Jump to content
Dogomania

Azana - uratowana od powieszenia na drzewie - JUZ WE WSPANIALYM DOMKU


ageralion

Recommended Posts

  • Replies 616
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Inez']Azana obecnie za kazdą głupawke jest zamykana na pół godziny bo wszelkie próby uspokojenia jej nie zdają egzaminu, nakręca się jeszcze bardziej. Zobaczymy jak to się wsztsko będzie ksztaltować...
Przed nimi kolejna noc.[/QUOTE]
Dziekuje za cierpliwosc. Pamietaj, ze w razie W moja oferta dot. porad Asi aktualna...

Co do hoteliku, to Aga dzwonila dziisaj pol dnia i ani Kasia ani Pawel nie odbierali telefonu :( Jesli jutro rano, sytuacja sie powtozry zaczynamy nekac hotelik kolo Stargardu... Mam nadzieje, ze sie Gryfino nie obrazilo, za zabranie od nich Buby i Adiego :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Dziekuje za cierpliwosc. Pamietaj, ze w razie W moja oferta dot. porad Asi aktualna...

Co do hoteliku, to Aga dzwonila dziisaj pol dnia i ani Kasia ani Pawel nie odbierali telefonu :( Jesli jutro rano, sytuacja sie powtozry zaczynamy nekac hotelik kolo Stargardu... Mam nadzieje, ze sie Gryfino nie obrazilo, za zabranie od nich Buby i Adiego :([/QUOTE]

Nie, wątpię, przecież od początku mówiłyśmy, że oba psiaki czekają na miejsce w Szczecinku ;) To mili ludzie - prosili nawet, by im przekazywać informacje o Bubie i Adim :) Poza tym, nie dzwoniłam przez pół dnia, tylko kilka razy :evil_lol:

Tak się zastanawiałam dzisiaj, dlaczego nie mogłam się połączyć i doszłam do wniosku, że... to z moim telefonem coś jest nie tak - kilka razy dzwoniłam dzisiaj do męża i cały czas albo mnie rozłączało, albo mówiło, że sieć jest zajęta, albo że on ma zajęte, albo nie odbierał. Później mąż twierdził, że do niego nie dzwoniłam!:crazyeye:
Do koleżanki też próbowałam się dodzwonić dzisiaj kilka razy i też nie mogłam, a ona do mnie zadzwoniła bez problemu.
Już od jakiegoś czasu mam problemy z łączeniem się... :shake:

Jutro zadzwonię z telefonu stacjonarnego ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ja jestem tylko pośrednikiem, nie moge na nim nic wymusić, a i jego decyzje też są uzaleznione od kogoś.
Dogomaniak wiele rzeczy potrafie znieść, wiele poswięcić i zaangażowac sie w tego typu przedsięwzięcia ale ktoś juz niekoniecznie, wiec jakie to ma znaczenie że JA miałam 3 psy na DT? On nie miał i na 'dzien dobry' trafił mu się dość trudny pies.

Mam ciągle nadzieje że Azana sie uspokoji i będzie spac w nocy bo to jest teraz główny problem, przez ile dni 65 letnia kobieta da rade chodzić do pracy po kilku godzinach snu bo pies albo wyje albo szaleje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Aga a musi byc izolowana od ludzi na noc? Nie moze miec poslania w sypialni?[/QUOTE]
Może oczywiście ale od razu pcha się na łóżko i podgryza gdy chce się ja stąd zdjać, nawet trudno to opisać, po porstu odstaje głupawki zaczyna skakać itd, dla niej to jakby zabawa ale dla kogos juz niekoniecznie bo zostawia zadrapania, słownie nie da sie uspokoić, takie zachowanie raczej trudno tez ignorowac więc jedyne co to trzeba ją odizolować.

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem... tak zle i tak niedobrze. Ja na odleglosc moge niewiele... znajac zycie, latwa jest ja opanowac, tylko trzeba poznac sposob... ehhh

Agnieszka32 daj znac jak uda sie skontaktowac z hotelikiem :)

PS dzisiaj dzwonil wybawca Azanki i pytal jak sobie mala radzi. Byl lekko ubawiony sytuacja, bo nie znal Azany od tej strony ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Rozumiem... tak zle i tak niedobrze. Ja na odleglosc moge niewiele... znajac zycie, latwa jest ja opanowac, tylko trzeba poznac sposob... ehhh
[/QUOTE]
Ja myśle ze głównie potrzeba konsekwencji no i czasu, az poczuje się pewnie, bezpiecznie, aż zrozumie czego sie od niej oczekuje... tylko ile tego czasu.
Nie mam jeszcze info jak było dziś w nocy.
Kupie jej pare kości do gryzienia, może to ją uspokoji troche.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Marta, do kiedy Azanka musiałaby przebywać w hoteliku? Do końca miesiąca?[/QUOTE]
Jakos tak by wyszlo, bo opiekun Azanki wyjechal na 12 dni... Jak z nim rozmawialam, to wyrazil zgode na jej ewentualny powrot. Ja wolalabym tego uniknac, bo on nie ma fizycznej sily aby sie nia opiekowac ale chyba nie bedzie wyjscia :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Jakos tak by wyszlo, bo opiekun Azanki wyjechal na 12 dni... Jak z nim rozmawialam, to wyrazil zgode na jej ewentualny powrot. Ja wolalabym tego uniknac, bo on nie ma fizycznej sily aby sie nia opiekowac ale chyba nie bedzie wyjscia :([/QUOTE]

No tak, ale nie może być tak, że Azana trafi do gryfińskiego hotelu na nieokreślony czas, bo finansowo nie damy absolutnie rady, ja przynajmniej nie dam, a muszę wiedzieć na ile mniej więcej dni, by powiedzieć to w hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']No tak, ale nie może być tak, że Azana trafi do gryfińskiego hotelu na nieokreślony czas, bo finansowo nie damy absolutnie rady, ja przynajmniej nie dam, a muszę wiedzieć na ile mniej więcej dni, by powiedzieć to w hoteliku.[/QUOTE]
Wiem, pojedziemy po nia po wszystkich swietych...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamaAZANKI']Spoko spoko jutro jedziemy do Azanki, do naszej niuni kochanej! ;)[/QUOTE]
Jestescie :multi: Juz nie moge sie doczekac jutrzeszego spotkania :cool3:

[quote name='furciaczek']To Azanka ma szanse na domek?? Dobrze rozumiem??[/QUOTE]
Chyba dobrze :grins: Domek cierpliwie czeka na Azanke, no powiedzmy, ze cierpliwie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enigma79']:B-fly:witamy "mamę Azanki" - nowego Dogomaniaka i potencjalnego łóżkodawcę ;) dla suni...[/QUOTE]
Skad wiedzialas, ze Azana bedzie u nich spala w lozku? :evil_lol: mamaAZANKI od dawna sledzi strone i dogomanie, wypatrujac najdrobniejszego newsa o suni i co najwazniejsze, jest zachwycona jej charakterkiem :diabloti:

Ma taki sam glupi gust psi jak ja :stupid::cool2:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...