Jump to content
Dogomania

Ulotki Rasowy=rodowodowy


Femme

Recommended Posts

chyba nie o to chodzi w tym.

Wydaje mi się, że chodzi o to, że trzeba zaliczyć te trzy wystawy.

Odpowiedź jest prosta. Tylko i wyłącznie poprzez przyjazd psa na wystawę sprawdza się jego wartości hodowlane. Psy agresywne i płochliwe powinny dostawać dyskwalfikację, przez co rozmnażanie rasowych psów wtedy staje się niemożliwe.

Otrzymanie oceny bardzo dobrej, niestety, jest bardziej niż proste. Rzadko się zdarza, żeby pies dostał taką ocenę, nie mówiąc już o niższych!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • Replies 346
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='cockermanka']Myślę,że nie bardzo,bo taki wzór został zatwierdzony przez Oddziały ZKwP.
Ale możesz sobie zrobić swoją - taką jaka Ci odpowiada...ale wtedy nie powinna być ze znaczkiem ZKwP - chyba,że taką akceptację uzyskasz.[/QUOTE]

Bo ja wogle planuje iść z tymi ulotkami na wystawe w Gdyni, odbywa sie 20 lipca. Przed nia zawsze stoją handlarze i chciałabym troszke pouczyc ludzi.
Chciałabym dostac 'akceptacje' ZKwP, mojego schroniska, fundacji ktore zajmują sie pomaganiem psów oraz OTOZ'u.
Zastanawiam sie od czego zacząc ? od ulotek ? pozniej isc do ZKwP ?
Możecie mi jakos doradzic?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Cocerkmanko i inne pasjonatki tej rasy - a co niby chcecie osiągnąć ta swoją akcją ulotkową?Żeby ludzie nie kupowali szczeniaków "bez papierów"?A macie pomysł , co z nimi zrobić ?Dogomania to forum dla tych,co chcą pomagać zwierzętom w potrzebie,a nie do zwalczania konkurencji i służeniu Związkowi Hodowców.Oni mają swoje fora. Ten watek o biednych szczeniaczkach w sklepach to niby ma pozory troski o nie.POZORY!Ale ta durna akcja ulotkowa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaBo']Cocerkmanko i inne pasjonatki tej rasy - a co niby chcecie osiągnąć ta swoją akcją ulotkową?Żeby ludzie nie kupowali szczeniaków "bez papierów"?A macie pomysł , co z nimi zrobić ?Dogomania to forum dla tych,co chcą pomagać zwierzętom w potrzebie,a nie do zwalczania konkurencji i służeniu Związkowi Hodowców.Oni mają swoje fora. Ten watek o biednych szczeniaczkach w sklepach to niby ma pozory troski o nie.POZORY!Ale ta durna akcja ulotkowa?[/quote]
Jakiej konkurencji??? Nie bądź śmieszny ...
Szczenięta nierasowe powinny być do adopcji - a nie sprzedawane jako rasowe,bo rasowymi nie są i jest to oszukiwanie ludzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Czy akcja jest aktualna? Bardzo dobry pomysł, gdyby każdy dogomaniak zaniósł ulotki do lecznic dla zwierząt, miałoby to sens. Jestem też za szerszym rozprowadzaniem ulotek o sterylizacji/kastracji. Może warto się podzielić roznoszeniem ulotek na dzielnice w każdym mieście. Co o tym sądzicie? (nie czytałam całego wątku, pewnie wiele z tych propozycji już padło)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...