Jump to content
Dogomania

Azana - uratowana od powieszenia na drzewie - JUZ WE WSPANIALYM DOMKU


ageralion

Recommended Posts

  • Replies 616
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

WOgole to wiecie co do mnie dotarlo wczoraj? Ze Azana nie ma nawet ksiazeczki zalozonej, nie mowiac o szczepieniach itp :splat: Niedlugo bedzie mozna ja ciachac, co musi dostac przed zabegiem? Moze zostac zaszczepiona i odrobaczona teraz na dniach?

PS czy mozliwosc zrobienia sterylki mozna zbadac z krwi? Poziom hormonow itp?

Link to comment
Share on other sites

No to trzymajcie kciuki, dziś będe rozmawiać w sprawie DT na te dwa tygodnie, gdyby się udalo to w sumie nie byłoby tak źle....
Tymczasowy opiekun w sanatorium a Azana na "wczasach" na bezrzeczu :razz: (lasy, pola i domek z ogrodem), w doadatku zna troche tą osobe i tereny bo byliśmy tam dwa razy.

Oby, oby....:shake:

Link to comment
Share on other sites

Musze jakos umowic Azanke z wetem, zrobimy podstawowe badania i sprobuje wszystko uzgodnic. Troche sie zwalilo spraw na raz, nie wiem ja wyrobie sie z czasem. Moze ktos moglby pomoc? (Agnieszka wczoraj przezyla koszmar, jej sunie sie bardzo powaznie pogryzly. Przez najblizsze dni musi zajac sie na spokojnie domem i swoimi dzieciaczkami)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilqax95x']I co z Azaną bo już się pogubiłam ... były chętne DS i co z nimi ??[/QUOTE]
Azanka zostala dzisiaj zaszcepiona i zaczipowana. Umowilam jej sterylke na 10.11, w miedzyczasie upewnimy sie co do domku w Debnie i jesli niec sie nie posypie, to sunia zamieszka z nimi w polowie listopada.

Narazie czekam na Inez i informacje, co z tym DT od wtorku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez']Azanka ma DT na te dwa tygodnie :) U tej osoby o której mówiłam :) :)

Jutro Marta zadzwonie do ciebie i obgadamy szczegóły.


Nareszcie jacyś powazni kandydaci na Azane?:razz:[/QUOTE]
Agus nawet nie wiesz jak mi ulzylo :multi: Baaaaaaaaaaaaaaaardzo sie ciesze :scream_3:

To czekam na telefon jutro :Cool!:

Nawet dwa domki ale Debno bylo pierwsze i domek zapowiada sie bardzo obiecujaco. W sobote chca przyjechac 100km i poznac sunie. Umowimy sie odrazu z nimi na wizyte przedadopcyjna i jak wszystko bedzie gralo, Azanka pojedzie do nich w polowie listopada (czyli zaraz po sterylce)....

... oby sie wszytsko udalo, bo za kazdym razem jak pisze o planach na domek dla psa, cos staje na drode i sie kaszani :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...