Jump to content
Dogomania

Denis, Maja i Wera - moje skarby


black sheep

Recommended Posts

Denis nie ma az tak dlugiej siersci, ale krotkiej tez nie. U mnie jest taki smrod, ze jak wychodze na spacer z nim, i pomino ze sie umyje i przebiore w calym domu zajezdza, a jak jechalam dzis do babci autem, w ktorym oczywiscie denis nie byl, to tez cale auto przesiaklo! I tata krzyczy ze zasmrodzi cala wies. Nie wyobrazam sobie ze Denis wszedl na pokoje. Jutro pewno znowu bedzie kompany, dobrze chociaz ze to lubi.
A te tabletki na odrobaczenie daje sie rano czy wieczorem? Co mu po nich bedzie? Bedzie za przeproszeniem srał robaczkami:)?Dzis mial bieguneczke, ale malutka, i jedna kupe normalna zrobil.

Link to comment
Share on other sites

tabletki nalezy dawac na czczo i potem dwie godziny bez jedzenia - najlepiej w pasztetowej albo serku topionym - nie znajdzie ;)

ludzki szampon ma inny odczyn i moze podrazniac skore, ale nam z aga brakło psiego wczoraj na czercila i wykapalysmy w familijnym z kiosku ruchu :oops:
co bylo robic?

nic sie nie dzieje, poza tym po szmponie ludzkim pies ma inny obcy zapach i moze sie z odchodach wytarzac zbey go zabic :roll:
najwazniejsze to zeby kazdy szampon dobrze wyplukac!
i wyszorowac do czysta skore


sprobuj kupic takie szampon dla psow co kosztuje minimum 6 zl, to ebdzie sie lepeiej pienil te tanie sa do kitu zupelnie

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ma robaki to pewnie będzie robił kupki z robaczkami ;)

A co do szamponu - te ludzkie ponoć nie są dobre dla psiej skóry :roll: Szczegółów Ci teraz nie podam, postaram się znaleźć i wtedy napiszę ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale ja kupilam za 7 zl szampon, caly prawie zuzylam, zostalo sie troche na dnie, bardzo zle sie pienil. Mysle ze danis nie bedzie sie w niczym tarzac, (zreszta nie ma w czym bo u nas sama trawa, chyba ze we wlasnych kupach, ale jak nie raz widze, to psy sie w innych kupach tarzaja... ) mysle tak bo wczoraj wypsikalam go odswierzaczem do wlosow z avonu :P i nic go to ruszylo. Wiec a niech tam, sprubuje go wymyc w nivea, taki lagodny sie wydaje... a potem jeszcze raz w psim.
Dzieki ze napisalam o tych tabletkach, bo zupenie nie wiedzialam.
Oki, ja tu gadu-gadu a tam denis na spacerek chce isc! Do jutra!

Link to comment
Share on other sites

black sheep, jesteś wspaniałym człowiekiem, Denisowi gratuluję;) Rodzinki. Z opisów zachowań Denisa nie wynika, żeby cierpiał na autyzm, jest otwarty, toleruje dotyk, nie chowa się więc nie musisz się raczej tą diagnozą przejmować. Ja mojego kudłacza, którego schroniskowy zapach odrzucał, wykąpałam w ludzkim szamponie i zniósł to bardzo dobrze, pachniał jednak tylko 2 dni i nabrał swojego psiego zapachu ale już nie tak intensywnego. Uściski dla Ciebie, Twojej Rodzinki i Denisa (to ładne imię).

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje bardzo, wszyscy jestescie mili:)
Jednak niestety denis jest autystycznym psem i to w 100%, pisalam, ze bawi sie z niewidzialnymi kolegami, tego nie da sie opisac, ale on potrafi biegac, szczekac, nawet lizac cos, czego nie ma, on szczeka na plot, czy cos co jest przed nim, podbiega, przestrasza sie i bardzo szybko ucieka, prawie urywajac mi reke:) Ale to jest bardzo zabawne, bawi sie jak kotek:) Mniej zabawne jest jak na cos wpada, poprostu idzie i bum w drzewo, samochod, no i przewraca, sie, potyka o wlasne nogi, a ze schodow schodzimy baaaardzo powoli, jeszcze go przytrzymuje czasem, bo by spadl:)
Wlasnie teraz wrocilam ze spaceru, byl krotki bo jest zimno, a on jeszcze nie wysch, czuje ze Denis mnie juz rozpoznaje i ze mnie zaczyna lubic. Dzis juz mniej mnie podszczypywal. Mojej mamy wogole:) Tylko rano strasznie sie jescze na mnie zucal. W schronisku nigdy tego nie robil, teraz staje na dwoch lapach i zuca sie na mnie calym ciezarem, chwyta za nogawki i rekawy, lekko przygryza zabkami.
Staram sie nie pisac za duzo, tylko tak ogolnie, zeby was nie meczyc, ale naprawde same literki leca, mam tyle do powiedzenia, ale jestem strasznie zaskoczona ze ktos to czyta, dziekuje ze jestescie ze mna, naprawde to dla mnie wazne. A zeby bylo tak juz mniej oficjalnie, bo z mojego nicku malo wynika, mam na imie Kasia:) Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dodam jeszcze (znowu) ze moja kotka jest tak zbulwersowana;p nowym lokatorem, ze caly dzien jest obrazona, nie chce sie zlapac i stroi fochy:) A moja swinka strasznie sie boi denisa, bylismy sie przywitac, to strasznie oczy wytrzeszczyla i wchodzila do rekawa:) jak ja kocham wszystkie moje zwierzatka:)
Denis to swietna kuracja odchudzajaca, nie dosyc ze malo jem,bo nie mam czasu,albo mi denis porwie, to jeszcze sie tak urobie, nie tylko przynim, ale spodnie musze 3 razy na dzien zmieniac, i co chwile prac, wiekszosc w rekach bo w pralce za zadko pierzemy, polecam dla chcacych sie odchudzic! Zwariowany i zaniedbany pies odchudza lepiej od abdzinnika!

Link to comment
Share on other sites

Kasia rewelacyjne wieści!!!:loveu::loveu::loveu::loveu: U Ciebie Denis zrobi wielkie postępy i to na pewno!!! Wymiziaj go ode mnie. Zaraz wyślę Kiwi jego zdjęcie, ale nie wiem, czy dziś wstawi.

Link to comment
Share on other sites

Kasiu
jak to taki "zapachowy chłopak" to do adresówki dorzuce w prezencie jakiś lepszy szamponik coby szybciej był czasami wpuszczany "na pokoje" :evil_lol:
I jeszcze dołączę lekturkę do poduszki (ale książka do zwrotu tą samą "drogą", bo nie chciałabym zubażac swoich zbiorów w tym temacie - jak Cie zainteresuje mogę robic za "wypożyczalnie" :evil_lol: :evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, nie zanudzasz nas, wręcz przeciwnie :lol: Pisz jak najwięcej, Twoja historia udomowienia Denisa jest pasjonująca, czytam ją z wielką przyjemnością. Swoją determinacją i młoscią do tego psa budzisz moją ogromną sympatię. Pozdrawiam Cię serdecznie - Joanna :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wieczorem bede pisac, co dzi Denis napsocil, bo teraz zupelnie czasu nie mam, wlasnie wrocilam z pogrzebu i musze Denisowi tabletke zaaplikowac:) Potem na spacer, chcialabym juz z nim isc na wies, a nie tylko po ogrodku, ale on ledwo co sie zapoznal z ogrodkiem, dosyc duzy jest, i nie jest jeszcze gotowy na dluzszy spacer. To takie mile jak on sie cieszy ze mnie widzi, nie jestem pewna czy akurat na mnie tak reaguje, czy poprostu na czlowieka, ale tak skacze po mnie:) co raz mniej mnie podgryza, bardzo szybko to idzie jak na niego, jest u mnie dopiero 3 dzien! I ten 3 dzien ledwo sie zaczol:)

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie bylam na polu z Denisem, byl bardzo grzeczny, tylko pogryzl mi buta (ktorego mialam na nodze)
Czekamy teraz az przyjade budowac mu kojec, nie taki jak chcialam,bo ja chcialam cos jak wybieg,a to bedzie z podloga i dachem, i moze male:( ale juz niechce sie z nikim klocic bo sily nie mam, moze kiedys zrobi sie mu cos lepszego.
Dodaje fotki z przed domu, jak Denis zapoznaje sie ze świnką:)
Świenka się strasznie boi:(
Na tym ostatnim zdjeciu, wyglada troche jakby Denis chcial ja zjesc, ale tak naprawde powala ją oddechem:)

[CENTER][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/83/4255894fcc22a7d7.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/CENTER]

[CENTER][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/83/4be96c024be2c63a.jpg[/IMG][/URL]
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/47/73f6126d1aea379d.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie wypuscilam Denisa na ogrodek, byl tak szczesliwy, biegal jak szalony, on zawsze biega w kolko, wiec robil duze kola za dom i do bramy:) Zrobilam mu zdjecia, ale brat wziol aparat, wiec beda pozniej. Jeszcze nigdy nie widzialam tak szczesliwego psa:) i ja bylam szczesliwa, prawie sie poplakalam:)

Link to comment
Share on other sites

Czyli Denisek w raju!! Cieszę się bardzo. Chłopak wyprzystojniał:loveu: :loveu: choć zawsze był śliczny. A jeść co lubi najbardziej?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...