Jump to content
Dogomania

Willy


ajcka

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nie, to juz mnie zaczyna wkurzac ze Willy juz tyle czeka w tym cholernym schronisku!:mad:
czy ktoś do niego wogole zagladał? czy jest jeszcze ? jak sie miewa?
prosze zajrzyjcie do noiego!!!
moze ogłoszenia po miescie porozklejac? ze charcik domu szuka? do gazety go dać! blagam wymyslcie cosik żeby mu pomóc! ja za daleko jestem...:-(

Link to comment
Share on other sites

hallooo!! Warszawiacy! proszę Was z całego serca! zajrzyjcie chociaż do niego! błagam porozklejajcie o nim jakieś ogłoszenia! prooossszzzeeee! w jego imeieniu!:help1: :help1: :help1:
nie odmawiajcie pomocy tym pięknym tesknie patrzacym oczom!!
:modla: :modla: :modla: :modla: :modla:

Link to comment
Share on other sites

Warszawa!!! Pomózcie.Ogłoszenia to dobry pomysł.Macie drukarke kolorową?
To zrobimy ogłoszenie ze zdjeciami i wydrukujemy i kazdy porozwiesza w swojej okolicy. Ja moge porozkleiac po swoim osiedlu.
Tylko niech ktoś skleci takie ogłoszenie. Takie sensowne,bo ja to nie mam talentu. Przeslijcie mi mailem to pujde do punktu ksero i wydrukuje kilka.A kazdy kto chce pomóc też bedzie mógł sobie wydrukowac jak poprzesyłamy mailem.

Link to comment
Share on other sites

[B]ajcka ! dzięki za odzew! [/B]to nawet nie musza byc kolorowe! czarno-białe tez moga byc! ja takie drukowałam w sc i rozwieszałam i naprawde pare psiaków znalazło domek! nie każdy ma dostep do netu nie każy wie że jest taki pies i ze go chce - jeszcze nie wiem że go chce, a chce:evil_lol:
tylko ktos by musial isc na paluch albo tam zadzwonić i sprawdzić czy Willy nadal czeka, i ktos musialby dać swój nr tel i adres email, najlepiej jakby ktoś umial zrobic takie ogloszenie z odrywanymi na dople karteczkami, ja niestety nie umiem:shake:
i napisać w nagłowku czerwonym marekerem albo pogrubiona czcionką: [COLOR=Red][B]PIEKNY CHART SZUKA NOWEGO DOMU[/B][/COLOR], i pod spodem: [I]
Willy to Xxx letni wykastrowany chart - greyhound poszukujacy nowego domku, dobrego człowieka i odrobiny uwagi. Jest spragniony kontaktu z człowiekiem , pomimo, iz przez niego skazany jest na samotność a wcześniej na cierpienie. Jest ulozony, nie agresywny w stosunku do zwierzat i ludzi. Proszę, jeśli masz mozliwość ofiarować Willy'emu spokojny kąt i odrobinę ciepła - pomóz mu! nie przechodź obojetnie obok blagajacego o dom pieknego charta.[/I]
i potem na dole: zainteresowanych pomocą prosimy o kontakt: i karteczki z nr tel i adresem mailowym, + jakieś dwa zdjęcia, a to wszystko na stronie formatu A4!!

tak mniej więcej cos sklećcie!pisać zeby chwytało za serce nie umiem, ale cos w tym stylu, nie wierze, żeby się nie znalazl człowiek ktory się w nim zakocha!!
kto pomoże!!błagamy!!

Link to comment
Share on other sites

ajcka prosić to my się bedziemy długo....:-(
mam pewien pomysł jak to zrobić! postaram się tylko do kogo podać nr tel, i czy ktoś może to sprawdzić!!!!czy jest!! czy mozemy prosić o zmainę tytułu, Chart - szuka domu! prosimy obecnych na paluchu o sprawdzenie czy nadal jest albo coś w tym stylu!
no ludzie kochani? ja mam sprawdzić? no jak ja mam to zrobić, no powiedzcie jak...:placz:
ajcka przesle Ci mailem jak sklece, i komu komu jeszcze?????????????

Link to comment
Share on other sites

no niech, ze Warszaka taka nie bedzie i pomoze!
juz zrobione! nic tylko druknąć, przeciac karteczki i tasme nalepiać...:cool3:

ajcka Ty juz masz na mailu!!! powiedz czy zgadzasz sie na dane swoje a jak nie to dorwij kogos kto się zgadza:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

dostałam maila ,zaraz zmienie tytuł.Ogłoszenia które wywiesze w swojej okolicy wydrukuje dopiero w piątek.Bo do piątku mam wolontariat z kolonistami i nie moge.Dziś dostałam tez maila ze dla charta jest domek tymczasowy w Niemczech,tylko nie wiem czy chodzi o Willego czy o którąś z pozostałych bid.Ale już wysłałam wiadomośc z zapytaniem. A dane mogą być moje.
Jutro tez zadzwonie do tego schronu i spytam.

Link to comment
Share on other sites

Tak,tak to chodzi o Willego.Wyjazd byłby 27.Psa trzebabybyło dowiezc do Poznania.Musi mieć chip,paszport(płaci niemiecka organizacja),wscieklizne zaszczepioną z terminem 21 dni przed wyjazdem(mam nadzieje ze ma),oraz pozostałe szczepienia.
Osoba która ma przyjąć Willego ma psy,wiec trzeba sprawdzić czy on zgadza sie z innymi psami.
Definitywna odpowiedz czy Willy pojedzie bedzie w najbliższym czasie,pewnie to zalezy od tego jak i bedzie w stosunku do innych psow.I czy uda sie to wszystko załatwic.

Link to comment
Share on other sites

chip to chyba wszystkie psy z Palucha mjąą wszczepiany przy wydawaniu,paszport to z 10 minut u weta i bedzie.Tylko z tym sprawdzeniem jak z psami to gorzej.A wogóle to jak sie psa z tamtąd by brało to co mowić???
Ze jedzie do Niemiec,czy ze biore dla siebie ???

Link to comment
Share on other sites

po 1sze nie sądze żeby sprawdzali! po drugie nawet jeśli to pojechał do Twojej rodziny na Śląsk! masz doświadczenie z chartami i jestes osoba odpowiedzialną i znaną w kregach charciarzy ;) i nikt ci nic pewnie nie zarzuci!:evil_lol: nie martw się! a można wiedzieć z jakiej oraganizacji się odezwali? czy p. Eva ma coś z tym wspólnego?

Link to comment
Share on other sites

To ta organizacja:[QUOTE][B][url]www.tsv-neuss.de[/url][/B][/QUOTE].A szczerze to nie wiem co to za osoba.Maile w tej sprawie dostaje od xxxx52 i to chyba jakas jej znajoma sie odezwała w sprawie Willego.
Decyzja co do niego ma byc w sobote.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.tsv-neuss.de,poniewaz"]www.tsv-neuss.de,poniewaz[/URL] kolezanka nie czyta postow pisanych na dogomani.Boi sie zagladac z jednej przyczyny nie tylko z braku czasu.Najwazniejsza przyczyna nie moze czytac o tragediach i byc bierna .Willego i inne biedaczki wypatrzylam i moze nam wspolnie uda sie znalezc odpowiednie domy.Jest to trudne zadanie,gdyz te pieski musza isc tylko do znawcow i milosnikow tej rasy,z duzym ogrodem,z wysokim plotem,itd.Moja kolezanka jest zakochana w tej rasie,Sama ma w domu 4 podobne panienki(z Hiszpanii)

Link to comment
Share on other sites

Jest też mozliwosć ze zawioze go pociągiem,tylko nie wiadomo czy on da sie do pociągu wsadzić i jak sie zachowa?????

Potrzebuje też osoby z samochodem która pojedzie ze mną do schroniska na Paluchu jak bede brać Willego,potem pomoże w dowiezieniu go ewentualnie na dworzec centralny w godzinach rannych!!!Prosze o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...