Jump to content
Dogomania

Czym karmicie swoje kundelki?


coztego

Recommended Posts

[B]Tofik1[/B] spróbuj odłożyć z kieszonkowego. Może w ten sposób przekonasz mamę, że Ci zależy na tym naprawdę? Uzbieraj sama na pierwszy worek i potem porozmawiaj.
Ja w ten sposób przeszłam z Pedigree na Eukanubę i Royal Canin :cool3: A nie było łatwo - u mnie w domu panuje pogląd, że karma z Biedronki to dla 'zwykłego' psa, a Pedigree dla championa. I potem ktoś się dziwi, że nie oglądam telewizji, bo mam uraz - całe starsze pokolenie w mojej rodzinie ma mózgi wyprane reklamami i tym, "co w telewizji mówili" :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77387[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28765[/url]

W dziale Żywienie jest tego mnóstwo ;)
Z tym, że pełno jest tam sprzecznych opinii na temat różnych marek karmy. W razie wątpliwości polecam forum Krakvetu - tam weterynarze rzeczowo i sensownie rozwiewają wątpliwości co do jakości karm.

Link to comment
Share on other sites

Moja sunia jest strasznie wybredna:evil_lol: i toleruje tylko royal canin:lol: A rano dostaje albo udko z kurczaka lub indyka (oczywiście ugotowane i obrane bez żadnych kości) albo pierś z kurczaka. I ponadto je witaminy:cool3: wydaje mi się że ją dobrze karmie:razz: I jest to mała (w typie terrierka) suczka ze schroniska:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka'][I]Ale te witaminki osobno? ;) Jeśli podajesz RC zamienne z mięsem to raczej nie są konieczne dodatkowe witaminy, chyba, że tak powiedział Ci weterynarz, albo gdy psiak miał/ma jakieś problemy zdrowotne ;)[/I][/quote]

Weterynarz mi tak zalecił:p Przygarnełam ja ze schroniska i była w nienajlepszej kondycjii:shake: cała w płach i miała problemy skórne i z przewodem pokarmowym:shake:Coprawda było to 2 lata temu i teraz jest jak to wet i dużo ludzi mówi "okazem zdrowia i piękna" to nadal jej to podaje profilaktycznie oczywiście wet to kontroluje:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...