Jump to content
Dogomania

Zawody obedience w Krakowie


Basia i V

Recommended Posts

[quote name='"Mrzewinska"']Chwileczke. Zanim emocje wezma gore [/QUOTE]

Gdy emocje biorą górę przeważnie dochodzi do kłótni, dlatego napsiałam że wszczynać kłótni nie chcę.


Małgoś jestem pod wrażeniem pracy obu psów ! Życzę Ci dalszych sukcesów a szczególnie z małą aussie. My na razie z jamnikiem zaczynamy mozolną naukę kwadratu. :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to trzymam kciuki za wasz kwadrat, ale na pewno pójdzie wam szybko i sprawnie bo jamniczka jest super:) pewnie za rok sie spotkamy (albo i wczesniej) na zawodach w Krakowie i my bedziemy w 0 a wy juz w 1:)) bo nam do 1 brakuje kwadratu (al to wydaje mi sie ze by sie szybko nauczyl) i aportu (tu moze byc problem.... bo niew im czy wytrwam i bede miec wystarczajaca cierpliwosci by tak nie aportowego psa nauczyć formalnego aportu - ale bede próbowac)

Link to comment
Share on other sites

Można gdzieś oglądnąć filmiki z zawodów? Bo niestety nie dałam rady zobaczyć występów na żywo :-(
My na nasz debiut musimy jeszcze poczekać, ale jesteśmy już na dobrej drodze ;) Mam nadzieje, że niedługo na konkursie obedience będzie można zobaczyć golden retrievera, bo tak ich malutko w tej dyscyplinie :roll:

Link to comment
Share on other sites

co jak co ale sznaucerów mini też nie widziałam jeszcze na obedience:) więc czas jakiegoś pokazac:)

[QUOTE]
My na nasz debiut musimy jeszcze poczekać, ale jesteśmy już na dobrej drodze ;-)
[/QUOTE]
a tak z cikawości bo widze ze jesteś z Wrocławia to nie wiesz czy we Wrocławiu planują jakieś zawody obedience? bo by mi to bardzo pasowało bo od nas jst super droga do Wrocławia i się szybko jedzie, a rodzice i tak chcą pojechać sobie pozwiedzac, wiec gdyby były zawody to można by to połączyć.... może wiesz coś na ten temat?

a co do filmików to na [URL="http://www.psysportowe.pl"]www.psysportowe.pl[/URL] było kilka:) ale musisz być zarejestrowana:)

Link to comment
Share on other sites

Mi też by we Wrocławiu bardzo pasowało ;) ale niestety żadne słuchy mnie jeszcze nie doszły. Po cichu licze na powtórke z zeszłego roku w pażdzierniku, zdążymy się dobrze przygotować :eviltong: Będe próbowała się czegoś dowiedzieć, to dam znać.
Filmiki z "psy sportowe" już widziałam, ale są tylko dwa :-(

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Po cichu licze na powtórke z zeszłego roku w pażdzierniku,[/QUOTE]
acha czyli w tamtym roku były? no to mnie sie wydaje ze jak raz zrobili to już beda robić.... mam taką nadzieję:) a to w tamtym roku to podczas wystawy były tak? a wtedy to już halówka jest? hm... w wakacje źle bo upał, ale zas na hali chyba gorzej jeśli chodzi o hałasy... no nic cobaczymy:) na pewno rodziców łątwiej byłoby minamówić do wyjazd do Wrocławia niż do Rzeszowa (niestety,....) zobaczymy... jakbyś coś wiedziała to daj znac

Link to comment
Share on other sites

napisałam... zobaczymy co i kiedy odpiszą:) bo jak mojej mamie coś dzisiaj napomknęłam narazie tylko że chciałabym na jakies zawody itd itp i ze jest rzeszów i moze wrocław to jak usłyszała rzeszow sie za glowe złapała, że dalek ze sie długo jedzie itd a na wrocław sie uśmiechneła mówiąc ze tam to bez problemu sie jedzie bo niemalże cały czas autostradą:) wiec gdyby były u was zawody to kto wie;) może bysmy sie na nie pofatygowali:) ale jak bedzie upał to i tak na wiele nie mozemy liczyc bo Denis wtedy na nic nie ma ochoty:(

Link to comment
Share on other sites

Jamnika to jeszcze chyba w obedience świat nie widział, szukałam wszędzie filmów i nic. Szkoda że nikt nie nagrał aussie jedyny naprawdę piękny występ z krakowskich zawodów w zerówce.

Najfajniej by było gdyby zorganizowano zawody w Nowym sączu :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

No widzisz Sara - dzieku tobie juz widział i pewnie nie raz zobaczy1!

[QUOTE]
Szkoda że nikt nie nagrał aussie jedyny naprawdę piękny występ z krakowskich zawodów w zerówce.
[/QUOTE]
również żałuję, bo nie widziałam tego występu, ale znając zapał hodowczyni do klikera i jej postępy w szkoleniu swoich psiaków to widok musiał być niesamowity!!

Link to comment
Share on other sites

Jakby co to my jesteśmy tutaj w poście marychy

[URL="http://www.belgi.com.pl/viewtopic.php?t=1375&postdays=0&postorder=asc&start=135"]http://www.belgi.com.pl/viewtopic.php?t=1375&postdays=0&postorder=asc&start=135[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote]Madzia ogladnelam kilka waszych filmikow, widze ze idzie wam calkiem niezle :cool3: ..... ja na twoim miejscu bym sie nawet nie zastanawiala tylko bym Denisa na zawody zglosila.........bo talent chlopaka sie marnuje :mad:[/quote]
pewnie ogladałaś te filmiki z tematu na dgm tak? bo jesli tak o one ui tak sa juz stare i teraz jest chyba nieco lepiej:) mam kilka nowych to zaraz wstawie do tematu Denisa:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzior_ka']bo jak mojej mamie coś dzisiaj napomknęłam narazie tylko że chciałabym na jakies zawody itd itp i ze jest rzeszów i moze wrocław to [U]jak usłyszała rzeszow[/U] sie za glowe złapała, [U]że daleko[/U] ze sie długo jedzie itd a na wrocław sie uśmiechneła mówiąc ze tam to bez problemu sie jedzie bo niemalże cały czas autostradą[/quote]

[B]Madzior_ka [/B]popatrz na mapę, gdzie masz daleko? Do Rzeszowa spod Krakowa? Chyba żartujesz?

Link to comment
Share on other sites

no może nie jest to jakaś straszna odległośc, ale troche jest, a trzeba dodać, że to moje spod Krakowa to jeszcze 40 min zanim dojace do KRakowa.... a znajomi ostatnio do KRakowa z Rzeszowa 3h jechali na wystawe.... więc od nas pewnie jakieś 3,5h przy szczęsciu może troche mniej... a do Wrocławia jest droga szybkiego ruchu i jedzxie się szybciej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...