Jump to content
Dogomania

Zimowa - Legionowo 11/12. 12.2010


Achnamara

Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja jeszcze rano pełna wątpliwości wahałam się- jechać, nie jechać, ale warto było,

NOSTALGIA Neris - Zwycięstwo Młodziezy i Najlepszy Junior w Rasie,
MY MELODY Neris - pierwszy raz w życiu na ringu i już BOB i BOG IV, wróciliśmy zadowoleni:)
NIe wiem czy ktoś w ogóle robił zdjęcia jamnikom, to mało efektowna rasa ale może...

Link to comment
Share on other sites

Ja tez jestem bardzo szczęśliwa, moje dzieciaczki

ESENCJA i EBUR Jamkin - ZWYCIĘZCAMI Młodziezy i dodatkowo EBUR Najlepszy Junior :multi: :multi:

[IMG]http://i55.tinypic.com/1128lqo.jpg[/IMG]
EBUR

A one maja tylko 9 miesięcy i 2 tyg :multi: :multi: :multi: :multi: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Moja własna, osobista Ptysia (Airedale Terrier - Flaire KARPATKA - dla wtajemniczonych, córka Guinnessa i Api, czyli wnuczka Misi) - Najlepsze Szczenię i na BIS Puppy III lokata! Jestem ogromnie szczścliwa, bo mała stała jak profesjonalistka! :) Nad bieganiem musimy jeszcze trochę popracować, bo ruch to jej najmocniejszy punkt, a na ringu głównym zbytnio iść nie chciała, tylko węszyć :roll:. No ale Ptyś ma dopiero 7 miesięcy, więc wszystko jeszcze przed nami. :)

Jeśli ktoś ma zdjęcia Ptysiaka to będę bardzo wdzięczna. I dziękuję wszystkim za ciepłe słowa na wystawie - było nam naprawdę ogromnie miło! :)

Link to comment
Share on other sites

A to ja Was widziałam na BIS Puppy :)
Coś z tym ringiem honorowym było nie tak, chyba wcześniej MP upuścili jakieś smaczki bo moja Melody też węszyła i próbowała coś zjeść z podłogi. No, ale to jej debiut więc nie wiedziała że głowa w górze a nie przy ziemi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INU']Czarny, błękitny
PSY
kl. pośrednia
DIMI Kudełka

SUKI
kl. młodzieży
OFELIA Mei-Lan

Rudy
PSY
kl. młodzieży
CERBER Rudy Oski

kl. otwarta
URKO Chines

kl. championów
EN-CHOU von Mien-Shan

SUKI
kl. młodzieży
CARMEN z Barnasiowej Chatki
EMI Rudy Oski

kl. pośrednia
SUZI-SAN z Pekińskiej Elity[/QUOTE]

Dziękuję bardzo :)

Link to comment
Share on other sites

Smaczki na ringu głównym to rozrzucała jedna sędzina jak z jakimś psem myśliwskim (chyba) ćwiczyła... Osobiście widziałam jak ciacho po upadku się rozlatuje, a nikt się nie kwapi małych kawałków pozbierać. :shake:
Młodzi prezenterzy zachowywali się porządnie, z tego co widziałam.

Link to comment
Share on other sites

No muszę przyznać, że mimo mega małej hali wystawa była naprawdę udana. My sobie przyjechaliśmy niedługo przed sędziowaniem ( kolo 14-tej), nie mielismy problemów z korkami, parkingiem, ani dotarciem. Za to moglismy się wyspac i na spokojnie dotrzec.
Nasz burasek (GISOTSU Crying Wolf) zgarnął ocenę [B]doskonałą, CWC, Zwycięzcę (dawniej Najlepszy Dorosły Pies w Rasie)[/B] mimo iż był w klasie otwartej i konkurował z chmpionami. Tym samym w przeciągu minimalnego, wymaganego czasu (pół roku) Gis skończył [U][B]Dorosły Championat Polski!![/B][/U] A gdyby nie wymagany czas skonczył by go jeszcze szybciej :):)
Jesteśmy strasznie szczęśliwi, bo zgarnęliśmy to po co jechaliśmy z dodatkiem ;) A kto wie, co by było gdyby buras nie spał przy porównaniu o rasę, bo sędzia jeszcze nawet na koniec zachwycał się jego oczkami ;) Jupiii !!!!
Mega fajna wystawa!

Link to comment
Share on other sites

Nasze kerry blue terriery też się spisały bardzo fajnie i jestem bardzo zadowolona:multi:
SHELBY Z Płockiego Wzgórza - BIS BABY 3
CAMRY Z Płockiego Wzgórza - BIS WETERAN 2
:multi::multi::multi:
Też z niecierpliwością czekam na jakieś fotki, bo byłam sama z 3 psami, więc nawet nie brałam aparatu.
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH UGRANYCH I ZADOWOLONYCH:klacz:

Link to comment
Share on other sites

Witam i wstawiam zdjęcie z BIS-a Puppy- na czwartej lokacie moje maleństwo SHADOW WHITE BALOO-to jego trzecia lokata na BIS-ie na 4 wystawy w zyciu:) No i pierwsza na BIS Puppy-do tej pory wystepował w Babykach, a zatem udany debiut w nieco starszej klasie:) Gratulacje dla wszystkich pozostałych zwycięzców!

[IMG]http://lh5.ggpht.com/_VURBtJp5JTY/TQdtt9PujeI/AAAAAAAADfE/5VEPm2RGzcs/IMG_1362.jpg[/IMG]

Czy ktoś zna może wyniki dorosłego BISa z niedzieli? EDIT: Już nie trzeba, znalazłam na stronie oddziału:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czapla']Nasze kerry blue terriery też się spisały bardzo fajnie i jestem bardzo zadowolona:multi:
SHELBY Z Płockiego Wzgórza - BIS BABY 3
CAMRY Z Płockiego Wzgórza - BIS WETERAN 2
:multi::multi::multi:
Też z niecierpliwością czekam na jakieś fotki, bo byłam sama z 3 psami, więc nawet nie brałam aparatu.
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH UGRANYCH I ZADOWOLONYCH:klacz:[/QUOTE]
No nie a mnie nie było, ogromne gratulacje. Wymiziać tam małą gwiazdę ode mnie, no i mojego ulubionego Niuniusia też ;) (pewnie ma mnie już dość po Kielcach)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...