Jump to content
Dogomania

PELASIA NAS POŁĄCZYŁA A TERAZ DYSKUTUJEMY SOBIE O ŻYCIU:):) O Pelasi czasem też:):)


gonia66

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gonia66']Hihihihi:) Chyba popoludniową Smoczku, chyba popoludniową;):D
ZObacz, ze tu watek żyje 24/h:D[/QUOTE]
[B]Szefowo- cioteczko[/B], proszę po starej znajomości o wyrozumiałość. Jakieś choróbsko mnie dopadło- kryzys końca wakacji?:evil_lol:- i już w tej chwili nie żyję, więc chyba wbrew swoim zwyczajom, nie dotrwam dziś do końca nocnej zmiany...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Czyli można powiedzieć, że Pelasia do delikatniejsza wersja beagla, chociaż z opisu to charakterek ma raczej spokojniejszy niż beagle.[/QUOTE]NO póki co- tak wlasnie jest;):) Sunia mieszka obecnie w okolicach Lublina.

[quote name='danka4u1'][B]Szefowo- cioteczko[/B], proszę po starej znajomości o wyrozumiałość. Jakieś choróbsko mnie dopadło- kryzys końca wakacji?:evil_lol:- i już w tej chwili nie żyję, więc chyba wbrew swoim zwyczajom, nie dotrwam dziś do końca nocnej zmiany...:shake:[/QUOTE]Po dłuższym zastanowieniu stwierdzam, że przychylę sie do prosby ciotencji DAnusi, aczkolwiek nie jestem pewna, czy aby na pewno dobrze robię, czy to nie "symulanctwo"- czyli stary sposob "na ucznia";):D

Link to comment
Share on other sites

[
[quote name='Igiełka']Melduję się znów u Pelasi mam pytanko a czy nowe Ciotki na wątku nocna zmiana obowiązuje?-
ciiiii nie trzeba odpowiadać -można spać tak. :eviltong::evil_lol:[/QUOTE]
Nowe ciotki obowiązuje zaostrzony regolamin.:evil_lol: Maja wprawiać się w nocne stróżowanie i [B]pęłnić dyżury do bladego świtu[/B]. Ponieważ ja dziś padam, Ty Igiełko przejmujesz mój dyżur.:evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']Hihi a Ja tak cichutko i grzecznie odpowiem mogę wziąść zmianę od jutra a dzisiaj zaraz lecę ziuziu.
:evil_lol::lol:[/QUOTE]
No dobra, jako szefowa sie zgadzam- chociaz sama nie wiem, dlaczego taka jestem dzis dobra dla wszystkich;):D:) A na nocna zmiane poszukamy zastepstwa..damy rade:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Zaglądam, sprawdzam..u Pelasi cichutko...i tak ma byc...niech dziewczynka odpoczywa- pewnie wczesniejsze nocki nie byly dla niej tak łaskawe:( Gdyby nie SMok- do dzis spalaby gdzies pod drzewem- o ile by żyła:([/QUOTE]
Tak, ten opis z pierwszego postu o biedactwie otoczonym zgrają psów i gapiów, mroził krew w żyłach i otwierał nóż w kieszeni.
Dobrze, że jest bezpieczna.

Link to comment
Share on other sites

Smoczku, przemyśl może, czy te ogłoszenia chciałabyś, by były robione na Ciebie? Może chciałabyś czyjejś pomocy do wstępnej selekcji chętnych? Pozwoliłam sobie wysłać prośbę/ zapytanie do irenaka, czy jeśli Ty byś chciała takiej pomocy, czy Irenka, zechciała/ miałaby możliwość się tego podjąć. Oczywiście nic na siłę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Smoczku, przemyśl może, czy te ogłoszenia chciałabyś, by były robione na Ciebie? Może chciałabyś czyjejś pomocy do wstępnej selekcji chętnych? Pozwoliłam sobie wysłać prośbę/ zapytanie do irenaka, czy jeśli Ty byś chciała takiej pomocy, czy Irenka, zechciała/ miałaby możliwość się tego podjąć. Oczywiście nic na siłę.[/QUOTE]
Dyżur nocny, jak widac trwa w najlepsze, nawet nowe pomysły (wg mnie bardzo fajne) się tworzą:) Irenaka to taki nasz "nosek" dogomaniacki, albo detektyw Monk;)...taki intuicyjny selekcjoner, to skarb:)
Ale tak, jak pisze majqa- nic na siłe:)
Szykuje sie powoli do spanka, wiec Pelasi i wszystkim pomocnikom dziewczynki- pisze juz serdecznie i cieplutko D*O*B*R*A*N*O*CCCCCCCC*****

Link to comment
Share on other sites

Witajcie! Już ranek!

Noc spokojna, Pelasia przespała ja bardzo dobrze i powitała mnie takim rozkosznym przeciągnięciem...:lol: No, to jej chyba wygodnie, nie?

Jeśli chodzi o ogłoszenia i te rzeczy, to prawdę mówiąc, byłabym szalenie wdzięczna, gdyby ktoś to za mnie robił...:oops: Ja wolałabym się zająć tylko i wyłącznie sunią. Wiecie, ja to nieobliczalna przez telefon bywam... Jak poprzednio takiego pieska miałam i baba zadzwoniła i spytała, czy się na łańcuch nadaje, to usłyszała...:angryy: lepiej może nie ryzykujmy, że poobrażam wszystkie potencjalne domki...;)

Pzdr,

Ukryty Smok

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...