Jump to content
Dogomania

Ulotki Rasowy=rodowodowy


Femme

Recommended Posts

  • Replies 346
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My "atakujemy" zoologi i lecznice, wetów oraz swoich znajomych po prostu - taką ulotkę dostała ode mnei polowa rodziny i duża cześć znajomych :evil_lol:

Jak anjbardziej możesz pokazac znajomym, zeby nie wspierali pseudohodowli

Link to comment
Share on other sites

Kori ale to znaczy ze np mam wejsc do zoologikow i namawiac ich aby brali ode mnie te ulotki i je innym pokazywali? A jak mnie wurzucą?:evil_lol: Moze bym to rozwiesila u babci na wsi chciaz nie sądze aby ludzie wzieli to na serio :-(

Link to comment
Share on other sites

W zoologiku na ladzie zostawić. Oczywiście zapytać, czy można. Ta ulotka jest pod patronatem ZKwP - wiec myśle, ze sie zgodzą.

Co do rozwieszania gdzieś to ja mam złe doświadczenia - straz miejska mnei ścigała za ogloszenia schroniskowe :roll: A an wsi nie ma strazy,a le tez nie ma psów rasowych nawet pseudorasowych, wszyscy maja kundle:shake: Tam by sie przydaly ulotki o sterylce albo pala :mad:

Link to comment
Share on other sites

A co myślicie o tym, że ludzie (np na wsi ale przecież wszędzie tak jest) Dopuszczeją do siebie dwa kundelki albo dwa rasowce róznych ras (np. wilczyca i podhalan ) a potem szczeniaczki rozdawane są za darmo tym, którzy w okolicy nie mają psa, lub chcieli by miec jeszcze jednego?

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

...ja mysle, ze wlasnie w taki sposob produkuje sie najwiecej psich nieszczesc... Psy na wsi sa zwolnione od podatku, rozmnazanie mieszancow w miescie i na wsi nie wymaga rejestracji, jest zwolnione od podatkow, gmina placi za wylapywanie psow potem, azyle pekaja w szwach. Zmiany powinno sie zaczac od obowiazkowej rejestracji wszystkich psow, i zwolnienia z podatku tylko wysterylizowanych zwierzat.

Zofia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...