Jump to content
Dogomania

KUPIE SHELTI


MoOnY

Recommended Posts

Witam,

widzę że na tym foum jest dość dużo ludzi kochających pieski rasy SHELTI!!!! Jeśli jest ktoś

w stanie mi pomóc to proszę o kontakt tu na forum lub na maila: [email protected]

A potrzebuję pomocy w sprawie: Poszukuję ludzi którzy mają do sprzedania lub będą mieć w tym

roku lub na początku nastepnego szczeniaka, a dokładniej suczkę tej wspaniałej rasy z rodowodem.

Tylko nie za drogo do około 900 no w ostateczności 1000zł, i z okolic Krakowa lub trochę

dalej, bo ja mieszkam w Dębicy i nie dam rady dalej niż do Krakowa po pieska podjechać.

PROSZĘ POMÓŻCIE MI Proszę... napiszcie jeśli coś wiecie...

Będę wam baaaaaardzo wdzięczna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
A i jeszcze jedno nie wiem czy znajdziesz rodowodowego psiaka za 900zł ale jak już go/ją kupisz to napisz i koniecznie wstaw zdjęcie :fadein:

A ja sądzę, że nie powinno być problemu bo mój koliak kosztował 1000 zł więc sheltie też się jakieś znajdą :lol:

Ja nie znam wiele hodowli sheltie, a te które znam są daleko i na pewno drogo sprzedaja szczeniaki......

Link to comment
Share on other sites

Dianka

Szczeniaki z miotu "k" z Grójeckich Łąk tez kosztowały 1000 zł :wink:

No właśnie, a Kiwi dostał CWC na klubówce......(chyba :roll: )

Więc sądzę, że sheltie też da się do 1000 zł kupić :lol:

Justynka!Wybierasz się na wystawę do Opola albo Łodzi??

Ja będę :lol:

Link to comment
Share on other sites

Serafe

Źle mnie zrozumiałaś Funny ma metryczkę ale nie wyrobiłam jej rodowodu.A adnotacji. że jest nie wystawowa nie ma bo w metryce ma wpisane że jest śniada i nie jest nic wspomniane o białej plamie

WIęc nie pisz w tak mylący sposób - jest rodowodowa, tyle, że w ręku nie masz rodowodu jako takiego, ale jego podstawę - metrykę. Ktoś może pomyśleć, że to normalne, iż w hodowli są psy z papierami i bez albo da się nabrać pseudohodowcy na podobne stwierdzenie: "Nie ma rodowodu/metryki, bo ma łatę..."

Tylko o to chodzi ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
No właśnie, a Kiwi dostał CWC na klubówce......

Kiwi zostal Zwyc. Klubu i chyba tez byl BOB. Poza tym dostal CACa na europejskiej, wiec jak widac cena psa nie przesadza o jego jakosci :)

A tak w ogole to MoOnY juz od dawna ma psa, poczytajcie inne watki.

No własnie.A znacie jego historię?Jako szczeniak trafił do ludzi , którzy byli pseudomiłosnikami psów i collie.Hodowcy zastrzegli sobie w umowie ,że raz w roku czy jakoś tak sprawdzą w jakich warunkach zyje szczeniak z ich hodowli.Pewnego słoneczne dnia pojechali do tych ludzi.Patrzą a Kiwiego nigdzie nie ma....okazało się ,ze całymi dniami siedział zamknęty w komórce,w syfie, brudzie, smrodzie :-? Oczywiscie ci hodowcy po awanturze z właścicielami zabrali Kiwiego do siebie.A tak to by sie pies naprawdę zmarnował :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...