Jump to content
Dogomania

Torpeda ( RAJA)- 7 lat w schr.(Radom)czeka na dom w hotelu-pomocy w ogłoszeniach!


red

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

na poczatku jak bralismy Raje do hoteliku byly deklaracje z dogomani...tylko jak to zwykle bywa po czasie duzo osob sie wykruszyło i zaczeło brakowac pieniedzy - zrobilismy wydarzenie na facebooku by dozbierac brakujaca czesc i te wplaty szly na OTOZ ale nawet z facebooka ludzie sie wykruszyli a za hotel trzeba przeciez zaplacic, wiec doplacamy brakujaca czesc z pieniedzy zebranymi na inne psy - tylko te tez sie koncza i co teraz...?? oddac z powrotem Raje do schroniska:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Lilko ja nie zapominam i jak tyko się pojawia wpis o Rajci to już jestem. Ile lat ma sunia? No i co z tym ogłoszeniami i FB? Ma czy nie? aaaaa tak po ciuchu to sobie myślę gdzie ona będzie miała lepiej niż u Lilki. Przestrzeń, ganianie po polach, druga młodość, radość to jest to.......

Link to comment
Share on other sites

Rajcia ma ok 9 lat chyba...co do ogłoszeń to nie wiem czy ma, ja sie tym nie zajmowałam.
Cisza....Rajcia opala się na słoneczku...raz dzienne prysznicuje się z węża żeby było chłodniej...daje rade Rajcia...przypominam o opłacie, brakuje 100zł.

Edited by hotel_lilki
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zebrałam z bazarku dla Raii vel Torpedy 31.50 PLN dodatkowo wpłacam od siebie 40.00 PLN Razem wpłynie do hotelu 71.50 PLN Kiedy trzeba zapłacić do Lilki? Chyba mam konto z poprzedniego bazarku. proszę Lilkę jak kaska wpłynie o potwierdzenie na wątku bazarkowym [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246185-Austarlian-geographic-oraz-inne-drobiazgi-do-21-08-13[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']Zebrałam z bazarku dla Raii vel Torpedy 31.50 PLN dodatkowo wpłacam od siebie 40.00 PLN Razem wpłynie do hotelu 71.50 PLN Kiedy trzeba zapłacić do Lilki? Chyba mam konto z poprzedniego bazarku. proszę Lilkę jak kaska wpłynie o potwierdzenie na wątku bazarkowym [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246185-Austarlian-geographic-oraz-inne-drobiazgi-do-21-08-13[/URL][/QUOTE]

Miałam na myśli ten post i tą kwotę, ale ja się już pogubiła...policzcie sobie

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

słuchajcie kochani nesca znalazłą dom tymczasowy dla dwóch starszych psiaków - podjęłyśmy decyzję, zeby dać tam Rajusie - cena niższa bo 225zl miesiecznie, natomiast co jest najważniejsze psiaki chodzą luzem po ogromnym terenie a jak chca to mieszkają w domu..Rajusia jest juz stara, po tylu latach siedzenia w kojcu myśle, ze Jej sie nalezy wolność...tym bardziej, ze Ona tak kocha człowieka a tu będzie mogła byc przy nim non stop...warunki sprawdzone, miejsce urocze, ma tam jechac z drugą sunia tez od Lilki, wiec mam nadzieje, ze szybko sie tam zaklimatyzuja..no i idzie zima, wiec dla starego psa bycie w domku a nie w kojcu to ogromna różnica...co Wy na to????????

wpłynelo na OTOZ 20zl od Inez R.
Monia ile jest na Twoim koncie na Raje??
juz masa osob niestety wykruszyla sie z deklaracji ale co mamy zrobic - oddac Ja z tego powodu do schronu..
prosze nei zostawiajcie Nas z tym samych bo mamy kupe psow i robimy co mozemy zeby jakos zaplacic co miesiac hotele
Raja zostala w calosci za wrzesien zaplacona z OTOZu, wiec mam nadzieje, ze na pazdziernik bedzie z deklaracji
Monia odezwij sie podam Ci na pw nowe konto

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...