Jump to content
Dogomania

KWPR Zabrze 17.10.2010


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy płakac czy się śmiac.
Na stronie oddziału jest napisane że zgłoszenia do 01.10.2010.,wszyscy wiedzą że dzień kończy się o godz.24-ej.,jeżeli ktoś zgłasza psa o godz.23:59 dostaje e-maila z potwierdzeniem przyjęcia psa,i nawet robiąc opłatę za zgłoszone psy dn.01.10(PIĄTEK) to pieniądze nie będą na koncie oddziału zaksięgowane 01.10:angryy:
Ktoś nie pomyślał co pisze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mosca']Cześć! Czy ktoś z Was orientuje się, gdzie będzie mi najlepiej wysiąść jadąc na wystawę PKP z Krakowa? Nie mogę znaleźć adresu dworca PKP w Świętochłowicach...[/QUOTE]

Ten chyba najbliższy:
[URL="http://www.zumi.pl/1491645,Dworzec_Kolejowy_Chorzow_Batory,Chorzow,firma.html"][B]Dworzec[/B] Kolejowy Chorzów Batory[/URL]
Chorzów, Armii Krajowej 46,

Link to comment
Share on other sites

Nie ma potrzeby wysiadać z pociągu w Chorzowie jak staje w Świętochłowicach. Co prawda nigdy nie szłam z tego dworca na wystawę ale wiem że da się dojść.Najlepiej sprawdzić na mapie albo zapytać ,każdy powie gdzie jest Skalka.
[url]http://maps.google.pl/maps?um=1&ie=UTF-8&q=dworzec+%C5%9Bwi%C4%99toch%C5%82owice&fb=1&gl=pl&hq=dworzec&hnear=%C5%9Awi%C4%99toch%C5%82owice&ei=8p6sTMbPNoGXOt3xwaQH&sa=X&oi=local_group&ct=image&resnum=1&ved=0CC8QtgMwAA[/url]
proszę znalazłam mapę

Link to comment
Share on other sites

Mimo iż w Świętochłowicach jest dworzec PKP, to jadąc z Krakowa żaden pociag się tam nie zatrzymuje.
Moim zdaniem najlepiej jest dojechac do Katowic i tam wsiąść w tramwaj 7 i podjechac pod sam teren wystawy, niż jechac pociagiem do Katowic, czekac na kolejny pociag do Świętochłowic i potem iść przez pół Świętochłowic na teren wystawy.

Link to comment
Share on other sites

Tu masz rozkład jazdy tramwaj 7
[url]http://rozklady.kzkgop.pl/index.php?co=rozklady&submenu=tabliczka&nr_linii=T7&nr_przyst=67&id_trasy=4485[/url]
a czy bardziej opłaci się jechać pociagami ,czy pociągiem i tramwajem musisz sobie sprawdzić w połączeniach.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję!!! Nie wiem co bym bez Was zrobiła :D Zdecydowanie opcja Katowice + tramwaj jest najkorzystniejsza :) Oby tylko maluszek mógł podróżować bez kagańca...No i już mam nadzieję ostatnie pytanie: rozumiem, że wysiadam na przystanku tramwajowym "Piaśniki Osiedle Skałka"??:) Dalej już powinnam sobie poradzić... :)

Link to comment
Share on other sites

Tak wysiadasz na tym przystanku. Co do podróży bez kagańca to nie wiem jakiego masz psa ale i w pociągu i w tramwaju kaganiec jest wymagany ( w tramwaju u małych mniej wymagają zależy na kogo się trafi ,ale do pociągu bez kagańca bym się nie odważyła wejść ). W tramwaju nie musisz kupować biletu dla małego psa jeżeli jedzie na kolanach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...