Jump to content
Dogomania

psiarze i kociarze - wspólna sprawa (RC wycofal karmy lecznicze ze sklepow internet.


siliana

Recommended Posts

witam Was serdecznie,

jak juz zapewne wiecie, firma royal canin wycofala karmy lecznicze dla psow i kotow ze sklepow internetowych. na forum miau powstala inicjatywa stworzenia petycji do ww. firmy z podaniem merytorycznych argumentow, ktore mialyby sklonic firme do zmiany decyzji. chcemy tez wiedziec, czemu - kierujac sie troska o zdrowie zwierzac - polskie przedstawicielstwo royal canin podjelo taka decyzje, podczas, gdy za granica te karmy nadal sa dostepne w sklepach internetowych petycja niedlugo pojawi sie w ponizszym watku, aby wszyscy zainteresowani podpisaniem jej, mogli ja zaopiniowac i dodac swoje cenne uwagi. to wazne, bo juz opublikowanej petycji nie mozna edytowac.

[URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=115550[/URL]

jezeli ten watek powinien byc w innym miejscu na dogomanii, to bardzo prosze adminow o jego przeniesienie.

siliana

Link to comment
Share on other sites

jest juz projekt petycji: [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=115550&p=6320561#p6320561[/url]
wazne sa wasze opinie, bo jesli podane w niej argumenty przekonaja psiarzy i kociarzy, to uzbieramy wiecej podpisow, a to moze zrobi wrazenie na RC i przemysla nasze postulaty. po opublikowaniu petycji, nie bedzie mozna jej juz edytowac.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[COLOR=#FF0000][B]zapraszam do podpisywania petycji. jezeli przez 30 dni petycja nie zdobedzie zadnego podpisu, to zostanie zamknieta. petycji nie mozna tez juz edytowac.[/B][/COLOR]

[url]http://www.petycje.pl/petycja/5740/petycja_w_sprawie_przywrocenia_sprzedazy_karm_leczniczych_royal_canin_w_sklepach_internetowych.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

jesli zdecydowaliscie sie podpisac petycje, to pamietajcie, ze trzeba kliknac w maila, ktory przyjdzie na potwierdzenie glosu w petycji. jesli go nie macie, to najpierw znajdzcie w spamach, a jak dalej nie ma, to napiszcie do serwisu petycyjnego: [url]http://www.petycje.pl/petycjeKontakt.php[/url]

glos niepotwierdzony jest niewazny!

Link to comment
Share on other sites

oczywiście podpisałam się "za". choć już nie karmię psa weterynaryjną royala - właśnie dzięki ich durnemu pomysłowi :/
w zeszłym tygodniu wysłałam do nich kwiecistego i ociekającego ironią maila dziękczynnego - jaka to jestem im dozgonnie wdzięczna, że dzięki temu, że nie mogłam już kupić low fata w necie za 22- zyli za 12 kilogram a za ponad 260 zet u mojego weta - to zrozpaczona i pełna obaw zmieniłam żywienie na zwykłą bytówkę - acaną light - która psu okazuje się, że świetnie służy! i nie dość, że pies w końcu je żarcie dla psów a nie ziarno dla drobiu [mowa o składzie opartym na pszenicy jakby nie było..] w cenie znacznie niższej, to wygląda lepiej - napakował mięśni - i ja jestem zadowolona, bo mam taniej lepiej i mogę kupić wszędzie gdzie mam ochotę!
niestety, jeszcze mi nie odpisali :(
choć na poprzednie maile [z pytaniami o zmiany w składzie karmy gdy zmieniali wersje] mi odpisywali, oczywiście z adnotacją, że po konsultacji z weterynarzem, blablabla.
jakoś wątpię by wiele osób szarpało się na drogie żarcie bo sami sobie wymyślili diagnozę a rodzaj diety wylosowali na forum.
ale to moje zdanie, ja karmiłam royalem bo pan doktór kazał ;)

Link to comment
Share on other sites

jesli nikt nie odda glosu przez miesiac, petycja zamykana jest bezpowrotnie. w sprawie braku maila potwierdzajacego: [SIZE=2]przeszukaj swój katalog spamów czy kosz - czasem tam niechcący trafiają takie maile. Jeśli nie będzie, to trzeba napisać na ten mail: [EMAIL="[email protected]"][SIZE=3][email protected][/SIZE][/EMAIL][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Mnie też zbulwersowała wiadomość o wycofaniu karmy wet. RC ze sklepów, w którymś ze sklepów dowiedziałam się, że to inicjatywa weterynarzy , że mniej zarabiają na sprzedaży karm, bo, właśnie, za sprytni właściciele zwierząt kupują taniej w internecie. Zaraz podpiszę petycje.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

[quote name='siliana']czy wiecie juz, ze karmy wet. RC wracaja do sklepow intenretowych?:)[/QUOTE]
no ja właśnie zaglądałam na allegro i widziałam weterynaryjnego royala w sprzedaży, w cenach mniej więcej takich jak przed całym zamieszaniem. i teraz nie rozumiem - dali sobie spokój z tymi ograniczeniami, czy sprzedający jakoś obeszli te regulacje?:)
tylko że teraz, to mnie firma royal może pocałować gdzieś, bo już mam tańszy i lepszy wariant karmienia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beat2010']tak, ale a animali , kuchni pupila ceny jak u vetów:shake: tj sprawdzałam RC Urinary HD dla kotów[/QUOTE]

W Kuchni Pupila sprowadzają go skądś, nie wiem, z Czech może? Nie kupowałam, więc nie widziałam opakowania.
[url]http://www.kuchniapupila.pl/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...