Jump to content
Dogomania

Wilczysko i kotowate :)


runo

Recommended Posts

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

niestety nie mam na razie aparatu :(
dopiero za miesiąc będę mieć...

ale za to mogę się pochwalić :D
Runo jest w lutowym wydaniu "mój kochany pies" na 4 stronie :)
ale te 75 zł to ściema.. jak do tej pory nie dostałam ani grosza...
ale zabawa fajna, Runo model hehe
Jak pokazałam babci to powiedziała, że to nie Runo, bo to jakiś duży pies hehe
oj te babcie :)

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/201648-Czy-to-dobry-pomys%C5%82-%C5%BCeby-przygarn%C4%85%C4%87-tego-psa?p=16256794#post16256794"]http://www.dogomania.pl/threads/201648-Czy-to-dobry-pomys%C5%82-%C5%BCeby-przygarn%C4%85%C4%87-tego-psa?p=16256794#post16256794[/URL]

Link to comment
Share on other sites

dziękuje ;)
Lune dałam sąsiadce która uwielbia koty bo moja kotka za nią nie przepadała, a tam ma dobrze :)
wczoraj się z nią bawiłam , jaka czyściutka i zadowolona wyleguje się na parapecie i ogląda kury przez okno :)
a możliwe, że moze nawet od jutra będzie mieszkać z nami sunia owczarka niemieckiego :)
a jak się wczoraj zdziwiłam!!!
sunie haski która cały czas na łańcuchu siedzi wzięli wczoraj na spacer!!

Link to comment
Share on other sites

ta sunia onka co może mieszkać to ta z łańcucha czy jakaś inna-szczeniak? (bo już mi się pokręciło...:roll:)
Bardzo się cieszę,że chcesz pomóc once,bo dla mnie ONek na łańcuchu to dramat :-(....oczywiście inne psy rónież...ale onek to przecież pies który potrzebuje kontaktu z przewodnikiem,a typowi ''wieśniacy'' uważają onki za grożne szczekacze,dobre do bronienia...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img585.imageshack.us/i/82e448e66bff1b09416513c.jpg/[/IMG][IMG]http://img585.imageshack.us/i/82e448e66bff1b09416513c.jpg/[/IMG][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/4379/82e448e66bff1b09416513c.jpg[/IMG]

tak wygląda moja kruszynka

Link to comment
Share on other sites

eh...wszystko sie pogmatwało...
wychodzi na to, że nie mam gdzie jej trzymać... właściciele domu w którym mieszkamy nie zgadzają się żebyśmy trzymali psa koło domu ...
tata nadal jest przy tym żeby jej nie brać...
jeszczez tate bym ubłagała no ale ... nie mój dom ( niestety mieszkam w wynajętym)
jak się dowiedziałam to i Runo im przeszkadza bo szczeka... ale nie ma szans żebym go oddała.


[COLOR=red]szukam dla suni domu.[/COLOR]

Dzis była pewna pani ale się jej sunia nie spodobała...
bo mówi że ona mała i że ma kródką sierść... a że jak mają brać psa i do niego "dokładać to musi im się podobać"
mąż jej pewnie by ją wziął no ale baby żądzą hehe
Dzwonił też jakiś facet ale jak mu powiedziałam że psa na łańcuch nie oddam to się już nie odezwał...

[COLOR=red]dogomaniacy pomóżcie!!!
bo ja już nie wiem co robić.[/COLOR]

Skożystałam dziś z okazji i wziełam ją chwile na spacer i zobaczyłam że ona nawet kór nie ściga :) nawet uwagi nie zwraca ale boi się jak psy piszczą bo jak sasiada pies pisczał to stanęła i nei chciała iść dalej i próbowała w drógą strone iść ale a drugim razem już nei zwracała uwagi :)

Boże ona jest taka kochana, dziś mnie juz od razu z merdającym ogonkiem przywitała a tamtym razem szczekała :)

a ja się tak okropnie boje, że ten kto po nią przyjedzie zapewni mnie że będzie się nią dobrze zajmował itp tylko po to żebym ją dała a potem biedna skończy tak jak teraz albo i gorzej... każy kto o nia pyta wydaje mi się taki podejrzany :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='runo']eh...wszystko sie pogmatwało...
wychodzi na to, że nie mam gdzie jej trzymać... właściciele domu w którym mieszkamy nie zgadzają się żebyśmy trzymali psa koło domu ...
tata nadal jest przy tym żeby jej nie brać...
jeszczez tate bym ubłagała no ale ... nie mój dom ( niestety mieszkam w wynajętym)
jak się dowiedziałam to i Runo im przeszkadza bo szczeka... ale nie ma szans żebym go oddała.


[COLOR=red]szukam dla suni domu.[/COLOR]

Dzis była pewna pani ale się jej sunia nie spodobała...
bo mówi że ona mała i że ma kródką sierść... a że jak mają brać psa i do niego "dokładać to musi im się podobać"
mąż jej pewnie by ją wziął no ale baby żądzą hehe
Dzwonił też jakiś facet ale jak mu powiedziałam że psa na łańcuch nie oddam to się już nie odezwał...

[COLOR=red]dogomaniacy pomóżcie!!!
bo ja już nie wiem co robić.[/COLOR]

Skożystałam dziś z okazji i wziełam ją chwile na spacer i zobaczyłam że ona nawet kór nie ściga :) nawet uwagi nie zwraca ale boi się jak psy piszczą bo jak sasiada pies pisczał to stanęła i nei chciała iść dalej i próbowała w drógą strone iść ale a drugim razem już nei zwracała uwagi :)

Boże ona jest taka kochana, dziś mnie juz od razu z merdającym ogonkiem przywitała a tamtym razem szczekała :)

a ja się tak okropnie boje, że ten kto po nią przyjedzie zapewni mnie że będzie się nią dobrze zajmował itp tylko po to żebym ją dała a potem biedna skończy tak jak teraz albo i gorzej... każy kto o nia pyta wydaje mi się taki podejrzany :([/QUOTE]
jak tej pani się z wyglądu nie spodobała,to niech spada,jak patrzy tylko na wygląd,ja to bym była za tym ,żeby przed wydaniem wysterylizować ją(są na dogo skarpety sterylkowe,tylko trzeba się dowiedzieć co i jak,potrzebny jest rachunek od veta),może załóż jej wątek na psach w potrzebie i trzeba zacząć szukać jej domu,ja mogę porobić trochę ogłoszeń.Runo musisz jej pomóc,bo jak nie ty to nie ma chyba nikogo tam tak świadomego...:(

Link to comment
Share on other sites

no własnie też się zastanawiam nad sterylką ... mama na pewno dołożyłaby mi kasy
tylko ja ją musze jakimś sposobem zabrać choć na czas do puki nie znajdzie się dla niej dom...
bo przecież po sterylce raczej nie będzie mogła przebywać na dworze na łańcuchu, prawda?
tylko ja jej nie mam kompletnie gdzie trzymać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...