Jump to content
Dogomania

2letni biały amstaff Quatro,już za TM,śpij spokojnie maleńki [*]


Aleksandra Bytom

Recommended Posts

Dziewczyny, a może rzeczywiście lepiej, żeby Quatro pojechał do innego hoteliku, o ile będzie mógł w nim zostać dłużej.... No chyba, że u p Tomka coś się zmieniło...
Pomyślcie, że w momencie gdy zacznie odzyskać psychiczną równowagę będzie musiał zostać przeniesiony... A w ok 6 tygodni nie będzie raczej na tyle wyszkolony, żeby mógł iść do adopcji....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oluś ja nie mam transportu nigdzie dalej,ja jestem zależna od kuzyna a on nie jest aż tak doświadczonym kierowcą żeby w dłuższe trasy jeździć,Ada-jeje jest według mnie w tej chwili osobą decydującą ale je pisze od razu że nie jestem w stanie zorganizować transportu dalej niż do cieszyna a moja siostra musi przy tym być bo jest prawie pewne że on nikomu innemu nie da się z boksu wyciągnąć po tym co przeszedł

Link to comment
Share on other sites

Hejka dziewczyny, czytam sobie was non stop, jestem ciekawa co naprawdę dzieje się z psem .. ale przypomniała mi się sprawa pewnego kota w W.Brytanii który został wrzucony przez kobiete do kosza na śmieci .. właściciele szukali go dobę aż zobaczyli swój monitoring.. i wtedy władze brytyjskie bardzo ładnie postąpili, bo twarz kobiety króra tak ładnie kotka potraktowała ujawniła w TV .. to chyba jedna z najlepszych kar jakie może otrzymać człowiek - publiczne ukazanie swojej twarzy ... takie coś boli .. ;) szkoda, że u nas sprawców się kryje ... :/

Link to comment
Share on other sites

no niestety,pamiętam tez tą sprawe,kobieta potem chciała dostać ochrone z policji bo jej linczem grozili,tylko nie pamiętam czy tą ochrone dostała,Sylwia tez nie jest anonimowa,chwaliła się w tylu miejscach tym doświadczeniem i była tak zakochana w sobie że wiadomość o tym co zrobiła rozprzestrzenia sie błyskawicznie i nawet my nie musimy praktycznie nic w tej sprawie robić

Link to comment
Share on other sites

jeśli numer gg który podał mi ktoś życzliwy jest prawdziwy to podziwiajcie opis który znajduje się na tymże gg "[COLOR=#000000][FONT=Arial][COLOR=#4B5A63][FONT=Tahoma]Trenuj do końca,do upadłego,życie to walka by dążyć do czegoś"I'm beck" Sylwia nie wiem co ty trenujesz ale tresura to nie jest na pewno
[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

W doniesieniach do prokuratury wnioskujemy zawsze o podanie wyroku do publicznej wiadomosci, i juz byly dwie takie decyzje ale u nas w Polsce sa one wywieszane w starostwie, lub w UM. Tylko wyroki jakie zapadaja i dotycza zagrozenia zycia ludzi np(jazda pod wplywem alkoholu) moze byc wyrok podany do publicznej wiadomosci w mediach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra Bytom']jeśli numer gg który podał mi ktoś życzliwy jest prawdziwy to podziwiajcie opis który znajduje się na tymże gg "[COLOR=#000000][FONT=Arial][COLOR=#4B5A63][FONT=Tahoma]Trenuj do końca,do upadłego,życie to walka by dążyć do czegoś"I'm beck" Sylwia nie wiem co ty trenujesz ale tresura to nie jest na pewno
[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/QUOTE]

pływanie :roll: tak mi sie o uszy obiło

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']Hejka dziewczyny, czytam sobie was non stop, jestem ciekawa co naprawdę dzieje się z psem .. ale przypomniała mi się sprawa pewnego kota w W.Brytanii który został wrzucony przez kobiete do kosza na śmieci .. właściciele szukali go dobę aż zobaczyli swój monitoring.. i wtedy władze brytyjskie bardzo ładnie postąpili, bo twarz kobiety króra tak ładnie kotka potraktowała ujawniła w TV .. to chyba jedna z najlepszych kar jakie może otrzymać człowiek - publiczne ukazanie swojej twarzy ... takie coś boli .. ;) szkoda, że u nas sprawców się kryje ... :/[/QUOTE]


hmmm...u nas bez przerwy pokazuja publicznie swoją twarz nasi urzędasi i nic ich nie rusza:(

Gdyby ktoś przegapił w TV : [URL="http://uwaga.onet.pl/"]KLIK[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Agnieszka, ona dopiero poplynie najwyzsza nawiazka to 2,500 zl, ale osatnie slowo nalezy do sedziego. To samo z odsiadka, my wniskujemy zawsze najwyzszy wyrok z paragrafu ale decyzja nalezy do sadu. Jestem jednak pena ze wyrok skazujacy zapadnie, i zawiasy beda. A mogla ich uniknac gdyby wczoraj nie rzucila sluchawka i nie klamala.

Link to comment
Share on other sites

Narobiła sobie problemu na własne życzenie... Strasznie lakoniczny stosunek do życia, wydaje jej się, że jak obejrzała kilka odcinków Zaklinacza psów, i nauczyła psa siad i daj łapę, to juz szkoli psy i ma wielkie doświadczenie. Mnie poraziło już w jej postach, oczywiście czytam je dopiero teraz, już znając efekt końcowy tej historii, że "autorytatywnie" wypowiadała się w kwestii jak podejść do psa, a za wzór właśnie podała odcinek Zaklinacza psów... żałuję, że wcześniej na ten wątek nie trafiłam, bo po przeczytaniu takiego czegoś nie powierzyłambym jej żadnego psa, tym bardziej problematycznego :(

Link to comment
Share on other sites

nie chciała psa odwieźć do bytomia choć dom w którym pies był przez rok nie raz o to prosił,nie chciała go odwieźć do hoteliku,wolała go dać jakimś imbecylom bo szkoda jej było kasy żeby psa zabezpieczyć,wiecie miałam nie pisać ale napisze,zaproponowałam wczoraj jej narzeczonemu że skoro jedynym powodem dla którego oni nie chcą wyciągnąć psa ze schroniska jest kasa to ja zapłace za transport i maja mi przesłać numer konta na maila,wiecie na ile ten koleś wycenił dojazd psa do C

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra Bytom']nie chciała psa odwieźć do bytomia choć dom w którym pies był przez rok nie raz o to prosił,nie chciała go odwieźć do hoteliku,wolała go dać jakimś imbecylom bo szkoda jej było kasy żeby psa zabezpieczyć,wiecie miałam nie pisać ale napisze,zaproponowałam wczoraj jej narzeczonemu że skoro jedynym powodem dla którego oni nie chcą wyciągnąć psa ze schroniska jest kasa to ja zapłace za transport i maja mi przesłać numer konta na maila,wiecie na ile ten koleś wycenił dojazd psa do C[/QUOTE]

no ciekawam bardzo .....

Link to comment
Share on other sites

A ja im radze zeby juz zbierali kase na pokrycie wszystkich kosztow, bo ich to i tak nie minie. Krnabrni ktorzy nie chca placic kosztow po wydaniu wyroku sa oddawani do komornika, z bardzo dobrym wynikem, tylko ze koszta krnabrnych zdecadowanie wzrastaja przez egzekwowanie ich przy pomocy komornika.

Link to comment
Share on other sites

Ada może się pochwal jak jeden krnąbrny do więzienia poszedł i tam dług odsiedział,i całe bagno za 100zł których im było szkoda żeby odwieźć psa do domu,wydaliby jeszcze mniej jakby go do Cieszyna odwieźli mieli blisko,ale nie oni postanowili nam zrobić na złość i zabawić się kosztem psa,teraz pokryją wszystkie koszty poniesione w związku z sytuacja psa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...