Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Witam,. Przychodzę z prośbą o głos w plebiscycie Kuriera Lubelskiego dla społeczności Adopcje-Zamość . Zostałyśmy nominowane do tytułu człowieka roku w kategorii działalność społeczna i charytatywna. Kierownik naszego schroniska również jest nominowany (!).Nie może wygrać!

https://kurierlubelski.pl/p/kandydaci/czlowiek-roku-2018%2C1002925/?groupId=26271

 

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, ala123 napisał:

Witam,. Przychodzę z prośbą o głos w plebiscycie Kuriera Lubelskiego dla społeczności Adopcje-Zamość . Zostałyśmy nominowane do tytułu człowieka roku w kategorii działalność społeczna i charytatywna. Kierownik naszego schroniska również jest nominowany (!).Nie może wygrać!

https://kurierlubelski.pl/p/kandydaci/czlowiek-roku-2018%2C1002925/?groupId=26271

 

 

Nominowanie kierownika TEGO schroniska to jakieś kpiny !!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, ala123 napisał:

Witam,. Przychodzę z prośbą o głos w plebiscycie Kuriera Lubelskiego dla społeczności Adopcje-Zamość . Zostałyśmy nominowane do tytułu człowieka roku w kategorii działalność społeczna i charytatywna. Kierownik naszego schroniska również jest nominowany (!).Nie może wygrać!

https://kurierlubelski.pl/p/kandydaci/czlowiek-roku-2018%2C1002925/?groupId=26271

 

Alu, zagłosowałam SMSem, wysłałam pod podany numer Kuriera SMS o treści: LSC.61 - dobrze? Czy można głosowac wielokrotnie?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dużo sie dzieje dobrego:) kotki domy znajdują:)

najwięcej zachodu to oczywiście organizowanie transportu

tylko z Kapitanem nie było problemu,bo był w dt wK rakowie

jest szansa na dom dla Gosi i Pędzla:)

oj...dużo pracy.........

bardzo cieszę się,że Misio sie znalazł:) noc niestety spędził na mrozie:(

ale jego radośc z powrotu do domu nie do opisania:)

zostaje juz na stała w tm domu:) ludzie już go pokochali i nie wyobrażają sobie oddania go

blisko mieszka ala123 więc bedzie miała psinke na oku

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, malagos napisał:

Alu, zagłosowałam SMSem, wysłałam pod podany numer Kuriera SMS o treści: LSC.61 - dobrze? Czy można głosowac wielokrotnie?

Można malagos:) można...nawet potrzeba głosować,zeby dziewczyny,które tyle robią bazinteresownie dla zwierzaków mogły wygrać,nie możemy na to pozwolić,zeby wygrał ktos inny,negatywny osobnik

prosze wszystkihc bardzo,bardzo o głosy,nawet znajomi mogą głosować

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, DORA1020 napisał:

Można malagos:) można...nawet potrzeba głosować,zeby dziewczyny,które tyle robią bazinteresownie dla zwierzaków mogły wygrać,nie możemy na to pozwolić,zeby wygrał ktos inny,negatywny osobnik

prosze wszystkihc bardzo,bardzo o głosy,nawet znajomi mogą głosować

ok, ale proszę o sprawdzenie tego numeru, żeby głos nie poszedł na konkurencję

Link to comment
Share on other sites

Też sms-a wysłałam, ale podejrzewam, że to bez szans w takiej formie, kiedy to kierownika stać na kupienie dodatkowych głosów. Jakby chociaż było ograniczenie na jeden numer=1 głos, czy z jednego komputera 1 głos, to nawet licząc służbowe numery i kompy, miałyby szansę.. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bębenek napisał:

Też sms-a wysłałam, ale podejrzewam, że to bez szans w takiej formie, kiedy to kierownika stać na kupienie dodatkowych głosów. Jakby chociaż było ograniczenie na jeden numer=1 głos, czy z jednego komputera 1 głos, to nawet licząc służbowe numery i kompy, miałyby szansę.. 

Tak ,to prawda

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Bębenek napisał:

Też sms-a wysłałam, ale podejrzewam, że to bez szans w takiej formie, kiedy to kierownika stać na kupienie dodatkowych głosów. Jakby chociaż było ograniczenie na jeden numer=1 głos, czy z jednego komputera 1 głos, to nawet licząc służbowe numery i kompy, miałyby szansę.. 

Dokładnie, jego stac na to, żeby zdobyc ten tytuł. Tylko zastanawia mnie, dlaczego ktoś, kto za to, co jest jego pracą i za co bierze pieniądze, ma być wyrózniony? Co innego gdyby robił to na zasadzie wolontariatu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Jaaga napisał:

Dokładnie, jego stac na to, żeby zdobyc ten tytuł. Tylko zastanawia mnie, dlaczego ktoś, kto za to, co jest jego pracą i za co bierze pieniądze, ma być wyrózniony? Co innego gdyby robił to na zasadzie wolontariatu. 

I takie pytania można zadać organizatorowi :) Bo nominacja jest za pracę społeczną... ZA DARMO. A jaka to praca społeczna jak  dostaje się za to pieniądze? A co do nominacji, patrzyłam na regulamin - wystarczy jedna osoba, która zgłosi kandydaturę... żeby knadydatura przeszła. Czyli jeden znajomy wystarczy :) , nikt nie weryfikuje tego czy to co jest w zgłoszeniu jest zgodne z prawdą. Dopiero jak zgłaszane są wątpliwości (i to przez parę osób) to pochylają się nad konkretną sylwetką.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2019 o 11:54, DORA1020 napisał:

Rozliczenie...to co pamietam

40zl  koszt paliwa za dojazd i zrobienie fotek

50zl  koszt paliwa za dowiezienie kotka do lecznicy

102zł faktura za karmę

razem 192zł -  30zł stała od sharki,bardzo dziękuję:)

na minusie 162zł   /to co pamietam,pięniądze pożyczone..../

do tego dochodzi ostania faktura za karme 104zł

razem na mniusie  266zł

wpłata od buuenos  191zł

na minusie w chwili obecnej  75zł

----------------------------------------------------------

 

Link to comment
Share on other sites

ADOPCJE SZCZEBRZESZYN :))

Za naszą sprawą w niedzielę pojechała bla bla car'em do fajnego domu pod Warszawą 1,5 letnia bura kotka Starzymiech przyniesiona do lecznicy w Izbicy, będzie miała na imię Hermiona i będzie miała psiego kumpla Draco.

 

Dzisiaj dzięki poświęceniu dnia przez super chłopaka Piotra i anonimową Osobę oraz dzięki ALA123 która pożyczyła samochód i pokryła koszty paliwa :))

do Warszawy pojechała zorganizowana wycieczka 3 kotów :))

Ruda Zośka około 1,5  letnia, z DT u Sue do super ludzi, 10 letniej kotki i starszego psa z niedowładem tylnych kończyn, Saska Kępa

Mała bura Bella 4-5 miesięcy, podrzucona z rodzeństwem i kotka pod zajazdem, trafiła do Izbicy, dwa kociaki nie przeżyły :(                do fajnej rodziny bez zwierząt,  Bemowo.

8-9 miesięczny Pędzel  umaszczony tabby podrzucony obok bloku Dory na początku zimy, trafił do lecznicy w Izbicy i długo nikt go nie chciał, do bardzo miłej pani na jedynaka, będzie miał na imię Marcelek, stary Mokotów.

Bardzo dziękuje mojej koleżance z innego forum za zrobienie wizyt pa mimo trudnej sytuacji osobistej.

 

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...