Jump to content
Dogomania

Roki ZNALAZŁ DOM w którym energia to zaleta i nikt się go nie wstydzi!


Hmmm

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z tego co Pani mi mówiła odnośnie wizyty to jest w domu od poniedziałku do czwartku, później ma już zawalone dni, jak na razie wszystko załatwiam z tą panią i zastanawiam się czy nie byłoby dobrze przyjechać z Rokim kiedy będzie w domu. Ja sama chodzę do liceum ale myślę, że ewentualnie w jakiś dzień mogę sobie zrobić wolne ;) W takim razie mamy niecałe 2 tygodnie na zebranie pieniędzy.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że bazarek możecie już robić :) Bo pieniążki dla Rokiego zawsze się przydadzą, choćby ogłoszenia :)
Ale poczekajmy jak dziewczyny będą na wizycie, bo wiecie jak czasem jest... ludzie przez telefon bardzo mili, dużo obiecują, a potem nie do końca tak jest :( Przepraszam, że tak piszę w samych "mało kolorowych barwach" ale...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hmmm']Chyba będzie problem z wizytą, wolontariusze z Brodnicy raczej nie mają czasu, a od Brodnicy to jednak kawałek, każdy ma swoje życie. Moglibyście mi pomóc szukać kogoś kto ma bliżej?[/QUOTE]

Martyna po spamuj po wątkach w kujawsko-pomorskim, bo tam większość nie ma napisane skąd jest... a nóż trafisz na kogoś kto ma blisko, albo będzie chciał zrobić wizytę...
możesz zaproponować zwrot kosztów paliwa i napisz jeszcze tu wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/forums/941-Wizyty-przedadopcyjne[/URL]
ja tymczasem będę bazarek tworzyć

Link to comment
Share on other sites

sprawdziłam na mapie - ode mnie to 34 km polnymi drogami na skróty w dół - bez brodnicy, bez rypina tylko prosto w dół - nigdy tam nie byłam - nigdy też nie robiłam wizyty przedadopcyjnej,, - wiem tylko tyle ile przeżyłam własne wizyty przedadopcyjne, które miałam robione przez wolontariuszki brodnickie, za czasów gdy sama nie byłam wolontariuszką, która wraz z kierownikiem przywiozła mi psa ze schroniska, przez kierownika brodnickiego schroniska, i przez opiekunki z fundacji bono które były domem tymczasowym mojego psa, miałam trudnego psa schroniskowego, mam psa fundacyjnego, nic nie wiem o psie który ma być adoptowany i mam tak mało czasu że głowa mała - pracuję dużo, i mam ogromny remont, który sama z tz robię po godzinach, nie mam kiedy się wyspać - to tak w skrócie, jak wygląda sytuacja, - jeśli znaleźlibyście kogoś lepszego to byłoby super, ale jeśli nikogo to zrobię to za zwrot kosztów paliwa, - najlepsza byłaby sobota ale jeśli cięzko byłoby adopcyjnej rodzinie to sama mogłaby podac jakś datę a ja spróbowałabym pokombinować jak to rozgryźć - nic super od siebie nie dam, bo nie posiadam jakiegoś ogromnego doświadczenia, ale
.... kiedyś pokochałam psiaka z pewnej fundacji. ... sprawa została zamknięta z powodu braku osoby która mogłaby przeprowadzić u mnie wizytę przedadopcyjną ..... tego nie potrafiłam przeskoczyć ... poza tym kochający dom jest czymś co dla schroniskowego psa może być czymś pięknym ... i dobrym ... początkiem życia

Link to comment
Share on other sites

Właśnie jestem w trakcie pisania do ludzi z okolic, SARA.dierra bardzo dziękuję za to, że jednak mimo tak małej ilości czasu jesteś gotowa pojechać. Kiedy rozmawiałam z Panią, podała mi dni od poniedziałku do czwartku jeśli ktoś koniecznie chciałby zastać akurat ją w domu, więc myślę, że z sobotą nie byłoby problemy tylko po prostu w domu byłby jej mąż. W razie czego podam Ci numer do ludzi i sama się z nimi umówisz, tak jest najlepiej, obie strony wiedzą kiedy mogą. Koszty paliwa oczywiście możemy zwrócić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hmmm']Właśnie jestem w trakcie pisania do ludzi z okolic, SARA.dierra bardzo dziękuję za to, że jednak mimo tak małej ilości czasu jesteś gotowa pojechać. Kiedy rozmawiałam z Panią, podała mi dni od poniedziałku do czwartku jeśli ktoś koniecznie chciałby zastać akurat ją w domu, więc myślę, że z sobotą nie byłoby problemy tylko po prostu w domu byłby jej mąż. W razie czego podam Ci numer do ludzi i sama się z nimi umówisz, tak jest najlepiej, obie strony wiedzą kiedy mogą. Koszty paliwa oczywiście możemy zwrócić.[/QUOTE]
hmmm podaj mi przede wszystkim na pw albo tu wszystko co muszę wiedzieć o Rokim, na co musze zwrócić uwage jeśli chodzi o niego, na co być szczególnie uwraźliwioną ? jakie Roki ma wady ? nie chcę popełnić błędu, a jeśli ta rodzina oddałaby go potem przez jakieś moje niedopatrzenie ? jaki charakter ma pies tak naprawdę ? nie chodzi mi o regułki ogłoszeniowe tylko realne, rzeczywiste sprawy

Link to comment
Share on other sites

i jeszcze jedno - sprawy umówieniowe proszę załatw sama - piątek po pracy najlepiej by tzowi pasowało - bo byśmy mieli całą sobotę już na spokojne brudne sp[rawy remontowe, piątek około 16 godziny, jeśli by im pasowało to byśmy w piątek o 16 u nich byli, - a jeśli piątek by nie pasował to sobota rano - ale piątek byłoby super, - na pw nazwisko, adres, jakieś instrukcje dojazdu jeśli to wieś gdzieś w polach
ps. jutro czwartek i pani byłaby w domu ale mamy taki etap remontu że nie mamy wody wogóle i jutro po pracy musimy nadciągnąć robotę żeby wodę odkręcić bo bez niej to ani rusz :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SARA.dierra']jesteśmy umówieni na jutro popołudniu
... trochę się boję :) to mój pierwszy raz :)[/QUOTE]

Jejku... jutro będę chyba cały dzień siedzieć jak na szpilkach, już teraz się stresuje. W sumie jestem przygotowana na obie opcje. Czekam z niecierpliwością na wynik wizyty. Jakbym mogła Cię prosić o telefon od razu, mój numer: 500614664

a teraz siadam do książek, później opiszę dzisiejszy spacerek, a było bardzo śmiesznie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...