Jump to content
Dogomania

Rudo-ruda galeria


Cerber

Recommended Posts

  • Replies 9.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ice']Cerberku ty lepiej uwazaj bo ja naprawde sie do was wybieram i to nawet juz w niedługim czasie ;) a jeszcze jak nam sie zwali Ola z Kora i Marta z Aresem to bedzie istny młyn :multi: ale przecież o to chodzi :eviltong:[/quote]

Czesc ICE, CZY MY SIE ZNAMY???? :oops: :oops: :oops: Bo ja jakoś Cię nie kojarzę :( ale jak coś to czekam na Ciebie i wiele innych osób, które mogą do mnie zjechać ze swoimi pociechami :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milena182'][B]a mozesz liczyc na odwiedziny w nowym domku i na jakies zdjecia jak bedzie starsza?[/B][/quote]


No napisałam, że nie, jak ona pojechała do jakiegoś kolegi mojego ojca no to w jaki sposób?

[B]leemonca[/B] cześć :)

[B]Figusia[/B] też masz rację z tym benerkiem :) U mnie nic specjalnego. Byłam dziś na cmentarzu troszkęogarnąć, żeby Mamusia z dziadkami mieli ładny pomniczek, nakupowałam im kwiatków i niech się cieszą, ze ich wnuczka i córka tak dba o ich nagrobek. Jutro tylko pójdę, pozapalam lampki i posiedzę z mamuśka, żeby nie była samotna :(

Link to comment
Share on other sites

[quote=Cerber;]Czesc ICE, CZY MY SIE ZNAMY???? :oops: :oops: :oops: Bo ja jakoś Cię nie kojarzę :( ale jak coś to czekam na Ciebie i wiele innych osób, które mogą do mnie zjechać ze swoimi pociechami :multi: :multi: :multi: :multi:[/quote]

Luiza, to jest Usia, tylko ją zbanowali to siedzi na loginie TZa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][I];)super że maleńka ma już domek :multi:[/I]
[I]ślicznie tu razem wyglądają:loveu:[/I]
[I][IMG]http://images4.fotosik.pl/188/b507b838ee279110.jpg[/IMG][/I]
[/quote]


ojj tak mi też się podoba i od razu widać jakie pomiędzy nimi są proporcje (przynajmniej narazie :) )

Wiecie teraz już jestem w 100% spokojna i haapy, poniewaz wczoraj ojcec do mnie przyjechał i powiedział, że nie za bardzo ma ją komu oddać. Wszyscy w około mają juz pieski i nikt za bardzo nie chciał się angażować. Dziś natomiast ojcec do mnie zadzwonił i powiedział, ze jego kolega jak tylko do niego pojechał (ten, który rzekomo miał ją wziac, ale się wachał) i jak ją ujrzał to się od razu zakochał a mi serce napełniło się szczęściem :):):):):):) to już jest mój drugi sukces jeśli chodzi o Zirę, ale nie jest to jedyne stworzenie, które udało mi się bezpiecznie oddać :)
Ola coś o tym wie, w zeszłym roku, albo w tym, już nie pamiętam Ola znalazła piękną króliczkę na śmietniku, polazła z nią do wtea, dostała leki, lecz niestety musiała króliczke oddać, nie mogła jej zatrzymać. Króliczka trafiła do mnie i po 2,3 dniach znalazła nowy dom u mojej cioci :) Ja jej też zatrzymać nie mogłam bo to był królik hodowlany i nie miałam dobrych dla niej warunków życiowych. Mimo wszystko tak jak i w tym przypadku wszystko skończyło się dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że pamiętam o Śnieżce vel. Trusi :p Znalazła ją moja znajoma ale nie miała co z nim zrobić więc zostawiła mnie. Poszłam z królisiem do weta i okazało się że ma straszny świerzb w uszach (naprawdę, aż jej płaty z ucha wystawały - najprawdopodobniej nic przez to nie słyszała) Wet obiecał leczyć ją za darmo (super jest!!!). No ale ja nie mogłam go zatrzymać. Koleżanka pożyczyła mi klatkę w której Śnieżka spędziła noc, niestety na klatce schodowej, bo tata nie pozwolił trzymać jej w mieszkaniu :shake: Następnego dnia miałam oddać ją do schroniska, ale wtedy uratowała mnie i króliczkę Luiza. Obiecała ją przygarnąć i znaleźć jej dom. Jeszcze tego samego dnia przyszła i zabrała Śnieżkę, a po kilku dniach króliczka znalazła się już u cioci Luizy :multi: :multi: :multi: :multi:

A oto fotki Śnieżki

[IMG]http://img79.imageshack.us/img79/8168/sta60005qe0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img79.imageshack.us/img79/2557/sta60012dp9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img79.imageshack.us/img79/3729/sta60014dd5.jpg[/IMG]

[IMG]http://images4.fotosik.pl/190/54d4994e97818fe4.jpg[/IMG]

[IMG]http://images3.fotosik.pl/226/226ab2df864f26a4.jpg[/IMG]

[URL="http://images3.fotosik.pl/226/226ab2df864f26a4.jpg"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

czemu nie ma postu który wczesniej napisałam :angryy:
Cerberku jak mogłaś mnie nie poznac ?? zraniłaś moje uczucia .Teraz zamkne sie w sobie i bede mieć problemy egzystencjonalne ;p
Olus nie smiej sie to wcale nie jest smieszne !! wrrrryyyy

Link to comment
Share on other sites

ehhhh i znowu powróciły wspomnienia :-( :-( :-( :-( :-( nie tylko z pobytu Truśki u mnie, ale też z tego co moja mama miała na myśli kiedy ją miałam. Pamiętam jak dziś, że mama bardzo starała jej się pomóc i też jej odkarzała uszka wodą i lekami :( pamiętam to jak dziś. Czemu to wszystko minęło... ???? CZEMU!? już powracają wspomnienia i już mi się ryczeć chce :placz: :placz: :placz: truśkę jeszcze od czasu do czasu widuję, ale .... już nie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ice']czemu nie ma postu który wczesniej napisałam :angryy:
Cerberku jak mogłaś mnie nie poznac ?? zraniłaś moje uczucia .Teraz zamkne sie w sobie i bede mieć problemy egzystencjonalne ;p
Olus nie smiej sie to wcale nie jest smieszne !! wrrrryyyy[/quote]


Przeprtaszma Cię Usiu kochanie moje, jak mam Ci to wynagrodzić?????????? :modla: :modla: :modla: :modla: :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote=Ice;]Olus nie smiej sie to wcale nie jest smieszne !! wrrrryyyy[/quote]

Usiu, przepraszam :oops: Nie chcę, żebyś była zła...

Luizo, ciebie też przepraszam, preze mnie ty też jesteś smutna. Tymi fotkami i historią rozraziłam twoje rany, naprawde nie chciałam...
Czemu wszystko mi się dzisiaj nie udaje... :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote=Alynkaaa;]zapomioalam dopisac ze banny wielki:crazyeye: ale sliczny:loveu: :loveu: tylko nie lubie czerwonych oczkow u kroliczkow i myszek i szczorkow....jakos mnie tak dresze pzrechodza jak one tymi slepkami sie patrza na mnie...[/quote]

Hehe ja też tak myślałam do czasu aż zobaczyłam, wzięłam na ręce i pogłaskałam Śnieżkę vel Trusię :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']

[IMG]http://images4.fotosik.pl/188/574c5192db5dd01f.jpg[/IMG]

[/quote]

Bardzo fajny szczeniak:lol: dobrze, że trafił na ciebie, zresztą jak trusia;)

A oczka tylko dodają im uroku;), też miałam białą trusie.. odeszła na zapalenie płuc....:-( miała 6 lat, wychował się z nią Negro, zresztą do dziś traktuje króliki z szacunkiem, bo Białusia umiała sobie dać z psem rade... trusie są wspaniałe;)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich!!!!!
[quote name='chicken']Chcialam Wam zyczyc upiornej nocy :ghost_2: Oby snily Wam sie same strachy a zombi zjadly wasze wnetrznosci :eek:

Zwiezle mowiac: Udanego Halloween! :]
[IMG]http://images3.fotosik.pl/226/a0d29540405b2060med.jpg[/IMG][/quote]

Chicken ja dałabym wszystko, żeby tylko przyśniła mi się moja mama, ona od swojej śmierci przyśniła mi sie tylko raz :(

Link to comment
Share on other sites

ehhhh dziś jest 1 listopada i jest to dzień wielkich refleksji dla mnie. Dużo w moim życiu się zmieniło i ja nic na to poradzić nie mogę. Mogę jedynie sypłakiwać się Bogu do rękawa i pytać dlatego tak się stało, jednak i to nie wróci mi mamy. Napisałam 2 wiersze dla mamusi i chciałabym się nimi z wami podzielić. Mam w nosie czy ktoś to źle odbierze czy nie, jeśli komuś się nie podoba, że piszę na forum o mamie to proszę tu nie zaglądać i nie czytać, a już tym bardziej mnie nie ganić za to. Ja nic na to nie poradzę, a na swojej galerii mam prawo pisać co mi się podoba (oprócz przeklinania i przeginania granic przyzwoitego pisania). NAPIAŁAM 2 WIERSZE, A TERAZ OPUBLIKUJĘ TYLKO JEDEN. pOŹNIEJ JAK WRÓCĘ Z CMENTARZ OPUBLIKUJĘ TEŻ DRUGI.


,,Mój Anioł''
Mamo bardzo kocham Ciebie,
Lecz teraz jako aniołek latasz sobie po niebie.
Czuwasz nade mną w dzień i w nocy,
I jesteś ze mną zawsze gdy potrzebuję pomocy.
Moja dusza płonie miłością,
I pozytywne uczucia w moim sercu goszczą.
Dałaś mi życie, najcenniejszy dar,
I kiedy podrosłam nie raz wpadałś w szał.
Zawsze jednak między nami miłość była,
I w naszym domu przez 18 lat gościła.


Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę napiszcie o o nim sądzicie. Z góry dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']ehhhh dziś jest 1 listopada i jest to dzień wielkich refleksji dla mnie. Dużo w moim życiu się zmieniło i ja nic na to poradzić nie mogę. Mogę jedynie sypłakiwać się Bogu do rękawa i pytać dlatego tak się stało, jednak i to nie wróci mi mamy. Napisałam 2 wiersze dla mamusi i chciałabym się nimi z wami podzielić. Mam w nosie czy ktoś to źle odbierze czy nie, jeśli komuś się nie podoba, że piszę na forum o mamie to proszę tu nie zaglądać i nie czytać, a już tym bardziej mnie nie ganić za to. Ja nic na to nie poradzę, a na swojej galerii mam prawo pisać co mi się podoba (oprócz przeklinania i przeginania granic przyzwoitego pisania). NAPIAŁAM 2 WIERSZE, A TERAZ OPUBLIKUJĘ TYLKO JEDEN. pOŹNIEJ JAK WRÓCĘ Z CMENTARZ OPUBLIKUJĘ TEŻ DRUGI.


,,Mój Anioł''
Mamo bardzo kocham Ciebie,
Lecz teraz jako aniołek latasz sobie po niebie.
Czuwasz nade mną w dzień i w nocy,
I jesteś ze mną zawsze gdy potrzebuję pomocy.
Moja dusza płonie miłością,
I pozytywne uczucia w moim sercu goszczą.
Dałaś mi życie, najcenniejszy dar,
I kiedy podrosłam nie raz wpadałś w szał.
Zawsze jednak między nami miłość była,
I w naszym domu przez 18 lat gościła.


Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę napiszcie o o nim sądzicie. Z góry dziękuję :)[/quote]
cerberku sliczny trzymaj sie <przytul> buziak for you

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...