Jump to content
Dogomania

Encyklopedia ras psów!


Agnisia =)

Recommended Posts

Oj, skoro duzo historii, to... ja musze to miec ;) Nienawidze normalnej historii, ale psow to co innego ;)

A sa tam rzadkie rasy? Mnie one najbardziej interesuja, mam takie cus:
[img]http://www.lideria.pl/img_big/34899.jpg[/img]
tam sa wzmianki, ale niestety za krotkie :/

o, jeszcze takie cos jest ciekawe ;]
[img]http://www.happydemi.republika.pl/grafika/ksiazka.jpg[/img]
psy nie sa w typie FCI, podzial na grupy zupelnie inny

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=Black][B]sylwiaskalska - [/B]dziękuje za skana. Jeszcze się zastanowię czy ją kupić, bo tej historii to jak dla mnie wybitnie za dużo :shake:.
[B]
dog_master[/B] to coś dla Ciebie będzie skoro lubisz historie powstawania ras itp..;) btw w tej książce "Rasy Psów'' Kramer są dobre opisy ras?
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Squ']btw w tej książce "Rasy Psów'' Kramer są dobre opisy ras?[/QUOTE]
Oj niezbyt :( Jedna fotka, troszke historii, z 4 linijki opisu, charakteru etc - po prostu nihil novi :roll:. Jedyne imho co dobre, to wlasnie rzadkie rasy - nawet mala wzmianka mi starczy, reszte w necie doczytam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atena']W I tomie jest nawet, "nie mało" o pudlach ;)
Ja mam narazie tylko pierwszy tom. Bardzo zależy mi na psach z gr. VIII szczególnie o Novej Scoti, ale musze pozbierać, narazie zamówiłam "O psie który kochał zbyt mocno".[/quote]
A ile te poszczególne tomy kosztują, i gdzie zamawiać, aby były najtańsze.:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja niepamiętam gdzie kupiłam, ale zapłyciłam dosć tanio. Szukałam tej strony, ale nawet nazwy sklepu nie pamiętam. Kupowałam pierwszy tom, ale pamiętam że drugi kosztował tyle co w wydawnictwie pierwszy.
Wtedy w wydawnictwie I tom kosztował z 150, a ja kupiłam za 130.
Zazwyczaj kupuje w wydawnictwie, ale Multico ma wysoki koszt przesyłki i sie nieopłaca.
Wystarczy poszukać, tylko nalezy uważać by była taka kłudka. Nie zawsze jest, dlatego zawsze zamawiam z opłata przy odbiorze. Raz dałam opłate przelewem i już była przygotowana do wysłanie, ale zmieniłam na płatnosć przy odbiorze i nie wysłali.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

[quote name='Gośka']Bardzo mi zależy na opisie pudla z "Encyklopedii ras psów" Hansa Rabera. Czy ktoś kto ma tą księgę mógłby mi zeskanować? PLISSS:modla: :modla: :modla:[/quote]
No wiesz, Pudel jaki jest,kazdy widzi....:evil_lol::evil_lol: Sama sobie opisz:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

:mad: :evil_lol: Puli...:lol: :lol: :lol:
Sęk w tym że w tej encyklopiedii nie ma opisanego pudla jako takiego, tylko jest mnóstwo historii, właściwie prawie sama historia.
Przeczytałam na szybko w Kolporterze jak poszłam sobie "posadzić brzuch" po łażeniu po markecie:eviltong:
Niestety mój TZ zapowiedział żebym sobie z głowy wybiła książkę za 160zł tylko dla 3 kartek. Chłopy są beznadziejne, przecież przeczytałabym całą:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Było na swiatówce stoisko z anglojęzycznymi książkami.Kupiłas tam pudla??
O dziwo było o puli wiec kupiłam i pewna dobra kobieta zaczęła mi ją już tłumaczyć.
Zapłaciłam 80 zł ale za całą książkę - kompendium wiedzy; historia,rasa,wychowanie,grooming,choroby,starość... Nawet bez tłumaczenia można się duzo dowiedzieć.
TZ-towi powiedz,ze mikołaj i gwiazdka itd i ze jak juz futra z norek nie wymagasz,to książke by mógł ci kupić....

Link to comment
Share on other sites

Na światówce to obleciałam tylko stoiska ze sprzętem i tak już ledwo łaziłam.
Ale wiesz co z tym futrem z norek to nie jest głupi pomysł:evil_lol:
Muszę wypróbować, w końcu nie mam zachciewajek, nie musi w nocy wstawać żeby mi kupić np winogrona to książkę mógłby. Chyba mi się należy jedna jedyna mała zachciewajka :lol: :lol: :lol: No dobra przyjedzie to będę dalej suszyć mu głowę:mad: :cool3: :evil_lol:
W razie czego pochwalę się albo wypłaczę do Was w rękaw:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...