Jump to content
Dogomania

Zawody obedience w Krakowie


Basia i V

Recommended Posts

[CENTER][B][SIZE=3][FONT=Times]ZKWP ODDZIAŁ KRAKÓW[/FONT][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][FONT=Times]Zaprasza na[/FONT][/SIZE][/B]

[B][FONT=Times][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/B]

[B][U][SIZE=3][FONT=Times]ZAWODY OBEDIENCE[/FONT][/SIZE][/U][/B]

[B][U][SIZE=3][FONT=Times]KRAKÓW 24-25 CZERWCA [/FONT][/SIZE][/U][/B]

[B][FONT=Times][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/B]

[B][FONT=Times][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[LIST]
[*][SIZE=3][FONT=Times]Teren X międzynarodowej wystawy psów, płyta głównego boiska – AWF, Al. Jana Pawła II[/FONT][/SIZE][/LIST][FONT=Times][SIZE=3][/SIZE][/FONT][LIST]
[*][FONT=Times][SIZE=3]Sobota – klasa 0, 1 i 2[/SIZE][/FONT][/LIST][LIST]
[*][FONT=Times][SIZE=3]Niedziela - klasa 0, 1 i 2[/SIZE][/FONT][/LIST][LIST]
[*][FONT=Times][SIZE=3]Sędziowanie – Jacek Lewkowicz[/SIZE][/FONT][/LIST][FONT=Times][SIZE=3][/SIZE][/FONT][LIST]
[*][FONT=Times][SIZE=3]Opłaty startowe – klasa 0 – 30zł, klasa 1 – 40 zł, klasa 2 – 40 zł.[/SIZE][/FONT][/LIST][FONT=Times][SIZE=3]Wpłaty na konto[/SIZE] Nr konta – BPH 11 1060 0076 0000 3200 0097 4290 lub w dniu zawodów[/FONT]

[SIZE=3][FONT=Times]Zgłoszenia do [B][SIZE=4]10 czerwca włącznie!!!![/SIZE][/B] Zgłaszać można się na obydwa dni.[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times]Fax 12-266 70 85 lub mail [/FONT][/SIZE][EMAIL="[email protected]"][FONT=Times][SIZE=3][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/SIZE][/FONT][/EMAIL] [LIST]
[*][FONT=Times][SIZE=3]W zgłoszeniu proszę podać: dane przewodnika, psa i klasę startową. W przypadku zaliczenia danej klasy na ocenę doskonała, będzie można startować w klasie wyższej po uiszczeniu opłaty i okazaniu kart startowych z wymaganymi ocenami doskonałymi ( w przypadku startu w klasie 2)[/SIZE][/FONT][/LIST][FONT=Times][SIZE=3][/SIZE][/FONT][LIST]
[*][FONT=Times][SIZE=3]Klasa 0 – odprawa godz 8:00, rozpoczęcie godz 9:00, [/SIZE][/FONT][/LIST][FONT=Times][SIZE=3]Pozostałe klasy – przybliżone godz zostaną podane po zamknięciu listy zgłoszeń[/SIZE][/FONT] [LIST]
[*][FONT=Times][SIZE=3]Informacje – 601 405 931, 601 492 212, 502 237 614[/SIZE][/FONT][/LIST]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Devis&Marta']Basia uwierz ze nie cale:cool3: to tylko 5 psow! :lol:[/quote]
No jak zwykle - brak precyzji w wyrazaniu sie. Oczywiscie chodzilo o to,ze chyba wszystkie zglaszane przez klub psy sa na listach startowych (czyli 5 szt. :lol: )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przekopiowuję wyniki z soboty:
[quote]
[U][I][B]Klasa 0[/B][/I][/U]
(lokata - pies - przewodnik - punktacja)

1. FIGA (mix); Sara Świerkosz; 96
2. FIGA (lab.); Barbara Spasowska; 96
3. VINYL VIOLA Ko-To-Ra (b.c.); Beata Banaszak; 94
4. BASTON (ON); Beata Malec; 92
5. HAMMAN VON KRAKAU Temperton (ON); Anna Pankiewicz; 91
6. ARGO Nova Jamina (ON); Maciej Zięba; 87,5
7. DESTINY of Irresistible Black (OB-groen.); Bogumiła Krajewska; 74,5
8. KAREN (mix); Agnieszka Kowalczyk; 73
9. ARYS z Rabsztyńskiego Wzgórza (wyżeł weimarski); Grażyna Cielecka; 69,5
10. PEDRO Progresja (ON); Adam Pasterczyk; 37

[U][I][B]Klasa 1[/B][/I][/U]
1. DEVIS BOY Vaksam (kerry blue terrier); Marta Zając; 157
2. ASHLEY Madecki (sznaucer olbrzym); Marta Wasielewska; 153,5
3. JAMBO Irwit (ON); Anna Czarnek; 145
4. FIGA (lab.); Barbara Spasowska; 131,5
5. BENNY Panda z Różanego Dworu (airdale terrier); Marcin Streszewski; 121,5

[U][I][B]Klasa 2[/B][/I][/U]
1. NIKITA ENIGMA Gold de Luks (OB-mali.); Danuta Woźniak; 189
2. PARADOKS ERRATA Terwipon (OB-terv.); Katarzyna Gondek; 188,5
3. BIRMA Bonny Dux (OB-mali.); Danuta Motowidło; 182,5
4. VUX z Beroliny (ON); Barbara Pawlik; 145,5
5. WENDY Ko-To-Ra (bc); Beata Banaszak; 138
6. HAKER (ON); Adam Pasterczyk; 137
7. UNCJA Tutor Gratus (beaceron); Jarosław Hofman; dyskw.

[/quote]

I liczę na jakąś relację!

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę powiedzieć tylko że sędzia był za łagodny w zerówce i my naprawdę nie powinnyśmy wygrać ! Glutek schrzanił chodzenie co jak się pojawią filmiki wszyscy będą mogli zobaczyć. Nie było to to co chciałam żeby było, ale w końcu ona ma jamniczy charakter.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

Sedzia w zerowce byl jednakowo lagodny dla wszystkich. Ty i Twoja suka bylyscie z tej grupy sobotniej zerowki najlepsze.

Zofia

Link to comment
Share on other sites

dziekuje bardzo za zawody, organizacja bez zarzutow, sedzia jak zwykle bardzo konkretny, ale uwazam ze dla mnie tez byl za lagodny, mysle ze zar z nieba doskwieral jednakowo wszystkim co sie odbilo na poziomie zawodow, eh to moje chodzenie przy nodze-zalosne, moj pies to wygladal jakby to za kare robil, a on tak to uwielbia! i podwojne wyslanie po aport, nawet go moj radosny ton nie pobudzil do dzialania.
zglaszam sprzeciw co do kolejnosci cwiczen-zostawanie na waruj powinno byc na koncu, zeby pies w te upaly sie nie "spalil" , bo potem ciezko o rozkrecenie :p
bylo bardzo sympatycznie i dziekuje jeszcze raz w imieniu mojego klubu!
a jak tam dzisiejsze zawody?

Link to comment
Share on other sites

i już po zawodach:) my jednak nie startowalismy bo chciałam zobaczyć chociaz jedne zawody na żywo zanim sama wystartuje, ale szczerze mówiąc mogłam startować bo jednak ring znajdował się w sporej odległosci od widowni na której i tak było niewiele osób i psów, więc rozproszenia nie były wielkie, pomijając oczywiście upalną pogodę:)

Ale byłam jako widz oglądałam głównie zerówke bo potem poszłam na ringi wystawowe ogladać sznaucerki i stwierdzam obiektywnie, że Sara i Figa naprawde zasłużyly na zwycięztwo, nie wiem czy na tą czy inną ilośc punktów ale wydaje mi się, że spośród tych par które widziałam (nie widziałam chyba pierwszycj dwóch) to były jednak najlepsze:) i ogromne gratulacje dla was i całej reszty zawodników!! Figusia bardzo ładnie pracowała, a chodzenie przy nodze to pewnie pogoda dała jej się we znaki, ale zaczęła i skończyła bardzo ładnie:) tylko po drodze się nieco rozkojarzyła ale ogólnie to gratuluję i zazdroszvzę wynikuy bo gdybym ja z Denem taki osiągnęła to byłabym w 7 niebie:) no ale to zobaczymy na nastęonych które będa w miare blisko nas bo wtedy już na pewno wystartujemy;)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B]Poszukuję torby damskiej czarnej z białymi wstawkami, na suwak.[/B][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Mogła zostać na schodach tam gdzie odbywały się zawody [/FONT][COLOR=black][FONT=Times]obedience[/FONT][/COLOR][FONT=Times New Roman]lub wypaść gdzieś na terenie wystawy lub na ul. Jana Pawła II. W środku m.in. była ocena psa (Ferwex Mysia Zagłada – Parson Russell Terrier). Uczciwego znalazcę bardzo proszę o kontakt pod nr tel. 0-602-15-25-00 lub mail [/FONT][/SIZE][EMAIL="[email protected]"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/SIZE][/FONT][/EMAIL][FONT=Times New Roman][SIZE=3] lub [/SIZE][/FONT][EMAIL="[email protected]"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/SIZE][/FONT][/EMAIL][FONT=Times New Roman][SIZE=3].[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ps. Koło naszego samochodu stał radiowóz policji, a istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie została zapakowana do auta, więc może jakiś uczciwy znalazca oddał policji. Może ktoś wie, gdzie można się kontaktować w sprawie zgub w Krakowie.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...