Jump to content
Dogomania

Denis, Maja i Wera - moje skarby


black sheep

Recommended Posts

No to ciiiiiichutko.
Ja to bym cały dzien całowała Denisia, łapki i każdy paluszek z osobna po sto razy, i przytulała, i głaskała, i brzuś bym całowała, i nosek, i oczka, i uszka bym całowała, i znowu przytulała... i tak cały dzień... ale niestety, Deniś się za bardzo peszy, gdy tylko chce go przytulić daje noge...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep'][B][COLOR=red]Uwaga!!!! Doczekaliśmy się! Jest pierwszy Deniskowy film! [URL="http://www.youtube.com/watch?v=ceq_tgmu-4Y"]TUTAJ[/URL][/COLOR][/B][/quote]
:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:
ale się zdrowo uśmiałam :megagrin: :megagrin: :megagrin: black_sheep jesteś niepowtarzalna :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']No to ciiiiiichutko.
Ja to bym cały dzien całowała Denisia, łapki i każdy paluszek z osobna po sto razy, i przytulała, i głaskała, i brzuś bym całowała, i nosek, i oczka, i uszka bym całowała, i znowu przytulała... i tak cały dzień... ale niestety, Deniś się za bardzo peszy, gdy tylko chce go przytulić daje noge...[/QUOTE]

:lol: No kto ma lepszą Pania, no kto????? Uwielbiam Was!!!!!
Denis jest wspaniałym, wesołym i zadbanym psem, ale nie dziwię się, nie mogło być inaczej u boku Kasi!!! Film super, miło było Cię słyszeć niezwykła właścicielko Denisa :loveu: Czekam na dalszy ciąg...

Link to comment
Share on other sites

Ojej dziękuje dziękuje! No widze, że się spodobał! Postaram się jutro coś nakręcić, ale nie mogę za często, bo potem się wam znudzi;)
Akucho miło było mnie usłyszeć, wołającą na prożno "Deniś, Deniś":) Wcześniej w ten sam dzień nakręciła taki sam filmik, w którym po zawołaniu Deniś od razu przybiegł... ale mi się skasował.

Link to comment
Share on other sites

No cóż powiem wam szczerze, że Denis nigdy, przenigdy sam nie poszedł w góre ogrodu. Chodzi tam tylko wtedy, gdy zapnę go na smycz i pociągne:) On tylko tam, gdzie jest nakręcony, przebywa...
Właśnie znalazłam króciótki bardzo film z wakacji, na którym Denisek "śpiewa" razem z syreną strażacką:) Jest bardzo krótki, ale dla spragnionych ciotek zawsze coś, prawda? Jak się załaduje, to wstawie:) Czyli za chwilę, bo szybko się ładuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...