Jump to content
Dogomania

PELASIA NAS POŁĄCZYŁA A TERAZ DYSKUTUJEMY SOBIE O ŻYCIU:):) O Pelasi czasem też:):)


gonia66

Recommended Posts

[CENTER][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/340/nowyrok5.jpg[/IMG]

[B][I][COLOR="navy"]Gdy Nowy Rok staremu cyfrę zmienia,
Wszyscy wszystkim ślą życzenia
Przy tej pięknej sposobności
ja również życzę dużo zdrowia i radości.
Niech ten ROK co nadchodzi
W same dobre chwile obrodzi.
Niech przyniesie otuchę i nadzieję
Po prostu niech się dobrze dzieje.
Wszystkiego co w życiu najpiękniejsze
i najcenniejsze
Życzy Marysia, Przemek i Borys[/COLOR][/I][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny...!!!MÓJ URLOPIK SIĘ SKOŃCZYŁ..:):):)!!!!!!!!!!!!!Tu i nie tylko tu tyle się zadziało....wszystko czytałam wszystko wiem...ale teraz nie mam czasu na dłuzsze gadki...
W każdym razie pięknie się z wami wszystkimi witam!!:):):)
Mam nadzieję, na spotkanie później...
A dla pelasi całuski wielkie..a może jakieś zdjęcia albo wieści z nowego domku są????????????????
Lece do Frania..:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Wszelki Duch Pana Boga chwali!!!
Goniu, witaj! Daj pyska:)[/QUOTE]
Muaaaaaaaaaaaaaa:):):) Wiesz jak się za Wami stęskniłam???:):):)
Ale widzissz ciotka...zło powraca ze zdwojoną siła...ukarano mnie za niewinnośc...kto??czarodziejka...dziś...sama wiesz..chyba wsyscy wiedzą, dlaczego banowała...
Ale nic to, najważniejsze, ze jestem:):)
Wątki HOSPICJUM czytałam regularnie i już się nie mogłam doczekac, kiedy się tam odezwe a dzis kiedy mogę, brakuje mi słow...musze "odtajać"...:):):)
SCISKAM MOCNO!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']No, to do roboty!:evil_lol:[/QUOTE]
Buahahahah:):):) jestem "uzbrojona po uszy" w cierpliwości i opanowanie:):);)
Mam troszke roboty w domku , jak to przy sobocie, wiec wpadam z doskoku, ale chwilka!! Już w domku zapowiedziałam, że jak wszyscy sie najedzą, będzie błysk, to mnie "nie ma" dla nikogo...wkraczam do nadrabiania 40 stron subskrybcji..ale coś mi sie zdaje, że za daleko dziś w tych stronach nie odskoczę, bo są miejsca, gdzie zatrzymam się na dłuzej;):):)....

Link to comment
Share on other sites

Ciotki..GDZIE WY JESTEŚCIE/??Ja zaraz wyjeżdzam "na miasto" i wróce pewnikiem późńą nocką...a tu nikogo..:(:(
Pewnie ciotki wywaliły wątek z subskrybcji...ale nic to..teraz jestem zajęta...mam załadowana pocztę, nie mam czasu wyczyscić...jednak będę sie osobiście chyba przypominać;):):)
Są jakieś wieści od Pelasi?????????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Ciotki..GDZIE WY JESTEŚCIE/??Ja zaraz wyjeżdzam "na miasto" i wróce pewnikiem późńą nocką...a tu nikogo..:(:(
[B]Pewnie ciotki wywaliły wątek z subskrybcji[/B]...ale nic to..teraz jestem zajęta...mam załadowana pocztę, nie mam czasu wyczyscić...jednak będę sie osobiście chyba przypominać;):):)
Są jakieś wieści od Pelasi?????????????[/QUOTE] Witam Cie Goniu66:loveu: całym swoim sercem i stęsknionym umysłem:cool3:.
Nie rzucaj mi tutaj paszkwili, że ktoś wywalił wątek 'Pelasi' z subskrypcji ... cały czas czas go 'posiadam' Jednak ostatnio bardzo rzadko zaglądam na dogo. Nie wiem czego bardziej brakuje czasu czy cierpliwości do tych utarczek, które stały się już standardem bo serca oczywiście nie brakuje.
Dzisiaj weszłam i zrobiłam takie oczy :crazyeye::crazyeye: gdy zobaczyłam wątek Pelasi na wierzchu i jako ostatni post [B]"Gonia66"[/B]
[B][COLOR="purple"]Witaj nam GWIAZDO[/COLOR][/B] :diabloti::buzi::buzi::buzi:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dostałam na mail info o Pelasi. Wynika z niego, że stała się dla państwa oczkiem w głowie. Zna ją całe osiedle. Na spacerach szczeka donośnie. Dominuje nad innymi psiakami. Córka państwa podkarmia ją smakołykami ale państwo uważają, by nie przedobrzyć i by Pelasia nie zrobiła się utyta. Pelasia pięknie pilnuje domu, jest posłuszna. Bez państwa zgody nikogo nie chce wpuścić na posesję. Kiedy państwo wracają z zakupów zapuszcza żurawia w ich reklamówki szukając dla siebie prezentów. Pelasia urzęduje na 9-cio arowy ogrodzie, sypia w domu, wybierając sobie jedno z trzech posłanek. Ma też ocieploną budkę ale jakoś udaje, że jej nie widzi. Państwo ją bardzo kochają, zachwycają się jej uśmiechem i próbują zmienić w Pelasi jej nieufność wobec mężczyzn.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='marysia55']Witam Cie Goniu66:loveu: całym swoim sercem i stęsknionym umysłem:cool3:.
Nie rzucaj mi tutaj paszkwili, że ktoś wywalił wątek 'Pelasi' z subskrypcji ... cały czas czas go 'posiadam' Jednak ostatnio bardzo rzadko zaglądam na dogo. Nie wiem czego bardziej brakuje czasu czy cierpliwości do tych utarczek, które stały się już standardem bo serca oczywiście nie brakuje.
Dzisiaj weszłam i zrobiłam takie oczy :crazyeye::crazyeye: gdy zobaczyłam wątek Pelasi na wierzchu i jako ostatni post [B]"Gonia66"[/B]
[B][COLOR=purple]Witaj nam GWIAZDO[/COLOR][/B] :diabloti::buzi::buzi::buzi:[/QUOTE]Aj Maryś, to tak jak ja!!!Miałam problemy z netem, potem święta, podróże..i dogomania, jakoś tak zeszła na bok. Ale cieszę się, że jesteś i dziękuję za maila..wiedziałam na bieżąco o Tobie ( I Twojej historii) Kochana..:(:(:(..tulę mocno...

[quote name='majqa']Dostałam na mail info o Pelasi. Wynika z niego, że stała się dla państwa oczkiem w głowie. Zna ją całe osiedle. Na spacerach szczeka donośnie. Dominuje nad innymi psiakami. Córka państwa podkarmia ją smakołykami ale państwo uważają, by nie przedobrzyć i by Pelasia nie zrobiła się utyta. Pelasia pięknie pilnuje domu, jest posłuszna. Bez państwa zgody nikogo nie chce wpuścić na posesję. Kiedy państwo wracają z zakupów zapuszcza żurawia w ich reklamówki szukając dla siebie prezentów. Pelasia urzęduje na 9-cio arowy ogrodzie, sypia w domu, wybierając sobie jedno z trzech posłanek. Ma też ocieploną budkę ale jakoś udaje, że jej nie widzi. Państwo ją bardzo kochają, zachwycają się jej uśmiechem i próbują zmienić w Pelasi jej nieufność wobec mężczyzn.[/QUOTE]
Izuś, bardzo dziękuję za wieści!!!Jak masz kontakt do domku to może poproś jakos delikutasnie i nieśmiało o foteczki naszej Pelaśki!Fajnie byłoby ja zobaczyc po takim czasie:):)Może to dla domku nie będzie większym problemem:):)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...