Jump to content
Dogomania

Yorkshire terrier


SexyCzarnulka16

Recommended Posts

hehe, skoro padły takie pytania, to podejrzewam że "hodowca" ma gdzieś co się dzieje z maluchem. wziął kasę i do widzenia.

szczenię karm Royalem, takim Junior dla yorków. potem przejdź na Royala dla dorosłych. Karma z wyższej półki, ale dzięki temu mały bedzie zdrowy, także nie ma co oszczędzać. może jeść też serek wiejski odtłuszczony, mięsko gotowane z kurczaka. Ale to w małych ilościach. Są też fajne puszki Animonda dla juniorów, różne ciekawe smaki.

do picia TYLKO woda, nigdy mleko.

a jeśli chodzi o wagę, to na 10 tygodni prawidłowa waga to około 1-1,2kg. oczywiście może byc to trochę wiecej lub mniej, yorki są różnej wielkości:)

Link to comment
Share on other sites

ja karmie mojego royal canin starter puppy. Junior ponoc jest dla pieskow po 10tym m-cu zycia...hmmm ? To jak to w koncu jest ?
Ta karma u mnie jest ciezko dostepna ale u hodowcy ja jadl wiec teraz tez mu daje. Poza tym tak jak pisze poprzedniczka. Do mięsa mozna dodac ryzu. Weterynarz polecil mi by gotowac danie 70%ryzu,30%mięsa + gotowana marchewka i pietruszka. Je tez ser biały :)

Link to comment
Share on other sites

ja ryżem nie karmię bo to tylko niepotrzebnie "pasi" psa. ale dodatek ryżu, niewielki, jak najbardziej. jednak jeśli jest na karmie Royal, to nic nie trzeba dodawać

Starter jest od 18dnia życia psa, i to jest pierwsza karma w życiu szczeniąt.
2-10 miesiąc życia- Junior.

po 10tym miesiącu pies moze przejsć na "dorosłego" Royala. wszystko jest napisane na opakowaniu.)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Martens, są weterynarze i Weterynarze. niektórzy zalecają suczce ciążę, żeby poprawić sierść, inni chcą robić prepanację czaszki u chihuahua podejrzewając wodogłowie(podczas gdy taka czaszka u tej rasy to wzorzec), a inni...dietę złożoną z ryżu...

czas zmienić weta.

skąd wogóle tacy się biorą?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...