Jump to content
Dogomania

Góry Sowie


florance

Recommended Posts

Czy ktoś się orientuje, czy można pojechać z psem w Góry Sowie (to oczywiste:) ) ale czy można z nim zwiedzać Riese? (Walim, Rzeczka... podziemne korytarze...) Może jest ktoś z okolic lub ktoś, kto tam był i może mi podpowiedzieć? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Do Włodarza raczej nie wejdziesz z psem, chyba, że coś się zmieniło. Jak byłam tam z psem 2 lata temu, to jedna osoba musiała zostać na zewnątrz z psem. We Włodarzu pływa się na łódkach i nie mam mowy o zabraniu na łódkę psa, chyba, że piesek jest taki mały, że można go wziąć na kolana.

Link to comment
Share on other sites

Ja jeździłam w góry sowie a dokładnie do Rzeczki przez 6 lat z rzędu. Moi znajomi mają w Rzeczce pensjonat, ale nie wiem jak to jest u nich ze zwierzętami. Jak chcecie moge podać do nich nr telefonu to zadzwonicie i się dowiecie. Bardzo mili młodzi ludzie, warunki super.

Wiem, że rodzice kolezanki byli w rzeczce ze swoim collie, ale nie wiem gdziedokładnie się zatrzymali.

Wątpie aby pozwolili zwiedzać podziemia z psem bo wiadomo pies może tam zdrobić kupę (nie mówię, że akurat Twój florance, ale jakby każdy tam weszedł z psem). no a wiadomo w niektórych miejscach jest ciemniej i ktośmógłby wejsć w to :oops: .

Link to comment
Share on other sites

Włodarz jest dostępny chyba od jakichś dwóch lat dla publiki.

[URL="http://www.wlodarz.pl"]www.wlodarz.pl[/URL]

tu jest info. Bardzo ciekawy kompleks. Warto zobaczyć. Niestety nie z pieskiem z tego co wiem, a o małego pieska trzeba zapytać przewodników.

Reszta - Osówka Walim, Rzeczka - ja również nie zabierałam tam psa. Wątpię, żeby było to możliwe. No, ale zawsze można spróbować zapytać.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

Wybieramy sie tam w majówkę, ale dzwoniliśmy i Miła Pani poinformowała ze jesli mam pewność ze pies nie zrobi po drodze kupy ( o co wszytkim chodzi z tymi kupami, jakby Pufa tylko czekała żeby w maksymalnie publicznym miejscu waląć niespodziankę:) ) to nie ma problemu. Tylko muszę mieć świadomość ze są tam puszczane odgłosy wybuchów / nalotów o natężeniu słabych fajerwerków, wiec jesli pies nie reague, jak nasz, to ńie ma problemu, Ew. Możemy pójść sobie na końcu grupki :)
Trzeba dzwonić zawsze i pytać
* nie polecamy zamku GRODNO, przez telefon niemiła pani oznajmiła ze wokół zamku jest duzo drzew i tam mam sobie psa przywiązać!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...