Jump to content
Dogomania

Chart niszczyciel


wirka

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rotti ;) przed Mała ma jeszcze jakiś szacunek ;) mi już wchodzi na głowę :lol:

Carragan jak tam rośnie Twój maluszek? zmierzyłam Dru i ma 77 cm, waży 33,5 kg. Mam wrażenie że nie będzie małą drobną suczką... jest wzrostu swojej mamy i wagi Małej 13-miesięcznej (ma 7,5 miesiąca)...

Rotti - a Twój??

Link to comment
Share on other sites

z Cerrego rosnie kawal "chopa"tyle ze niski :roll: .A raczej niski mi sie wydaje....o wysokosci nie bede sie wypowiadac bo to zalezy od tego jak stanie :lol: .Raz wychodzi mi 76raz 78 raz 80 raz 77 :lol: i to za jednym mierzeniem :D .Poczekam az ukonczy calkowity rozowoj i psychiczny i fizyczny bo teraz cos jest na to za zywy :-? Waga.....Wet ocenia go na jakies 48-55 kilo ....

Link to comment
Share on other sites

Tilia

Rotti to już raczej nie urósł. Jego dotychczasowy wzrost wynosił jakieś 82 cm przy wadze ok 35 kg. Natomiast Borys (wczoraj skończył 6 mcy) ma około 70 cm. Mierzyłam go na tydzień przed poznańską wystawą i tyle miał, więc pewnie ma jakieś 2 cm dodatkowe. Jeżeli chodzi o wagę, to na oko jakieś 25 kg, może trochę więcej.

Chrupka

A co było maleńkiewmu ? :(

Link to comment
Share on other sites

byl bardzo chory, na poczatku myslalamz e to zapalenie pecherza, zwykle, leczylam go u weta 4 dni, zastrzyki itp. ale pan mimo ze thorinowi sie nie polepszalo przeszedl na antybiotyki dopaszczowe i kazal przyjsc za tydzien :evil: to bylo w sobote, w poniedzialek Thori juz tak zle wygladal, prawie sie przewracal, blade sluzowki, nie jadl, sikal caly czas na brazowo wiec zamknelam robote przed czasem i zabralam go do najlepszego, jak mowia, weta w Lodzi. okazalo sie ze to jakies bakteryjne paskudztwo. nabawil sie anemii. przez 8 dni chodzilam z nim na kroplowki, antybiotyk dozylnie, codziennie siedzialam po 6 godzin w lecznicy. na szczescie po 2 dniach kuracji badanie krwii mu sie poprawily ( wet mowil ze jesli nadal beda takie slabe to transfuzja). teraz juz jest po leczeniu. dzis idziemy jescze na 'sprawdzenie'. no i jest na diecie bo tamten antybiotyk podraznil mu trzustke :evil:

dlatego sie nie odzywalam na gg, po prostu nie mialam sily na nic :(

Link to comment
Share on other sites

chrupka

Wcale się nie dziwię, że się o niego bałaś. Ja też kiedyś miałam Rottim problem. Zatrucie takie, że pies nic nie jadł i nie chciał wychodzić na spacer. A jak już wyszedł to leciała z niego woda pod ogromnym ciśnieniem :( Strasznie był biedny i też był wtedy bardzo młody. Nie miał roku. Wiem co mogłaś czuć.

Ucałuj go w nochal od cioci.

Link to comment
Share on other sites

zmierzylam potffora i wyszlo ze ma 81 :o .zmierzylam drugi raz i wyszlo ze 80cm.....Wiec prawda lezy tak po srodku :lol: Czyli liczmy ok.80cm :)

Chrupka a czy ktokolwiek sie tu zlosci ?Ja akurat Malenstwu nie mam nic za zle i go ubostwiam......A wiem co przechodzisz bo Cerry w wieku 8tyg mial mlodziencze zapalenie stawow.....Potem o 25wrzesnia byla kwarantanna ale ciagle sie balam ze zlapie jakas nosowke lub cos....No i panikowalam,kiedy kichnal to juz podejrzewalam jakas chorobe....I wogule nie bylo ze mna latwego zycia (nawiasem mowiacx dalej nie ma :) ) :fadein:

Trzymaj sie cieplo i niech pies sie cieplo trzyma takze :).Wszystko bedzie dobrze mimo ze czesto sa chwile zwatpienia :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...