Jump to content
Dogomania

Breed all about it


grrrond

Recommended Posts

Czy ktoś pamięta taki krótki, bo chyba 30 minutowy (z reklamami.... to moze jednak 20 minutowy :eviltong: ) serial na Animal Planet? Niestety już od dłuższego czasu nie leci... trafiłam kiedyś na TVP3 zupełnie przypadkowo to od razu przeszukalam program na przyszły tydzien i juz nie bylo :shake: ... wiecie jak mozna to dopaść? bo chętnie bym obejrzała :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jutro jest na tvp3 o 16:00 odcinek 8 ciekawa jestem jaka rasa :p ostatnio byly afgany... poszukam moze w internecie bedzie jakis spis odcinkow :roll: bo widzialam ze są do kupienia kilkupłytowe wydania wszystkich odcinkow na dvd ale oczywiscie za granica:-(

Link to comment
Share on other sites

Jakis miesiac temu widzalam w programie Tv ze o 15 czy jakos tak bedzie emitowany ten film, no to ja czekam i czekam i sie nie doczekalam...Niby w programie telewizyjnym TVP3 jest napisane ze film jest a w telewizji nie ma. Czyli cos musi byc nie tak, wydaje mi sie ze to nie jest na regionalnej warszawskiej "trojce" emitowane.

Dobrze ze jakis czas pozniej dowiedzialam sie z netu ze to jest o tym przewodniku i nie bylo placzu bo mam wszystkie odcinki nagrane :evil_lol:

Grrond, a jakie rasy Cie interesuja?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...