Jump to content
Dogomania

Azana - uratowana od powieszenia na drzewie - JUZ WE WSPANIALYM DOMKU


ageralion

Recommended Posts

  • Replies 616
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mamaAZANKI']A jeśli Azanka będzie już u nas i bedzięmy mieli jakieś pytania dotyczące niuni, chętnie skorzystamy z Waszych porad, doświadczonych kobitek ;)[/QUOTE]
Dogomania to fajne miejsce, tylko ostrzegam odrazu, ze uzleznia jak opium :evil_lol: Kazda z nas bardzo sie przywiazuje do psiakow, ktore wychodza do adopcji. Domki, ktore dolaczaja do nas na forum, sa baaaaaardzo mile widziane. Nie ma nic lepszego po ciezkiej pracy, niz wejsc na watek psiaka w nowym, szczesliwym domku, poczytac co dzisiaj narozrabial, posluchac o jego postepach i sukcesach albo poprostu poogladac zdjecia czy pogadac o niczym :) Wtedy sie tak bardzo nie teskni za pycholem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamaAZANKI']Szkoda że nie mam duuuuuuuuuużego domu...:([/QUOTE]
Ja tez na poczatku marzylam o wiekszym domu, zeby miec drugiego psiaka. Teraz sie rozhustalam i marzy mi sie duza dzialka, gdzie moglabym oworzyc hotel dla psow w potrzebie :evil_lol: A najlepsze jest to, ze bardzo duzo z nas ma takie mysli, a jeszcze wiecej nie konczy na adopcji tylko jednego psa :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Było "gorąco" ale zdaje się że już nikt do nikogo nie ma żalu, Azana podobno zachwycona dziećmi, bardzo chętnie poszła z nową rodziną i nawet się nie oglądała :eviltong:..... Mam nadzieje że już trafiła na swoich ludzi i nie będzie sprawiac problemów z którymi nie będą potrafili sobie poradzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']A rodzinka zachwycona Azanką i nie straszne im prawdziwe albo wyimaginowane problemy, które sunia może stwarzać ;)

Czekamy na wiadomości i mnóstwo zdjęć z nowego domku Azanki :)[/QUOTE]
NIUNIA pobiegala a teraz uciela sobie drzemke:)jak sie obudzi,zrobimy jej kilka fotek :)PS.NIUŚKA spi na fotelu:)

Link to comment
Share on other sites

MamoAZANKI - proszę tylko, byście niuni nie spuszczali ze smyczy przez dość długi czas, dopóki się do Was nie przywiąże, a Wy nie będziecie mieć pewności, że wróci na zawołanie.
Kupcie jej do obroży adresówkę (może być grawerowana, albo inna), a na niej koniecznie musi się znaleźć Wasz nr telefonu oraz imię suni ;)
Do biegania dobra jest 20 metrowa linka, można kupić na allegro, albo w zoologicznych sklepach, również internetowych, koszt niewielki, a Azanka się wybiega i będzie cały czas pod kontrolą :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...