Jump to content
Dogomania

Zimowa - Legionowo 11/12. 12.2010


Achnamara

Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My na dworzu mielismy duze ringi, ale przejscia kolo ringów takie ze nie bylo jak przejsc. Mialam trudnosci z tym zeby psa chociaz troche uczesac bo non stop ktos po nas deptał. Część psów i to niekoniecznie bardzo mlodych byla w związku z tym zestresowana. Z tego powodu w niektórych klasach nie przyznano wniosków.
My przyszlismy 30 minut przed rozpoczeciem sedziowania a musialam sie rozlozyc przed nosem znajomych. Ludzie wystawiający psy na kilkunastu ringach byli stloczeni na ogrodzonym boisku i jesli sie nie myle bylo na nie jedno wejscie, wiec nie bylo za bardzo mozliwosci poczekac na ocenie za siatką, bo po prostu ciezko byloby przejsc spowrotem. Co ciekawe, niektórym nawet się udało rozlozyc drumetrowe namioty na tej 3 metrowej sciezce :razz:
Cieszyłam sie, ze bede miec 20 minut z domu na wystawe, ale jednak wolalabym jechac kolejne 20min do Nowego Dworu...........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla'][B]Dacote[/B] jeśli się zgłosimy to chętnie Ci oddam owczarkę ;) Ja uwielbiam ją pokazywać, bo ona uwielbia ze mną pracować, jeśli cię pokocha to powinna z Tobą pójść.[/QUOTE]
Jaka rasa? ;)
Czyli jak się zgłaszacie, to mam już mniej więcej psa na dzień II, tak? A ktoś ma pożyczyć psa na I? :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...