Jump to content
Dogomania

Karma Lukullus


sator_k_

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam pytanie. Bo chce swojego seniora (14 lat) karmic wlasnie ta karma. Czy ta karma pachnie intensywnie, a przy tym ladnie? I jak jest z granulkami, bo mnie wydaja sie ogromne, czy maly pies zje ja bez problemow? Widze w watku maltanczyka, ale jednak mam seniora dla ktorego za duze granulki sa nie do zjedzenia.

trudno nazwac to kulka,karma jest na tyle krucha że bez trudu połamiesz w palcach na drobne kawałki.pachnie średnio-na pewno nie intensywnie.na pewno nie powinnas się sugerować dawkowaniem na opakowaniu-stosując sie do tego możesz utuczyć psa(stosowałam wg tabelki-suka przytyła),musiałabys podawac jej mniej niż nakazują

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest TyŚka

Pierwszy worek Lukullusa przez nas już jest praktycznie zjedzony. I cóż, nie są to rezultaty, jakich bym oczekiwała.
Pies owszem, totalnie zwariował na jej punkcie, uwielbia ją, ale niestety sraka jest jak stąd do Chin... Przez pierwsze dni zresztą też ją zwracał.. Sierść nie uległa poprawie (dalej matowa), nie błyszczy się i nabawiliśmy się problemów jelitowych. Dodatkowo moje odchudzenie wzięło w łeb, bo pies przytył, a dostawał mniejszą dawkę niż zalecał producent.

Co z tego, że psu smakuje, jak mu nie służy... Wracamy do sprawdzonego Brita Care i znowu bierzemy sie za odchudzanie... Trochę szkoda, bo myślałam, że będzie miał fajny zamiennik, no ileż można jeść ciągle tą samą karmę. :(

Link to comment
Share on other sites

U mnie się  Lukullus nie sprawdził, pies nie chciał jeść i kupska był fatalne i zielone i ogólnie na nie, dobrze, że miałam te małe 1,5 kg opakowania. Natomiast Black Angus podobny wyrób kupska super ale co z tego jak nie chce jeść.

Zresztą on nic suchego nie chce oprócz kociego Purizona, taki sam tylko dla psa jest również nie jadalny, to pozostaje mi tylko gotowane i to zjada nawet w te upały.

 

Czy ktoś miał problem po puszkowanym jedzeniu dla psa - Rocco, Animonda, kupa jest bardzo luźna wygląda jak krowi placek na dodatek widać niestrawione resztki pokarmu, chyba za dużo podrobów pakują w to żarcie, to pewnie te płuca i wymiona :( Kasa niemała i kolejne rozczarowanie przekonuje mnie do zakupu mięcha, warzyw i wypełniacz i przynajmniej wiem co to.

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

no ja już gdzies pisałam ze na Lukullusie suka mi utyła,a dostawała odmierzona na wadze elektronicznej kuchennej ilośc.no i bączenie było niebotyczne....

I właśnie to mnie ustrzegło, by podawać psu mniejszą porcję niż zalecana... a mimo to mi przytył. Eh, szkoda.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Mam pytanie. Bo chce swojego seniora (14 lat) karmic wlasnie ta karma. Czy ta karma pachnie intensywnie, a przy tym ladnie? I jak jest z granulkami, bo mnie wydaja sie ogromne, czy maly pies zje ja bez problemow? Widze w watku maltanczyka, ale jednak mam seniora dla ktorego za duze granulki sa nie do zjedzenia.

 Można pokruszyć lub zalać wodą ;) 

Mi zapach nie przeszkadzał, a pies koleżanki wyczuwał w kieszeni z daleka :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...

My już zamówiliśmy dla Meri drugi worek tej karmy, jak na razie jedyna, na której udało mi się podtuczyć psa. I o dziwo, mimo tego, że nie ma zachęcającego zapachu i jest raczej jak żwirek drzewny, to suka dość chętnie ją je. 

 

Link to comment
Share on other sites

Też właśnie testujemy w ramach urozmaicenia, starszy kijem nie ruszy, ale młodemu smakuje i wszystkie parametry spacerowe póki co w normie :) I chyba podoba mu się forma tych "pałeczek", bo jest więcej gryzienia niż przy normalnych chrupkach. Je teraz jagnięcinę, czeka jeszcze wołowina na spróbowanie.

Link to comment
Share on other sites

U nas własnie oby dwie się na to rzuciły jakby to były ciasteczka. Teraz już mniejsze zainteresowanie, ale jedzą w miarę chętnie. 
Zamówiłam jeszcze 2x1,5kg kaczki dla Tiny i 12 dużych puszek :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Od dwóch lat co jakiś czas (zazwyczaj zmieniam karmy co worek) kupuję Lukullusa wołowinę z pstrągiem, chwalę sobie. Jeden pies rzuca się na jedzenie, nie można mu do miski spokojnie nasypać, bo podstawia głowę i chce od razu, w locie, wyjeść ;) Drugi po prostu zjada, to już dobrze jak na niego.

Link to comment
Share on other sites

O 15.05.2016 o 11:17, Talia napisał:

U nas własnie oby dwie się na to rzuciły jakby to były ciasteczka. Teraz już mniejsze zainteresowanie, ale jedzą w miarę chętnie. 
Zamówiłam jeszcze 2x1,5kg kaczki dla Tiny i 12 dużych puszek :)

Mokrą dajesz osobno, czy mieszasz z chrupkami?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...