Jump to content
Dogomania

PELASIA NAS POŁĄCZYŁA A TERAZ DYSKUTUJEMY SOBIE O ŻYCIU:):) O Pelasi czasem też:):)


gonia66

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzieki dziewczyny za przybycie do Pelasi:)
Potrzebujemy ogłoszen...kto potrafi, albo zna kogoś, kto potrafi je robić..??Bylabym wdzięczna za takie info..:lol:
Ciekawe, jak dzis ma się dziewczynka:) Mieszkając z takim Aniołem, to i w izolacji pewnie szczesliwa na maxa:p
My jendak wiemy, ze w swoim domku, bedzie jeszcze bardziej szczesliwa i znajdziemy jej ten domek..wtedy oczka juz nie beda smutne:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Po przeczytaniu Twojego gonia66 apelu zajrzałam na wątek..Żal Pelasi,ale my juz nikomu nie pomożemy-nikt nie musi nam wierzyć,ale mówimy szczerze-po historii Baszy,a raczej końcu tej historii-nas nie ma.
E/W

Link to comment
Share on other sites

Goniu, wiesz, że funkcjonuję na jedną którąś gwizdka więc daj mi chwilkę (zwłaszcza dziś głowa mi jeszcze nie pracuje jak powinna), zrobię Pelasi tekst i porobię ogłoszenia. Przydałoby się, tu na bank Isadorka mnie poprze, jeszcze więcej fajnych ujęć Pelasi, tak by wybrać te najlepsze. Ustal też i wrzuć w 1 post dane kontaktowe (kom, mail), czyli czyje mam ująć w ogłoszeniach i na jakie województwo (miasto) mają te ogłoszenia iść.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Goniu, wiesz, że funkcjonuję na jedną którąś gwizdka więc daj mi chwilkę (zwłaszcza dziś głowa mi jeszcze nie pracuje jak powinna), zrobię Pelasi tekst i porobię ogłoszenia. Przydałoby się, tu na bank Isadorka mnie poprze, jeszcze więcej fajnych ujęć Pelasi, tak by wybrać te najlepsze. Ustal też i wrzuć w 1 post dane kontaktowe (kom, mail), czyli czyje mam ująć w ogłoszeniach i na jakie województwo (miasto) mają te ogłoszenia iść.[/QUOTE]
MAjeczko- oczywiście...doskonale Ciebie rozumiem i tak jestem pełna podziwu,że w ogole jakoś dajesz rade...nawet nie chce sobie wyobrazac, co przezywasz:(
Ustale ze Smokiem dane kontaktowe i wszystko to, o co prosilas:) O zdjecia tez poproszę- na pewno nie bedzie problemu:) Wszystko umieszcze wtedy na pierwszej, albo na PW, jeśli Smok tak bedzie chciala:)
Już teraz wielkie, ogromne dzięki za chęc pomocy...Isadorka tez obiecala ALlegro dla Pelasi- wiec tez bedzie potrzebowala tych danych(a ja to nawet nie pomyslalam o tym)..
JAk U.S wejdzie, to pewnie napisze tez coś od siebie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Po przeczytaniu Twojego gonia66 apelu zajrzałam na wątek..Żal Pelasi,ale my juz nikomu nie pomożemy-nikt nie musi nam wierzyć,ale mówimy szczerze-po historii Baszy,a raczej końcu tej historii-nas nie ma.
E/W[/QUOTE]Szczerze..??Oczywiscie, ze nie wierzę....Zresztą będąc tutaj, na wątku Pelasi- tez pomagacie...więc nie uciekajcie..tylko bądźcie..

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!

Bardzo, bardzo dziękuję, że jesteście! Bardzo Ci dziękuję, Goniu, za wątek!!!:loveu:

No więc... Jest.... Jest i najwyraźniej nie ma zamiaru nigdzie się ruszać... Pelasia pierwszą dobę tylko spała. Spała, a przez sen wzdychała ciężko - tak, jak tylko śmiertelnie zmęczony pies może wzdychać. Nie chciała nawet wychodzić na dwór, skuliła się na posłanku i spała, podejrzewam,że pierwszy raz od wielu dni...

Pelasia... Pelasia jest przedziwna. Z jednej strony - koszmarnie zaniedbana sierść, pozlepiane smołą kołtuny i mnóstwo ran, a z drugiej - przedziwna delikatność i taka jakaś szlachetność... Maniery damy... Wzorowe utrzymywanie czystości :-o (Pelasia nie nasiusia w domu, nawet jak jest sama wiele godzin)...

To znaczy chyba tylko jedno - ta malizna musiała mieć kiedyś dom! Podejrzewam najgorsze - pozbycie się małej przez jej dotychczasowych "Pańciów":angryy:...

Aha,jeszcze jedno - Pelasia zdała test na koty... Traktuje je z absolutną obojętnością,a nawet z lekkim lękiem... Ta sunia może śmiało szukać domu,gdzie są inne zwierzęta! Mężczyzn nadal się boi, ale przy moim mężu (Przyczajonym Tygrysie;)) szybko się to da odrobić...

Nie jest kłopotliwa, może jedynie to, że zaczynają się nią interesować moi chłopcy... Nawet trójnogi dziadeczek...:cool3:
Niestety, nie mogę jej zatrzymać, bo w takim towarzystwie nawet sterylizacja nie rozwiąże problemu konkurowania o jej względy, a wtedy gotowa się polać krew...:shake:

Potrzebuję pomocy głównie w postaci szukania domu - ogłoszenia, wypytywanie znajomych, itd... Wierzę, że gdy potencjalny domek pozna Pelasię, z miejsca sie w niej zakocha! Bo je nie można nie kochać, maluśkiej... :oops:

Pzdr,

Ukryty Smok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']Jednym słowem ideał. :loveu:
Ukryty Smok Jesteś dobrym człowiekiem -gdyby nie Ty to strach pomyśleć coby się z Pelasią stało.
Nie miała sunia łatwego życia ale teraz możebyć tylko lepiej i tak będzie.:lol:
A i dom się znajdzie- narazie trwają rozmowy. ;)[/QUOTE]Hmmmmm....;):D Co to za rozmowy..??:o Ale dobra...nie wnikam:)

[quote name='Isadora7']Potrzebne będą dane kontaktowe do allegro i do innych ogłoszeń. Przy takich zaletach wierzę że Pelasia szybko domek znajdzie.[/QUOTE]JA tez jestem pewna, ze tak będzie:)..CZekamy Smoczku do danych kontaktowych:)

[quote name='majqa']Witamy, witamy... i dziękujemy za porcję newsków. :-)[/QUOTE]BArdzo dziekujemy Smokowi za porcje wiadomosci i dziekuje Wam dziewczyny, że jesteście..jak zreszta zawsze "zwarte i gotowe"...w dzien i w nocy....brak słow...:):):)

Link to comment
Share on other sites

A jest już jakiś ładny tekst dla Pelasi :) ?
Ja przepraszam ale od wczoraj jestem zasmucona (nie udało się uratować starszej biednej niepozornej suni, która miała na dniach opuścić schronisko i iść do hoteliku, niestety bezduszne przepisy skazały ją na koniec w schronisku :( ) , i nie mam głowy do układania tekstów.

Link to comment
Share on other sites

Moja forma też nie najlepsza ale obiecałam tekst, prosiłam tylko o momencik wyrozumiałości.

[B]"Pozbierałam Pelasię" ;-) :[/B]

1. Wiek? - góra 2 lata

2. Sterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona? - Dopiero to będzie zrobione.

3. Stan zdrowia? - Ma mnóstwo ran na całym ciele jedne są już zagojone, inne świeże. Innych, złych info brak.

4. Przeszłość? - Bardzo zmęczona, wypłoszona, w trakcie cieczki, zgarnięta wprost z ulicy.

5. Stosunek do innych zwierzaków (psy, sunie, koty)? - OK wsio.

6. Charakter? - Boi się wszystkiego, w tym i mężczyzn, być może mężczyznę kojarzy z kimś, kto chciał jej zrobić lub zrobił krzywdę. Na spacerku ogląda się, ociąga, szybciutko załatwia i pędem wraca. Boi się chyba, że znów będzie poniewierać się po ulicach, że znów będzie kopana i przeganiana.

7. Jak chodzi na smyczy? Jak znosi jazdę autem? - autko OK,smyczka OK

8. Czy coś potrafi (komendy, stopień pojętności)? - [B]do dopowiedzenia[/B]

9. Coś innego? - Utrzymuje czystość. Malutka, biedna, delikatna, ma maniery damy. Prawdopodobnie miała dom.

10. Dane kontaktowe do tekstu. - [B]do dopowiedzenia[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']A jest już jakiś ładny tekst dla Pelasi :) ?
Ja przepraszam ale od wczoraj jestem zasmucona (nie udało się uratować starszej biednej niepozornej suni, która miała na dniach opuścić schronisko i iść do hoteliku, niestety bezduszne przepisy skazały ją na koniec w schronisku :( ) , i nie mam głowy do układania tekstów.[/QUOTE]
Tekst będzie niebawem, majqa ma napisa, a umie ta ciociuńcia pisać piekne teksty, oj umie:)
JAk będzie gotowy- to wkleimy na pierwszą stronke, ok??
[B]Smoczku- prosimy o namiary na kontakt do ogłoszeń...i jeśli mozliwe o jeszcze trochę slicznych fotek..:):)
EDIT:
[/B]OOOOooooo majeczka juz tu jest i juz działa:)
Dopisz majqa, że Pelasia boi się jeszcze troche mężczyzn (pewnie to od tych kopniaków:(:(:()

Link to comment
Share on other sites

Czy sunia jest łagodna, czy spokojna, czy raczej energiczna, choć może te cechy to jeszcze trudno na ten moment zaobserwować. Mała jest pewnie nadal wystraszona, niepewna, i potrzebuje troszkę czasu, żeby zaufała człowiekowi.
A zdjęcia to by się przydały takie portretowe, jakby to było możliwe, takie zbliżenie pycholka z przodu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...