Jump to content
Dogomania

POKER nie zyje - nie doczekal goracych letnich dni


iwna5702

Recommended Posts

  • Replies 437
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Beat2010']Pokerek w świetnej formie, spaceruje w tempie starszego pana, ale bez problemów. I nalega na czesanie :evil_lol: a byłyśmy nie przygotowane, bo grzebień zostawilam w domu :mad:. Amantowi odrasta wystrzyżona na jesieni sierść i robi się coraz przystojniejszy :multi:[/QUOTE]

Jakas kwota wstepnie sie kroi - tak bysmy chcialy chociaz jednego z nich wyslac na zasluzony odpoczynek do przytulnego, domowego hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pokerek doczekal się-w weekend spacer. Bardzo mało możemy mu dać:-( , a on taki cudowny, z tymi swoimi wielkimi łapami, łagodnością i dobrocią.
Iwonka, moze wpisz w 1-szym poście deklarowane kwoty, a tylule, ze zbieramy i ile jeszcze brakuje, bo tak to nikt nie wie, że coś chodzi nam po głowie. :evil_lol:. Mało komu chce się przebrnąc przez wątek.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beat2010']Witaj Alina, super, że jesteś.
A coś na stawy lub reumatyzm? bo z sierścią to można poczekać:diabloti:
Może dorzucisz sie stała deklaracją na hotelik?[/QUOTE]

powiem Ci, że chętnie bym się zadeklarowała jednakże na chwile obecną szukam sobie jakiejś pracy więc sama nie bardzo mam się z czego deklarować :( jak tylko znajde to deklaracja się pojawi! teraz mogę jedynie poratować tym co już mam, czy to w formie fantów bazarkowych (tabletki można sprzedać na bazarku i kupić coś na stawy) czy do zużycia przez psiaki! :) hm, nic na stawy nie mam :( ale siarczany chondroityny i glukozaminy z ludzkich aptek nie są drogie, no i te dla koni też wychodzą całkiem tanio - moja ciotka ma gończego z pourazowym zwyrodnieniem stawu biodrowego i właśnie to jej lekarz polecił bo kompilacja substancji czynnych faktycznie jest o największym spektrum i w sporym stężeniu więc ekonomicznie - i już widać efekty. także podpytam co i jak i dam znać :)

Link to comment
Share on other sites

popytaj, a ja trzymam kciuki, żebyś znalazła pracę :evil_lol:
A , to nie zrozumiałam, chcesz to na sierść dać ma bazarek dla psiaka? to super, pieniadze będą potrzebne na badania u weta, dzięki wielkie!!! ale oczekajmy aż będzie decyzja....i kasa

Link to comment
Share on other sites

Po ostatniej sobocie i spacerze z boksem Pokerka widac, ze niestety ale jego forma jest coraz gorsza, tylne lapki odmawiaja posluszenstwa.
POKER musi byc zabrany ze schroniska - chociaz do hoteliku, gdzie bedzie mial indywidualna opieke, leki podawane na czas i sprawdzone, ze faktycznie je przyjal.
Zaraz zrobie przeglad wstepnych deklaracji , uzupelnie pierwszy post.
Zaczynamy zbiorke dekalarcji stalych i innych.

Sprawdze hotelik - czy jest jeszcze miejsce i czy cena 370,- za miesiac nie ulegla zmianie.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie mam odpowiedzi hoteliku, ale po przejzeniu watku zauwazylam, ze byly jeszcze 2 deklaracje od znajomych Beaty - Mikolaja i Tamary M.

Betako - sprawdz prosze, czy jeszcze aktualne - jesli tak to potwierdz prosze i dolaczamy deklarantow do pierwszego watku.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mamy potwierdzenienie hoteliku za 370 zl miesiecznie
Hotelik jest gotowy na przyjecie POKERKA - do dyspozycji miejsce w "wiatrolapie" i spacery po podworku pod warunkiem dogadania sie z rezydentem - jesli nie, wygodny boksik - jedynka, oczywiscie ze spacerami i calodobowa opieka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='APSA']Miszy nie da się nie pamiętać :-)
On miał już u Was styczność z innymi dużymi samcami?
Trzymam kciuki, żeby sie chłopaki dogadały :)[/QUOTE]

Generalnie to Misza nie ma agresji do psów, które są potulne i z nim nie zadzierają. Mamy owczarkowatego hotelowicza, który przyjeżdża do nas na wakacje i Misza nic do niego nie ma. Ale on jest z wiekiem coraz bardziej humorzasty, nieprzywidywanym i terytorialny także nie jestem w stanie za niego ręczyć. Przejdziemy się z nim na spacer, puścimy na wybieg i zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Oj zapowiada sie nieco dymu - ale trzeba sprobowac - to jest wielka szansa dla POKERA.
Beatka sie spreza - ja tez, ale u niej juz sa wyniki - ja czekam jeszcze na moje trzy kolezanki - jesli sie nie odezwa bede do nich dzwonic jutro lub w poniedzialek.
Linki dostaly, zeby sie zapoznac z tematem.
Boimy sie zastartowac bez wiekszosci kwoty - bo mamy juz jednego psiunka w platnym hoteliku i jesli sie zdubluja niedoplaty bedzie nam ciezko sie wyrobic

Link to comment
Share on other sites

Nie bylo mnie tylko pol dnia w pracy a tu takie wiesci.:multi::multi::multi:
Mamy jeszcze jedna deklaracje od Grazynki spoza dogomanii 20 zl. Dziekujemy - zdaje sie ze POKEREK moze powoli zegnac sie z przyjaciolmi z boksu:lol:,
Szkoda ze oni nie moga jeszcze opuscic schroniska:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...