Jump to content
Dogomania

CWC Warszawa, 11.09.2010


Judit

Recommended Posts

Nigdzie nie znalazłam tego tematu, a mam pytanie czy ktoś się orientuje gdzie odbędzie się wystawa? Na stronie napisali "wojskowa akademia techniczna - Warszawa - ul. Kartezjusza 1"
z tego by wychodziło że to halówka? ale gdzież we wrześniu robić halówkę?
zgłoszenia są do dzisiaj więc proszę o szybki odzew :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='ann1']Czy ten zakaz rozstawiania namiotów na wystawie to jakieś nowum?Te najmniejsze namioty mają powierzchnię pow. 4 m kw. a pogoda jest typowo jesienna.[/QUOTE]

Tego nie doczytałam... Ciekawe... Te decathlonu mają boki o długości 2,25? Może jakby je trochę krzywo ustawić to by tych 4m kw nie miały...? :D
Prawda jest taka, ze rok temu jak byłam towarzysko na wystawie miedzynarodowej a potem na krajówce to żeby zobaczyć, co się dzieje na niektórych ringach musiałam prawie ludziom do namiotu wejść...

Link to comment
Share on other sites

ja rozumiem odleglosc od ringu bo ludzie chca cos widziec ale kurcze nie przesadzaja wiedza o jakiej porze roku organizuja wystawe wiec moze troszki inwencji by wykazali juz kiedys pisalam niech zorganizuja wystawe w hali. jest ladna duza hala na marsa bylam tam na kociej wystawie super parking duzy miejsca tez spoko. wystawy sa organizowane w duzo mniejszych.
Napewno zadne z nas nie dzwiga tego namiotu dla swojego widzimisie zeby zaszpanowac namiocikiem. i co przepraszam beda chodzic i mierzyć nio nie moge poprostu. jak zwiazek warszawski zapewni miejsce gdzie bedzie sucho nie bedzie wialo gdzie bede mogla poczekac na ocene to ja wtedy chetnie zostawie namiot i go dzwigac nie bede

Link to comment
Share on other sites

popieram poprzedniczke ;) No albo poproszę o rozstawienie namiotów przez związek wtedy bez problemu nikt nie będzie korzystał z własnych.
Fakt że czasem cieżko cos zobaczyć co sie dzieje na ringach tak więc zgadzam sie że odsuniecie sie od ringów to dobry pomysła. Ale chyba czas najwyższy aby STOLICA pokazała wystawy na poziomie. Moze jakaś hala albo przynajmniej lepiej przygotowany stadion???!!! Och ale pewnie nigdy się nie doczekamy ...;(
wstyd sie przyznać ale coraz częściej odchodzi mi ochota na pokazywanie swoich zwierząt na warszawskich wystawach , bo jakby na to nie patrzeć to za to płacimy i to nie małe pieniądze ;( a warunki szkoda gadać

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=6][B]UWAGA !!![/B][/SIZE]

ze strony warszawskiego oddziału [URL]http://www.warszawa.zkwp.pl/oddzialy.php?oddzial=warszawa[/URL] :

[SIZE=5][B]"... Powiatowy Lekarz Weterynarii informuje, że ze względu na stwierdzoną [COLOR=red]wściekliznę [/COLOR]u zwierzęcia dziko żyjącego w obrębie miast [COLOR=red]Józefów, Karczew i Otwock[/COLOR] (powiat otwocki), psy pochodzące z tego terenu [COLOR=red]nie mogą brać udziału[/COLOR] w Wystawach w Warszawie w dn. 11-12 września b.r. ..."[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie mam pytanie, nigdy nie byłam na żadnej wystawie (chcę teraz pojechać z siostrą i mamą, ale tylko jako widz i żeby porozmawiać sobie z hodowcami różnych ras) i ile kosztuje bilet na taką wystawę, w jakich godzinach odbędzie się wystawa i rozumiem, że skoro jadę tylko jako widz, to po prostu jadę kupuję bilet i sobie wchodzę, nie muszę się wcześniej jakoś zapisywać czy coś? sory za takie głupie pytania ale nigdy nie byłam na wystawie xD

Link to comment
Share on other sites

My też zgłoszeni :cool3:

[quote name='vege*']słuchajcie mam pytanie, nigdy nie byłam na żadnej wystawie (chcę teraz pojechać z siostrą i mamą, ale tylko jako widz i żeby porozmawiać sobie z hodowcami różnych ras) i ile kosztuje bilet na taką wystawę, w jakich godzinach odbędzie się wystawa i rozumiem, że skoro jadę tylko jako widz, to po prostu jadę kupuję bilet i sobie wchodzę, nie muszę się wcześniej jakoś zapisywać czy coś? sory za takie głupie pytania ale nigdy nie byłam na wystawie xD[/QUOTE]

Bilet zazwyczaj ok 10 zł normalny a ulgowy 5-6 zł, choć może w stolicy jest drożej ;P
Tak, po prostu sobie wchodzisz ;)

A o do godziny, to ocenianie zaczyna się o 10, koniec pewnie około 16.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']słuchajcie mam pytanie, nigdy nie byłam na żadnej wystawie (chcę teraz pojechać z siostrą i mamą, ale tylko jako widz i żeby porozmawiać sobie z hodowcami różnych ras) i ile kosztuje bilet na taką wystawę, w jakich godzinach odbędzie się wystawa i rozumiem, że skoro jadę tylko jako widz, to po prostu jadę kupuję bilet i sobie wchodzę, nie muszę się wcześniej jakoś zapisywać czy coś? sory za takie głupie pytania ale nigdy nie byłam na wystawie xD[/QUOTE]Od 10 rozpoczyna się sędziowanie, potem kolo 15 zwykle rozpoczynają się konkurencje finałowe - wtedy zwykle prezentowane są te najpiękniejsze psy - wystawę kończy wybór najpiękniejszego psa wystawy (BIS).
Na wystawie są stoiska z jedzeniem i piciem a także wiele stoisk z artykułami dla zwierzaków - więc warto zabrać trochę grosza :)
Można sobie również zakupić katalog wystawowy - to taka książeczka gdzie są informacje podstawowe ogólne o wystawach, jest spis ras jakie są zgłoszone do sędziowania, zwykle znajduje się też mapka wystawy no i oczywiście dane wszystkich piesków zgłoszonych.

Osoby prezentujące psy na wystawie powinny mieć doczepiony numer wystawowy - jeśli piesek Wam się spodoba sprawdzacie w katalogu po numerze co to za rasa/hodowla itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta...i..bouvier']ja rozumiem odleglosc od ringu bo ludzie chca cos widziec ale kurcze nie przesadzaja wiedza o jakiej porze roku organizuja wystawe wiec moze troszki inwencji by wykazali juz kiedys pisalam niech zorganizuja wystawe w hali. jest ladna duza hala na marsa bylam tam na kociej wystawie super parking duzy miejsca tez spoko. wystawy sa organizowane w duzo mniejszych.
Napewno zadne z nas nie dzwiga tego namiotu dla swojego widzimisie zeby zaszpanowac namiocikiem. i co przepraszam beda chodzic i mierzyć nio nie moge poprostu. jak zwiazek warszawski zapewni miejsce gdzie bedzie sucho nie bedzie wialo gdzie bede mogla poczekac na ocene to ja wtedy chetnie zostawie namiot i go dzwigac nie bede[/QUOTE]
Co do stawiania namiotu w pewnej odległości od ringu - OK. chociaz jak się trafi nerwowy sędzia, a ktoś będzie miał do wystawienia kilka psów, klasa po klasie - co wtedy...?

I ciekawi mnie, czy ktoś będzie chodził i mierzył namioty...? A jak namiot będzie większy niz 4 m kw., to co...? Kara...? Bo jeżeli jest "ZAKAZ", to za naruszenie tego "ZAKAZU" - "KARA" musi byc...;) Tak to funkcjonuje w kodeksie karnym...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...