on musiał go szukać)... Pani Monika wytłumaczyła mi gdzie popełniam błąd i jak reagować w danym momencie ... Powiedziała żebym nauczył Tobisia siadać i wtedy gdy już będzie wiedział o co chodzi to żebym powtarzała to na dworze, gdy nadchodzi jakiś pies ... mam terroryzować znajomych żeby Tobisia do siebie przekonywali smakami ...No i najlepiej by było jakby maluch miał konga ...Swój strach on sam nagradza szczekaniem dlatego jak szczeka mam wychodzić bez słowa z pokoju ... No i mam chłopaków izolować na kilka godzin dziennie od siebie, bo Tiger też jest tym przytłoczony Dzwoniła do mnie Pani zainteresowana Tobisiem, ale nie mogłam odebrać ... Oddzwoniłam do niej i sobie porozmawiałyśmy ... Gosiu miałaś rację Pani bardzo miła ... Jutro ma do mnie zadzwonić i spotkać się z Tobisiem ... Niestety rozłączył nas mój brak kasy na koncie ... A nie mam teraz jak lecieć do sklepu żeby kupić doładowanie ... Mam nadzieję, ze oddzwoni albo się nie zniechęci

Link to comment
Share on other sites

a jak ze sterylką Dafi? w związku z cieczką kiedy będzie możliwa?
jeśli mam ją zgłosić do skarbonki sterylkowej potrzebuję szacunkowy koszt i fajne, jeśli dostanę też nazwę lecznicy.
Niebieska, Twój wet mógłby wystawić fakturę na Stowarzyszenie Sandomierskie i tym samym dostać kasę na konto, czy woli gotówkę?

Link to comment
Share on other sites

może i ingerowała, ;) ja tam nie wiem.. Wiem tylko, że na drugi dzień po spotkaniu z Tobą pod sklepem zadzwoniłam do Moniki i poprosiłam o spotkanie jej z Tobą ;)

Odpowiedziałam tylko na post Lu_gosiak, w którym pisze, że TO Paulina właśnie prosiła Monikę o spotkanie, choć to nie prawda ;)
Nie ważne, będzie, ze się czepiam...no ale cóż.. ja taka wredna jestem ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...