Jump to content
Dogomania

Żabcia ma dożywotnie DT, przepiękny Reksiu szuka domku!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Aniu, ja tam myślę, że wizyta przed adopcyjna to chyba rzeczywiście zbędna jest jesli jest to domek polecony przez osobę godną zaufania:multi:
Będzie potrzebna tylko nasza umowa adopcyjna, OK.? Podeślę na wskazanego maila.
No i oczywiście strasznie mocno trzymam kciuki, żeby Reksio rozkochał serduszka tych ludzi....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka_szklanka'][B]Bjuta[/B] - to chyba sie upijesz :D[/QUOTE]

[quote name='Bjuta']Bez cienia wyrzutów sumienia! Będę tańczyć na stole i wołać Reksiu do domu! we wszystkich językach w jakich będę umiała to zdanie ułożyć! Reksiu home! ... Hm... To chyba na tyle...[/QUOTE]

[quote name='Bjuta']Żeby już był poniedziałek!!![/QUOTE]

Upijesz się ze mną? Znam kilka języków obcych.

Link to comment
Share on other sites

byłam zdołowana, a tu na wstępie taka cudowna wiadomość! hip hip hurra! czy Reksio ma jakieś długi? mam jeszcze do wysłania przekaz za lipiec - sierpień - jeśli nie dla niego, to przeznaczcie na jakieś inne biedy, niestety. tych nie brakuje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka_szklanka']Ekhm, nie było mnie sto lat a przychodzę z takimi oto wieściami:
otóż naszym stałym gościem jest Pani Ewa Bem, znany w świecie zwierzolub i czynna działaczka na rzecz zwierząt :) Ma w naszym hoteliku swoje mniejsze i większe sympatie, no a Reksio jak to Reksio szczególnie podbił serducho Pani Ewy :) Ale do rzeczy - Pani Ewa znalazła Reksiowi dom! Jest to ktoś z Jej rodziny i w poniedziałek przyjeżdża zapoznać się z Reksiutem :) I teraz tylko pozostają kwestie formalne (wizyta PA? umowa? ja Pani Ewie ufam po stokroć, kto ją zna ten wie o czym mówię.. :) ) bo mam przeczucie, że sprawa jest baaaardzo pewna... :)[/QUOTE]

oooooooo :) rewelacja :D Ty To Anka jak już się wypowiesz to tak z grubej rury walniesz , aż miło :D takie info :D

Link to comment
Share on other sites

Już jestem, przepraszam, ale wczoraj byłam na przyjęciu u Babci, miałam napisać wszystko wieczorem ale wracając miałam niemiłą przygodę... otóz wsiadłam do nie swojego pociągu i pojechałam z dzieckiem na zajezdnie, wróciłam do domu padnięta przed północą :D
Ale to nie o mnie mialo być : Reksio jest już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo mili Państwo, straaaszliwe gaduły ;) ale widać, że zwierzoluby (to słowa mojej mamy bo mnie nie było a więc nawet nie znam szxzegółow... ;) ) To co, otwieracie szampana?!

Link to comment
Share on other sites

bardzo się cieszę że w końcu znalazł domek:) Bjuta ja nie siedzie teraz za wiele na dogu, masz jakiegoś jeszcze podopiecznego któremu przyda się 10 zł stałej deklaracji :)



A dobra jest Bartuś ok przenosimy :)

Edited by Divi
Link to comment
Share on other sites

Ja, jak zwykle spóźniona, więc jeszcze trzeźwo myślę:

[quote name='Bjuta']Reksiu ma bardzo napiętą sytuację finansową, gdyby nie ogromna pomoc Bożeny z Zabrza już od ponad roku byłby niewypłacalny...[/QUOTE]

Kochamy panią Bożenę :loveu: ale nie wymagajmy od niej zbyt wiele. Krótko - czy Reksio ma jakieś długi?

A teraz oszaleję z radości (psiak w dom, portfelowi lżej), wypiję kropelkę whisky (Bjuteczko, nienawidzę szampana) i pójdę spać. Eeeee, wcześnie jeszcze, zajrzę tu i tam.

Link to comment
Share on other sites

Wieści są przecudowne :multi:

Długu na szczęście nie mamy, bo płaciłam za hotelik z góry :) Bardzo wszystkim dziękuję za ratunek kiedy z budżetem było już bardzo źle, zawsze udawało nam się wpłacać pieniążki na czas :loveu:
Bardzo bardzo się ciesze i zmieniam tytuł oczywiście :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...