Jump to content
Dogomania

Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']


mag.da

Recommended Posts

jest szansa na bardzo fajny dom dla Zahira, ale od 1 sierpnia. do tej pory musiałby mieszkac w gabinecie. dziś bylismy u pani, której bardzo się spodobał. pani na emeryturze mieszka blisko Małgosi (kakuli) i nie tak daleko ode mnie na 3 pietrze w bloku z windą. martwie się tylko, że on będzie przeżywał trochę rozstanie z Małgosią, która bardzo go rozpieszcza (kanapki swoje zawsze mu oddaje:lol: ) no i ze mną... ja tez go bardzo bardzo uwielbiam.... no ale czasem tak jest ....Zahirek na razie musi czekać....

Link to comment
Share on other sites

mamy trochę problemów, bo małgosia nie może go az tak długo trzymać. Bęzie musiał więc tak krazyć od gabinetu do mieszkania mojej Mamy itd. No trudno....

Link to comment
Share on other sites

Wręcz przeciwnie Jagienko trzeba dalej wieszać. Sprawa się bowiem trochę skomplikowała, bo Małgosia moze go trzymac tylko do końca tygodnia. Tłumaczy to tym, że Zahira nie ma jak odizolować od psów, które przychodzą do gabinetu, bo one tam biegna do niego i to jest niebezpieczne, poza tym trzeba dezynfekowac salę specjalnymi lampami palącymi się na noc, a one są szkodliwe....tak więc Zahir ląduje znów u mojej Mamy, która jest na wakacjach....martwię się, bo nasze rozstanie za miesiąc będzie tym trudniejsze...Byłoby lepiej gdyby już teraz znaleźć mu dom, a tej pani w sierpniu zaproponować innego psa....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdarynka']W piątek wieczorem kończy się aukcja...[/quote]

manadarynko czy możemy ją przedłużyć i jakie jest zaintersowanie? No do mnie nikt nie dzwonił!!!:shake: :shake: :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]Jutro dzień wieszania plakatów!!![/SIZE]
Kto chętny, dołączcie się ludziska. Idziemy z Black Sheep w miasto, ale plakatów jest naprawde sporo, ja mam tylko część..
Proponuję godzinę 13 - 13:30 spotkac się w okolicach Novum - Black Sheep, mam nadzieje, że ta pora Ci odpowiada i miejsce też, nie wiem z czego masz potem egzamin, ale moge Cię popytac po drodze:smile:

Tekst skopiowany tez w wątku Azy bo plakaty sa o Zahirka i Azy:-)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]Ok. To w takim razie 12:30[/SIZE] :-) (zresztą mnie przed chwilką zmienił się termin egzaminu, przesunięto go na 14:00 (ech..)

Ustronnym powiadasz... To może spotkajmy się pod kinem Kijów (łatwo Ci bedzie tam dotrzec ze schoniska) i na miejscu zastanowimy się gdzie dokładnie iść - dobrze?

Black Sheep, mam nadzieje, że teraz już pora Ci odpowiada i miejsce też :smile: Do zobaczenia:smile: (bede stała na przystanku autobusowym pod kinem z plakatami w ręku - po Zahirze na zdjęciach mnie poznasz:smile: )

Jagienko, nie martw się, plakatow jeszcze dużo, my umówimy się w innym terminie.. :-)

Link to comment
Share on other sites

DZIĘKUJĘ WAM BARDZO. OD JUTRA TO PRAWDZIWY SAJGON BĘDĘ MIEĆ, BO JESZCZE PRZYJEŻDZA DO MNIE BEZDOMNA SUNIA Z KIELC JUŻ PO STERYLCE KTÓREJ NA GWAŁT DOMU SZUKAM...MIŁA KOCHANA, JAK Z KONTAKTÓW NA TOGO, KTOS BĘDZIE CHCIAŁ SUNIĘ A NIE PSA TO JA BĘDE POKAZYWAĆ...nO WIĘC ZNÓW SYTUACJA WRACA DO PUNKTU WYJŚCIA Z POCZĄTKU WAKACJI CZYLI BĘDĘ MIEĆ PIĘĆ PSÓW NA OPIECE.

Link to comment
Share on other sites

Aga moge tu kupic komplet smycz i obroża, obroza gruba regulowana, parciana i smycz do tego dluga na 1,20m wiec na spacery nie za bardzo ale zeby wyslac psa do nowego domu, komplety sa ładne zielone albo czerwone w łapki albo kosteczki, kupuje kilka dla siebie bo taki [B]komplet kosztuje 5 zlotych[/B] :crazyeye: chcesz pare?

Link to comment
Share on other sites

ale o którego Ciapka pytasz. malutki Ciapek już ma domek, a Ciapek weteran jest w okropnej sytuacji - zostawiają go z powodu wyjazdu. Do małego ciapka wpisz sobie w szukaj Kraków Ciapek delikatny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Chyba wariuje przez Denisa...[/quote]

A wariuj wariuj mi ja juz dawno oszalałam.. z powodu psów:eviltong: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że niedługo zaglądnie na ten watek sympatyczna poznana w autobusie Dziewczyna, która plakacików Zahirka kilka ofiarowala się rozwiesić;-)

Okazuje się, że cięcie plakatow w autobusie ("cięcie" - mam na myśli dzielenie tych fragmecików do zrywania) to znakomity sposób na wzbudzenie zainteresowania. Wspomniana wyżej osoba ofiarowała pomoc (niestety sama nie może zaadoptowac Zahira) a jedna Pani wzieła ze soba plakacik , wyglądala na zainteresowaną - może zadzwoni i okaże sie przyszła włascicielką;-)

[SIZE=3]Plakaciki już pocięte są, czekają na jutrzejszy dzień i chętnych do rozwieszania[/SIZE] :-)

Link to comment
Share on other sites

:loveu: Asiu każda metoda oby skuteczna jest dobra,:evil_lol: ja bym chyba do poszła żeby ten miś miał bajkowy dom:evil_lol: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...