Jump to content
Dogomania

Encyklopedia ras psów!


Agnisia =)

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martens']Ja niestety nie mam skanera, ale jak się uprę, to mogę dziś przepisać, bo cały dzień będę się kisić w domu ;) Ale szczerze mówiąc nie ma tego dużo i dla samego info o pudlach chyba nie warto kupować.[/quote]
:shake: no to dzięki, jesli coś o pudlach to tylko za granicą.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ja polecam:
"Marley i ja" Johna Grogana- Książka tak wciągająca... Tylko trzeba uważać na stronę chyba 318, bo tam jest najgorsze... Książka jest bardzo ciekawa i można się z niej wiele nauczyć np. Co to jest miłość do psa?, jaki pies jest wierny?, Każy miłośnik psów powinien przeczytać, a zwłaszcza miłośnicy labradorków...
Dokładnie to ksiązka jest o "świeżo upieczonym" małżeństwie które chce mieć psa...

Drugą książką, którą warto przeczytać jest::loveu:
"Poradnik opiekuna"- Graham Meadows, Elsa Flint- W tej książce jest wiele porad np. Choroby, objawy, skutki, jak karmić swojego pupila? itp.

Wszystkie te ksiązki gorąco polecam...
Pozdrawiam: Ania :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinka']
Drugą książką, którą warto przeczytać jest::loveu:
"Poradnik opiekuna"- Graham Meadows, Elsa Flint- W tej książce jest wiele porad np. Choroby, objawy, skutki, jak karmić swojego pupila? itp.
[/quote]
co prawda to ejst topic o encyklopediach ale licze na to iz nasze posty zostana przeniesione :p.
mam ta ksiazke i nie jestem zadowolona. owszem jest tam pare informacji ale dla mnie beznadziejna ksiazka, no moze dobra dla kogos kto psami interesuje sie tyle o ile ma jednego w domu i cos tam by chcial wiedzec. osobiscie najgorsza pozycja u mnie na polce. ale to moje zdanie

pozdrawiam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnisia =)']No właśnie, czy ktoś może mi jakąś polecić? Zależałoby mi głównie na opisie charakteru i wymagań danej rasy. Historii i pochodzenia nie musi być dużo. Przydałoby się też kilka zdjęć no i oczywiście duuużo ras. Wiem, że wymagania mam duże, ale może możecie mi pomóc? :cool3:[/quote]
Ja kupiłam sobie ,,Przygotuj psa na wystawę" Janice Gardner. Niby książka o wystawianiu, ale po kilku stronach wstepu przedstawione 100 ras, do każdej jedno-kilka (świetnych!) zdjęć, coś o charakterze i opis całego psa - od wagi i wzrostu, przez części ciała do sierści. Czasem podane jest też co dyskwalifikuje daną rasę z wystaw. Opisane jest to czym się szczególnie charakteryzuje, jak się porusza.
Na merlin.pl Kosztuje 19 zł, ja kupiłam na targach książki za 18.50zł. Podoba mi się :p
[IMG]http://www.karusek.com.pl/img_prod/n/n_3022.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolajnaxx']Ja kupiłam sobie ,,Przygotuj psa na wystawę" Janice Gardner............
Na merlin.pl Kosztuje 19 zł, ja kupiłam na targach książki za 18.50zł. Podoba mi się :p
[IMG]http://www.karusek.com.pl/img_prod/n/n_3022.jpg[/IMG][/quote]
A czy mozesz nam zrobić ksero stronuy o pudelkach,
zobaczymy co piszą i jakie są tam pudle.
A teraz wracając do tematu,
gdzie i za ile możne teraz kupić Encyklopedie Psów?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...