Jump to content
Dogomania

Rudo-ruda galeria


Cerber

Recommended Posts

  • Replies 9.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cerber']ehhhh dziś jest 1 listopada i jest to dzień wielkich refleksji dla mnie. Dużo w moim życiu się zmieniło i ja nic na to poradzić nie mogę. Mogę jedynie sypłakiwać się Bogu do rękawa i pytać dlatego tak się stało, jednak i to nie wróci mi mamy. Napisałam 2 wiersze dla mamusi i chciałabym się nimi z wami podzielić. Mam w nosie czy ktoś to źle odbierze czy nie, jeśli komuś się nie podoba, że piszę na forum o mamie to proszę tu nie zaglądać i nie czytać, a już tym bardziej mnie nie ganić za to. Ja nic na to nie poradzę, a na swojej galerii mam prawo pisać co mi się podoba (oprócz przeklinania i przeginania granic przyzwoitego pisania). NAPIAŁAM 2 WIERSZE, A TERAZ OPUBLIKUJĘ TYLKO JEDEN. pOŹNIEJ JAK WRÓCĘ Z CMENTARZ OPUBLIKUJĘ TEŻ DRUGI.


,,Mój Anioł''
Mamo bardzo kocham Ciebie,
Lecz teraz jako aniołek latasz sobie po niebie.
Czuwasz nade mną w dzień i w nocy,
I jesteś ze mną zawsze gdy potrzebuję pomocy.
Moja dusza płonie miłością,
I pozytywne uczucia w moim sercu goszczą.
Dałaś mi życie, najcenniejszy dar,
I kiedy podrosłam nie raz wpadałś w szał.
Zawsze jednak między nami miłość była,
I w naszym domu przez 18 lat gościła.


Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę napiszcie o o nim sądzicie. Z góry dziękuję :)[/quote]

Jezu, jak pięknie :-(

Link to comment
Share on other sites

oooo widzę, ze znalazłam jednak dobrych słuchaczy :):):):) bardzo mi miło. Dziś jednak nie mogę pisać o psach, po prostu .. no nie mogę no. Jakoś tak nie mam sumienia, czułabym się jakbym ,,zdradzała'' moją mamę i tak jakbym już o niej nie myślała. Jutro mam nadzieję, ze wróci wszystko do normy, ale dziś jeszcze nie. W sumie możemy pogadać na jakis konkretny temat, ale fotek nie wstawię. Zarzućcie jakiś temat co? :D:D:D:D:D:D:D

Długo dziś mnie nie było bo cały dzień przesiedziałam na cmentarzu u mamy i rodziny. 4 razy odwiedzałam mamę. 2 razy byłam na komualnym(moja mama tam leży on jest u nas we Włocłaswku, najbliżej gdzie można dojść na pieszo), 1 na pinczacie(u znajomwrgo) , potem w Bobrownikach (u dziadków ze str. ojca), w Szpetalu górnym (u rodziny żony mojego ojca) i ... zapomniałam nazwy :D nie ważne z restzą i tak nikt nie wie gdzie się te cmentarze znajdują :eviltong: :eviltong:
W każdym bądź razie daję wam wszystkim świeczkę, jedną dlatego, ze da dużo byłoby dawać dla każdego z osobna
[IMG]http://img280.imageshack.us/img280/8319/swiecckiii0rx.jpg[/IMG]

I jeszcze jedną szczególną daruje mojej najukochańszej i niezapomnianej Mamie.

[B][COLOR=red]KOCHAM CIĘ MAMUŚ NAJMNOCNIEJ NA ŚWIECIE[/COLOR][/B]
[IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9969/swieca3da.jpg[/IMG]

Oto mój drugi wiersz

,,Mamo!...''
Nie potrafię wyrazić co czuję,
Jednak me serce z tęsknoty wariuje,
I nie potrafię znaleźć słów,
Tak bardzo chciałabym ujrzeć Cię znów.
Łzy płyną mi po polikach...
Więc pytam: Mamo!... musiałaś umierać do licha!
Patrzę na zdjęcia i dusza mnie kłuje,
Powiem Ci mamo,
Wciąż miłość do Ciebie czuję.
Chociaż mijają kolejne noce, kolejne dni,
Ja wiem, ze bez Ciebie zawsze smutno będzie mi
I chociaż serce me z żalu i rozpaczy płonie,
To chciałabym poczuć Twoje kochane dłonie.
Kiedy przyjdzie lato, zadumy czas,
Na pewno zapłaczę za Tobą nie raz.
I choć nie powrócą tamte dni,
Bądź przy mnie zawsze moja kochana Ty!

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Luizko....:calus:

[/I][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images1.fotosik.pl/237/ebe4428a27868973.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/237/ebe4428a27868973.jpg[/IMG][/URL][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dzień dopbry wszystkim.

[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]Luizko....:calus:[/I][/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images1.fotosik.pl/237/ebe4428a27868973.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/237/ebe4428a27868973.jpg[/IMG][/URL][/URL][/quote]

Aluś Dziękuję za znicza :)

Jeszcze raz wam kochani dziękuję za miłe słowa :) Ja się tylko cieszę, że wczoraj obyło się jako tako bez płaczu :) chociaż mnie zanosiło od rana i dto mocno. Dziekuję jeszcze raz :*:*:*

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dobcia :)
\Siedze teraz w szkole, a za godzine ide do psychologa :/ normalnie amcie z czubkiem do czynienia :( wszyscy stwierdzili, że jest mi potrzebny i właśnie dlatego za godzinę idę na pierwsze spotkanie :/ po południu jak wrócę ze szkoły dodam kilka fotek, ale nie za bardzo mam czas, żeby siedzieć dziś na dogo, bo mam maaaaaaase nauki :/ kurcze ten polski mnie najbardziej wykńcza, no ale nic damy radę :)

Link to comment
Share on other sites

Cerber my tez czubki wiec nie jestes sama:eviltong: (w kupie siła) jak chcesz ja moge byc twoim psychologiem dogomaniackim.Mam wprawe ;) a i z polskim moge Ci pomóc jak chcesz napisz co masz a ja w miare mozliwosci ci coś stworze lub na PW :cool3: damy rade zobaczysz.:mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]

,,Mamo!...''
Nie potrafię wyrazić co czuję,
Jednak me serce z tęsknoty wariuje,
I nie potrafię znaleźć słów,
Tak bardzo chciałabym ujrzeć Cię znów.
Łzy płyną mi po polikach...
Więc pytam: Mamo!... musiałaś umierać do licha!
Patrzę na zdjęcia i dusza mnie kłuje,
Powiem Ci mamo,
Wciąż miłość do Ciebie czuję.
Chociaż mijają kolejne noce, kolejne dni,
Ja wiem, ze bez Ciebie zawsze smutno będzie mi
I chociaż serce me z żalu i rozpaczy płonie,
To chciałabym poczuć Twoje kochane dłonie.
Kiedy przyjdzie lato, zadumy czas,
Na pewno zapłaczę za Tobą nie raz.
I choć nie powrócą tamte dni,
Bądź przy mnie zawsze moja kochana Ty!
__________________
[/QUOTE]

:-( :-( :-( :-( :-(
bardzo się wzruszyłam :-( śliczny wierszyk.

a co z tym psychologiem :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[I]Z tym psychologiem to pewno stwierdzili ,że w obliczu nieszczęśliwych wypadków jakie cię dotkneły możesz nie dać rady i chcą być ubezpieczeni ,że oni wypełnili wszystkie swoje obowiązki ...widzisz co się dzieje ostatnio wśród młodzieży , tylko że nie wzięli pod uwagę ze trafili na rezolutną , mądrą dziewczynę ...a że przeżywasz na swoj sposób te wydarzenia to przecież normalne .Więc daj im tę satysfakcję , pochodź tam trochę , na złe to nie wychodzi a w razie czego masz zawsze dodatkowe oparcie;)..więc to nic zdrożnego [/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haska_12']Cerber :mad: - z jakim czubkiem?! :mad: A kto ci "doradził" takiego lekarza, jeśli mozna wiedziec ??? :mad:
ps.Aż mi łezka poleciała jak czytałam te wiersze... :([/quote]

jak to z jakim czubkiem, no ze mną co nie.
Skierowała mnie tam wychowawczyni razem z panią pedagog., bo kilkanaście razy mnie zgarnanio z korytarza zapłakaną, ale to nie ważne.
Dzięki za wiersz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ice']Cerber my tez czubki wiec nie jestes sama:eviltong: (w kupie siła) jak chcesz ja moge byc twoim psychologiem dogomaniackim.Mam wprawe ;) a i z polskim moge Ci pomóc jak chcesz napisz co masz a ja w miare mozliwosci ci coś stworze lub na PW :cool3: damy rade zobaczysz.:mdrmed:[/quote]


Heh dziekuje Usia, ale z polaka sobie radz nawet lepiej niż dobrze więc jest ok :) dzioękuję jednak za fatygę :) Polski aktualnie to chyba mój ulubiony przedmiot obok historii i biologii :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leemonca']:-( :-( :-( :-( :-(
bardzo się wzruszyłam :-( śliczny wierszyk.

a co z tym psychologiem :crazyeye:[/quote]


Dziękuję leemonca :oops:

No byłam dziś u p. psycholog, bo z tego co się dowiedziałam od nauczycieli i bliskich to mam problemy ze sobą :( siedziałam godzinę u tej psycholog i się dowiedziałam, że proces żałoby przebiega tak jak powinien przebiegać. Tzn. że non stop płaczę, wybucham przy każdej nadającej się okazji i gadam cały czas o mamie. Powiedziała, ze jeśli bym nie płakała to wtedy trzeba byłoby coś zaradzić, ale skoro jest jak jest to jest dobrze, i że ten najtrudniejszy okrez trwa pół roku, a cały okres żałoby po śmierci najbliższej osoby trwa blisko dwa lata. Wygadałam się jej, poryczałam się i wruciłam wściekła do domu :/ Ale to też nie ważne.

Link to comment
Share on other sites

Wig moze masz rację, ale ja nie zawsze mam ochotę gadać z dorosłymi. Czasami mnie tak nosi, że miałabym ochotę pobić kogoś np. Ojca, albo nauczyciela jakiegoś. Wiem, że to jest głupie myślebnie, ale ja niestety tak mam :(


[quote name='Alicjarydzewska'][I]Z tym psychologiem to pewno stwierdzili ,że w obliczu nieszczęśliwych wypadków jakie cię dotkneły możesz nie dać rady i chcą być ubezpieczeni ,że oni wypełnili wszystkie swoje obowiązki ...widzisz co się dzieje ostatnio wśród młodzieży , tylko że nie wzięli pod uwagę ze trafili na rezolutną , mądrą dziewczynę ...a że przeżywasz na swoj sposób te wydarzenia to przecież normalne .Więc daj im tę satysfakcję , pochodź tam trochę , na złe to nie wychodzi a w razie czego masz zawsze dodatkowe oparcie;)..więc to nic zdrożnego [/I][/quote]

Heh Ala ja nie jestem rezolutna i mądra bo gdyby tak było to bym sobię dawała radę, a ja jestem tak słaba, że nie potrafię się pogodzić ze śmiercią własnej Matki... ehhhh co ja wygaduje, ja sie nigdy z tym faktem nie pogodzę, nigdy!!!!!! :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']Wig moze masz rację, ale ja nie zawsze mam ochotę gadać z dorosłymi. Czasami mnie tak nosi, że miałabym ochotę pobić kogoś np. Ojca, albo nauczyciela jakiegoś. Wiem, że to jest głupie myślebnie, ale ja niestety tak mam :(




Heh Ala ja nie jestem rezolutna i mądra bo gdyby tak było to bym sobię dawała radę, a ja jestem tak słaba, że nie potrafię się pogodzić ze śmiercią własnej Matki... ehhhh co ja wygaduje, ja sie nigdy z tym faktem nie pogodzę, nigdy!!!!!! :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-([/quote][I]a ja ci własnie mówię że jesteś rezolutna i mądra bo mądrość wcale nie polega na pogodzeniu się ze smiercią bliskiej osoby .....uwierz nawet ja nie umiałabym sobie z takim faktem poradzić a mam lat dużo więcej od ciebie
..............Nie znam człowieka który pogodził sie ze smiercią własnej Mamy:shake:
A złość ...to normalny odruch obronny ......więc wszystko jest w porządku ....źle by się działo gdybyś się poddawała jak ubezwłasnowolniona istota , masz prawo do złości , do żalu , do płaczu , do własnego zdania ............
trzymaj się a w razie gdy bedzie ci bardzo źle to masz NAS;)
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][I]a ja ci własnie mówię że jesteś rezolutna i mądra bo mądrość wcale nie polega na pogodzeniu się ze smiercią bliskiej osoby .....uwierz nawet ja nie umiałabym sobie z takim faktem poradzić a mam lat dużo więcej od ciebie[/I]
[I]..............Nie znam człowieka który pogodził sie ze smiercią własnej Mamy:shake:[/I]
[I]A złość ...to normalny odruch obronny ......więc wszystko jest w porządku ....źle by się działo gdybyś się poddawała jak ubezwłasnowolniona istota , masz prawo do złości , do żalu , do płaczu , do własnego zdania ............[/I]
[I]trzymaj się a w razie gdy bedzie ci bardzo źle to masz NAS;)[/I]
[/quote]

Przywracasz mi wiarę w człowieka...
Aluś Kocham Cię :*:*:*:*:* Ty przypadkiem nie jesteś psychologiem... :D:D:D:D:D:D Jesteś przekochana tak jak i wszyscy na forum (no może są ewidentne podjednostki, ale to nie was się tyczy)

Link to comment
Share on other sites

Witaj ;)
Luizo, nie jesteś czubkiem!!!!!!!!!! Jesteś wspaniałą dziweczyną, która niestety została sama na tym świecie. Myślę, że wygadanie się komuś, nawet psychologowi pomaga (wiem z własnego doświadczenia) Tłumienie tego w sobie jest najgorszym wyjściem.
Pamiętaj, że zawsze jestem z tobą i możesz na mnie polegać :calus: :calus: :calus: Wystarczy tylko dać znak ;)
Trzymaj się :*:*:*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...