Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

6 godzin temu, DORA1020 napisał:

Dziękuję terra za ogłoszenie:)

Szukamy kogos kto zrobiłby wizytę pa  koło Raszyna

jest szansa dla Gosi,ale  nie możemy z Baltimoore znależc nikogo do wizyty

Dora, masz juz kogoś? Jeśli nie to , mogę podać Ci na priv tel do psiejskiej koleżanki z Raszyna, powołaj się na mnie i zapytaj o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, DORA1020 napisał:

Dzięki Jaaga:)

Zapytam Baltimoore,bo ona  już kogos pytała.

Ba wizytę pojedzie jutro moja koleżanka z drugiego końca Warszawy, za co jej BAAAARDZO DZIĘKUJĘ

Zależało nam na czasie, bo kotka na mrozie, dom czeka, a transport zorganizowany na niedzielę.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Bębenek napisał:

Jakaś kobita się obudziła właśnie i napisała w sprawie Łatki :)  jakby co przekierowalam na Baltimoore i p.Wiole z Felineusa, no i pokazałam Wasze niektóre.. może będzie dzwonić.

Dzięki Bębenek :))

Pani zadzwoniłam, zaproponowałam jej kilka innych kotek z lecznicy, zobaczymy czy się zdecyduje. W rozmowie bardzo sympatyczna.

Link to comment
Share on other sites

W niedzielę do Warszawy jedzie zorganizowana wycieczka z Panem Piotrem :)) Dzięki naszym ogłoszeniom i sprawnym wizytom pa zrobionym przez nasze warszawskie dzieczyny :))

Gosia po zmarłym właścicielu- na dokocenie do kota i psa

Rudek potrącony przez samochód, który uzyskał pomoc przez pracowników warsztatu samochodowego pod Zamościem, ale bardzo prosił każdego o wzięcie do domu, na dokocenie do psa

Gucio Połamaniec- który z paskudnie złamaną łapką został przyniesiony do lecznicy przez dzieci, operowany w lecznicy zewnętrznej przy naszym wsparciu finansowym, aktualnie najdłuższy stażem w lecznicy

1-WP_20181222_13_59_04_Pro.jpg.3864ecdc73e46e1c14911ebcb6040d2c.jpg

1-image00000016.jpg

1-FOT70F1_1547890700537(1).JPG

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

To jest trikolorka Armina z lecznicy która jutro też jedzie do domu :))

Dziękuję za ekspresową wizytą PA :))

W sumie jadą do Warszawy do domów stałych 4 koty

Dziękuję 3 Dziewczynom z zaprzyjaźnionego forum za zrobienie wizyt PA :))

Dziękuję Sue za zabranie osieroconej koteczki Gosi do lecznicy na testy FiV/FelV i odrobaczenie oraz za przetrzymanie jej kilka dni w domu :))

Transport:

Dora- zorganizowanie samochodu :))

Pan Piotr - jako kierowca oraz jego kolega, poświęcili całą niedzielę żeby zawieżć 4 koty do Warszawy :))

Ania z Zamościa- podwiezie pana Piotra na trasie Zamość -Szczebrzeszyn i Szczebrzeszyn Zamość :))

Baltimoore - logistyka i cash na paliwo :))

Praca zespołowa przynosi najlepsze efekty :)))

1-BuczekFoto (2)(2).JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Bębenek za bardzo dokładną wizytę PA :))

Szukamy transportu Izbica -Rzeszów.

 

Dzisiaj jeszcze jeden kot pojechał do domu :)) Czarno-biały Sebastianek. Ogłaszałam go od jesieni i co telefon to porażka . Ale wreszcie się udało trafić fajny dom. To kociak spod Inowrocławia znaleziony na ulicy, był w dt, pojechał do Bydgoszczy :)) Pani sama po niego przyjechała, choć raz nie trzeba się było martwić o transport :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2019 o 22:45, Baltimoore napisał:

To jest trikolorka Armina z lecznicy która jutro też jedzie do domu :))

Dziękuję za ekspresową wizytą PA :))

W sumie jadą do Warszawy do domów stałych 4 koty

Dziękuję 3 Dziewczynom z zaprzyjaźnionego forum za zrobienie wizyt PA :))

Dziękuję Sue za zabranie osieroconej koteczki Gosi do lecznicy na testy FiV/FelV i odrobaczenie oraz za przetrzymanie jej kilka dni w domu :))

Transport:

Dora- zorganizowanie samochodu :))

Pan Piotr - jako kierowca oraz jego kolega, poświęcili całą niedzielę żeby zawieżć 4 koty do Warszawy :))

Ania z Zamościa- podwiezie pana Piotra na trasie Zamość -Szczebrzeszyn i Szczebrzeszyn Zamość :))

Baltimoore - logistyka i cash na paliwo :))

Praca zespołowa przynosi najlepsze efekty :)))

1-BuczekFoto (2)(2).JPG

Sporo osób zaangażowanych w pomoc 4 kotkom:)

Dziękuje wszystkim bardzo:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...