Jump to content
Dogomania

Karma Lukullus


sator_k_

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zjedliśmy przez kilka dni 1,5 kilo mieszane z dotychczasową karmą oczywiście w stosunku: starej karmy więcej. Było ok, ale mam wrażenie że pies szybciej ma potrzebę wypróżnienia się.
Na forum molosy jedna z forumowiczek napisała mi że "Po kilku tygodniach karmienia tylko lukullusem wołowym 3/4 stada miało ohydną suchą skórę i łupież". Zniechęciło mnie to

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tu_ania_tu']zjedliśmy przez kilka dni 1,5 kilo mieszane z dotychczasową karmą oczywiście w stosunku: starej karmy więcej. Było ok, ale mam wrażenie że pies szybciej ma potrzebę wypróżnienia się.
Na forum molosy jedna z forumowiczek napisała mi że "Po kilku tygodniach karmienia tylko lukullusem wołowym 3/4 stada miało ohydną suchą skórę i łupież". Zniechęciło mnie to[/QUOTE]

To że kogoś pies wyglądał kiepsko to nie znaczy, że Twój będzie. Mój pies nie je Lukullusa, ale znam takie co wyglądają na ten karmie najlepiej.

Link to comment
Share on other sites

jednak wszystko zależy od konkretnego psa. Wiadomo ze im więcej osób wypowie sie pozytywnie, tym mniejsze ryzyko że karma nie podpasuje. U znajomej obie suczki zjadły juz kilka worków Lukullusa i ona sobie bardzo chwali. Kupiłam na próbę, póki co jest ok, jak będę w połowie wora mogę napisać bardziej szczegółowo co i jak.

Wiele osób chwali acanę a u mojego psa robi bardzo brzydkie przebarwienia na pysku i pod łapami

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

ja kupiłem tą karmę w sklepie zoologicznym Hau Miau w Łodzi ale z tego co wiem to jest również dostępna na stronie, hmm moment
[URL]http://www.lauhau.pl/karmy/pies/lukullus/[/URL]
u moich psiaków karma sprawdziła się w 100%, w późniejszym czasie spróbowałem ciut tańszej w cenie karmy Markus Muhle i też jest SUPEERRRR
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ze względu na to, że karma jest tłoczona na zimno to niektóre psy nie będą jej tolerować. Będą biegunki, wymioty. Niektóre psy potrzebują długiego okresu przechodzenia na Lukullusa, a inne nie mają z tym problemu.
Nie można powiedzieć, że ta karma jest zła, bo skład ma bardzo fajny i cene bardzo ok.

Mój pies kompletnie jej nie tolerował, ale nie powiem "nie polecam, karma do du***", bo znam psy, które tylko na nie wyglądają super.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

[quote name='psiapsiula']mam do odsprzedania 10 kg lukullusa wołowina + pstrąg.
Mój alergik niestety nie chce jej jeść, nawet po kilku dniowym przegłodzeniu,muszę z powrotem przejść na forza 10.
Cena to 80 zł bez kosztów przesyłki.
Worek otwarty 10 lipca[/quote]


ja chętnie

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Nowy Lukullus 

Kaczka piżmowa i jagnięcina 


 

Skład:
21 % suszona i zmielona kaczka piżmowa, 12 % suszone płatki ziemniaków, 12 % suszone płatki batatów 10 % suszona i zmielona jagnięcina (Nowa Zelandia), nasiona ryżu, tłuszcz drobiowy, 5,5 % olej łososia, suszone algi morskie, żelatyna, suszona lucerna, pulpa buraczana, 3,5 % suszone zioła, 2 % suszone gruszki, 2 % suszone jabłka, suszone żółtko, kminek, 1,5 % olej lniany, suszony i mielony chleb świętojański, tlenek glinu, ziemia okrzemkowa, suszona i mielona Yucca schidigera, 0,3 % suszone jagody. 



Junior Kurczak i łosoś z Morza Północnego 


Skład:
29,3 % suche mięso kurczaka, zmielone, 26 % ryż pełnoziarnisty, zmielony, 7 % łosoś, suszony i zmielony, płatki ziemniaczane, suszone (otwarte), 5 % olej rzepakowy, tłoczony na zimno, algi morskie, suszone, wątroba, suszona i zmielona, lucerna, suszona, kiełki ryżu, żelatyna, pulpa buraczana, 3 % zioła doniczkowe, suszone, 1 % gruszki, suszone, 1 % jabłka, suszone, żółtko, suszone, kminek, 0,5 % olej lniany, chleb świętojański, suszony i zmielony, tlenek glinu, ziemia okrzemkowa, 0,5 % borówki, suszone, 0,5 % ekstrakt z małży Perna canaliculus, yucca schidigera, suszona i zmielona.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Mój pies nie je nic tak jak Lukullus :D Miała mokry, teraz suchy :D Pies potrafił tydzień nic nie jeść, nic nie chciał, dopiero jak kupiłam Lukullus zaczął jeść, :D Tina ją uwielbia, za to Toffikowi nie chce się gryźć, a pies koleżanki nie daje mi spokoju kiedy wezmę na spacer :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

ja mam Lukulusa z jagnięciną i kaczką
na początku musiałam Owczarkowi  podać z dodatkiem - np. jogurt
bo kręciła nosem karma w mniejszej ilości inny zapach prawie że brak przede wszystkim inny kształt granulek
ale po tygodniu sunia wsuwa jak dzika :D
cieszy się nie zmierznie na widok tej karmy :D
jemy 2 tydzień sero gazów kupy jak najbardziej ok pies szczęśliwy i ma dużo energii :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Moja też kończy właśnie zajadać pierwszy worek lukullusa wołowina i pstrąg :) Jak dla mnie karma świetna, zero bąków, kupy w porządku, sierść błyszcząca!

A pies za nią szaleje :D bierzemy też karmę jako smaczki na spacerach, bo Ajra ją uwielbia ;)

 

Mam właśnie zamiar zamówić drugi worek, czy ktoś z was zamawiał gdzieś indziej niż z zooplusa? 

Link to comment
Share on other sites

I ja mam 2 worek tej karmy, wołowina i pstrąg. Nie mam się do czego doczepić, kupy ok, sierść super, zjadana z apetytem, i dla mnie duuży plus za to że można ją podzielić na małe kawałki (jeden pies dostaje jako smaczki).

A i ja zawsze z zooplusa biorę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

I ja mam 2 worek tej karmy, wołowina i pstrąg. Nie mam się do czego doczepić, kupy ok, sierść super, zjadana z apetytem, i dla mnie duuży plus za to że można ją podzielić na małe kawałki (jeden pies dostaje jako smaczki).

A i ja zawsze z zooplusa biorę ;)

 

Mam pytanie. Bo chce swojego seniora (14 lat) karmic wlasnie ta karma. Czy ta karma pachnie intensywnie, a przy tym ladnie? I jak jest z granulkami, bo mnie wydaja sie ogromne, czy maly pies zje ja bez problemow? Widze w watku maltanczyka, ale jednak mam seniora dla ktorego za duze granulki sa nie do zjedzenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...