Jump to content
Dogomania

FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.


Romka

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Proponuję wystawić na bazarku 20 dobrohumorowych książeczek o dogomaniakach (tych, którzy adoptowali Cypiska vel Mufka w zeszłym roku)- jedną z bohaterek jest tam Florka, czyli imienniczka Florci. Problem w tym, że we wt wyjeżdżam na kilka dni - mogę podesłać komuś fotki książeczki, ale bazarek musiałby zorganizować ktoś inny, bo mnie nie ma w necie do 06.09... Czekam na odzew i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Jak miło tutaj :-)

Witajcie :-) Kumiko dziękujemy!

Czy jest ktoś na wątku, kto dałby radę poprowadzić bazarek? Książeczki są naprawdę świetne, ładnie wydane, przede wszystkim śmieszne, pisane wierszem, autorstwa mamy Kumiko.

Proszę od dopisanie stałej deklaracji [B]30zł [/B](od września) od [B]leni356. [/B]

Link to comment
Share on other sites

Jestem, cynk dostałem od Javeny.
Podrzućcie nr konta i co wpisać w tytule przelewu.
Jeśli Florcia znajdzie dom wzdłuż trasy Łódź-Głowno-Łowicz-Sochaczew-Warszawa, mogę ją przy okazji przewieźć, jeżdżę tamtędy mniej więcej co miesiąc, w czwartki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elurin']Jestem, cynk dostałem od Javeny.
Podrzućcie nr konta i co wpisać w tytule przelewu.
Jeśli Florcia znajdzie dom wzdłuż trasy Łódź-Głowno-Łowicz-Sochaczew-Warszawa, mogę ją przy okazji przewieźć, jeżdżę tamtędy mniej więcej co miesiąc, w czwartki.[/QUOTE]
:multi::multi:
DZIEKUJEMY SERDECZNIE. Nr konta wysle Romka.

Link to comment
Share on other sites

oska1983 10zł
argusiowa 10zł
majuska 20zł
Romka 10zł
mamanabank 10zł
sylwiaso 10zł
Javena 5zł
leni356 30zł
camisowa 10zł
FiFa 10zł

[U]Razem 125zł


Brakuje 75zł!!!

[/U]
Nr konta do wpłat podam na pw tylko piszcie!!!
:)
w tytule wpłaty proszę wpisać "nick z dogo-FLORCIA-miesiąc" lub " nick z dogo-FLORCIA-Jednorazowo", ułatwi to księgowanie.
Proszę sobie nr konta przekazywać bo dziewczyny są na urlopach a ja cały dzień w pracy :) wieczorami w zastępstwie Romki będę pisała co u Florci :) także wieści na bieżąco wieczorami :) proszę o cierpliwość :) w razie pytań proszę o pw :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kumiko']Proponuję wystawić na bazarku 20 dobrohumorowych książeczek o dogomaniakach (tych, którzy adoptowali Cypiska vel Mufka w zeszłym roku)- jedną z bohaterek jest tam Florka, czyli imienniczka Florci. Problem w tym, że we wt wyjeżdżam na kilka dni - mogę podesłać komuś fotki książeczki, ale bazarek musiałby zorganizować ktoś inny, bo mnie nie ma w necie do 06.09... Czekam na odzew i pozdrawiam.[/QUOTE]
Jestem na zaproszenie;). Niestety finansowo to już za skarby świata nie dam rady pomóc ale może w inny sposób? Mogę zrobić i poprowadzić ten bazarek tylko nie wiem o jakie to książeczki chodzi więc oprócz zdjęć poproszę o dość dokładne opisy żeby inni wiedzieli wszystko i o nic nie pytali jak Kumiko nie będzie;). Jakby co to mój mejl [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...