Jump to content
Dogomania

Torpeda ( RAJA)- 7 lat w schr.(Radom)czeka na dom w hotelu-pomocy w ogłoszeniach!


red

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Secia']dzisiaj posłałam kaskę na hotelik dla Rajki na konto Moniki. Proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym :-)[/QUOTE]

Seciu, przelalas na moje konto, czy konto hoteliku,ktore Ci poslalam (bo pisalas, ze chcesz bezposrednio do hoteliku),pytam, bo na moje do dzisiaj nic nie dotarlo,

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

dawno nie zaglądałam tu;) cieszę się, że Raja ma fajne miejsce:) wpłacilam dziś kasę, niestety zapomniało mi się w tym miesiącu wcześniej wpłacić:( ale na swoje usprawiedliwienie mam moje hormony ciażowe;) za miesiąc urodzę drugą córeczkę:D:D ale o Rajce będę pamiętać:) zapadła miw serducho:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aliszcze']dawno nie zaglądałam tu;) cieszę się, że Raja ma fajne miejsce:) wpłacilam dziś kasę, niestety zapomniało mi się w tym miesiącu wcześniej wpłacić:( ale na swoje usprawiedliwienie mam moje hormony ciażowe;) za miesiąc urodzę drugą córeczkę:D:D ale o Rajce będę pamiętać:) zapadła miw serducho:)[/QUOTE]


Gratuluje córy ! Duzo zdrówka Wam!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

przepraszam za brak wieści, nie bylam na dogo...u Raji wszystko było super az do niedzieli, w niedziele przestałą jeść, nie piła, byla słaba. MArta pojechała z Nia do weterynarza, podejrzewali chorobe odkleszczową lub zatrucie, morfologia fatalna, zero czerwonych krwinek, miała szereg badan wyszło zatrucie, zdecydowaliśmy sie na transfuzje krwi bo było z Nia juz zle, została dobe w klinice, dzisiaj byla na kolenych badaniach jest lepiej, ale nie super, dlatego ma czas do poniedziałku jak sie nie poprawi morfologia to bedzie miec kolejna transfuzje...

Monia ja wplacam juz od tamtego roku ale nie pamietam dokladnie miesiaca całosc za Raje 225zl bo tak przychodziły faktury - czy Ty jestes w stanie napisac mi od pazdziernika ile wyslalas do Marty? Na OTOZ wplaca cały czas na Raje Inez R, - 20zl miesiecznie i to sa jedyne wplaty na Nia

Link to comment
Share on other sites

a ogolnie to super, ma swoj materacyk pod kaloryferem i sie wygrzewa, MArta mowi, ze juz przestała tak kurczwo trzymac sie domku, ze lubi sobie pobiegac po terenie, a nie jak wczesniej tylko szybkie siku i do domku, jakby sie bała, ze juz nie bedzie mogla tam wejsc..oby tylko szybko doszła do siebie..dzisiaj Marta kupila jej wolowinke i miala dostac z jajkiem - to na krew bardzo dobre..trzymajcie kciuki 

Link to comment
Share on other sites

Raja odeszła za TM..niestety przedwczoraj zaczęła od rana wymiotować, trafiła od razu do kliniki, niestety nie wiadomo bylo co sie dzieje, pojawił sie jakiś płyn w jamie brzusznej, lekarze sugerowali 3 wyjścia: czekać na wyniki do środy co to za płyn jednak widząc Jej stan sami strwierdzili, ze przypuszczalnie nie dożyje, uśpić Ja lub otwierać i zobaczyć co sie dzieje w środku. Zdecydowaliśmy sie na operacje - okazało się, ze Raja ma performacje jelita w dwóch miejscach, wytworzyła sie martwica na odcinku 10cm, operacja trwała do późnych godzin nocnych, niestety przy zakładaniu drenu serce nie wytrzymało.....

przykro bardzo :( nie tak mialo byc.....

 

Dziekuje wszystkim z całego serca, którzy byli z Raja, śledzili Jej losy i pomagali w każdy sposób

faktury z kliniki za ostatnie leczenie sa na kwote prawie 1700zl jeżeli Ktos mógłby Nas wspomóc bedziemy wdzieczni- bo ta kwota poraża

Marta nie chciala by placic Jej za ostatni miesiac pobytu Raji

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...