Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dafi

7286372cc1038c5eb59c1c7c5333bd99.png

ma szanse na domek w Warszawie, na Legionowie. Trzeba będzie zrobić dla niej wizytę. Napisałam z prośbą do Jo37, Oleny84, Kejciu, Paula&Kokonut, Uxmal 

Jo37 może zrobić ewentualnie w weeekend ale ma dość daleko do Legionowa. Olena84 podobnie. Może znajdzie się ktoś z bliższej okolicy? Czekam jeszcze aż odpiszą pozostałe osoby :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, sue napisał:

Dafi

7286372cc1038c5eb59c1c7c5333bd99.png

ma szanse na domek w Warszawie, na Legionowie. Trzeba będzie zrobić dla niej wizytę. Napisałam z prośbą do Jo37, Oleny84, Kejciu, Paula&Kokonut, Uxmal 

Jo37 może zrobić ewentualnie w weeekend ale ma dość daleko do Legionowa. Olena84 podobnie. Może znajdzie się ktoś z bliższej okolicy? Czekam jeszcze aż odpiszą pozostałe osoby :)

Dziewczyny,bardzo prosze o pomoc

koteczka ma szanse na dom

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, sue napisał:

Nowy nabytek :(

 

7e42727f64cfec59e4efd4e1325e3109.jpg

 

16 minut temu, bakusiowa napisał:

Skąd się wziął?

 

Wpadłam na niego dzisiaj niedaleko miejsca w którym czasem dokarmiam koty, nigdy wcześniej go nie widziałam, pewnie znów ktoś wywalił. Metr dalej - najbardziej ruchliwa ulica w mieście. Miziasty, fajny, nie wiadomo co z nim zrobić. Chwilowo zabezpieczony, ale co potem :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, sue napisał:

 

Wpadłam na niego dzisiaj niedaleko miejsca w którym czasem dokarmiam koty, nigdy wcześniej go nie widziałam, pewnie znów ktoś wywalił. Metr dalej - najbardziej ruchliwa ulica w mieście. Miziasty, fajny, nie wiadomo co z nim zrobić. Chwilowo zabezpieczony, ale co potem :(

Na razie jest w kenelu w stodole,ale jest juz bardzo zimno

nie wiem co zrobimy

szkoda kotka,dobrze,że sue go zabrała,bo w tej okolicy,w której go znalazła nie miałby szansy na przeżycie

tylko co dalej

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.12.2019 o 15:58, sue napisał:

Natomiast kociaki, które zostały u Piotrka, cztery brzdące, raczej ok, jeden spierniczał trochę, jeden mruczał :) Mam zdjęcia trzech. Jeden to koteczka, nie wiem który. Podobno.

f42a4cd2509813b4789a89fef606ba50.png

b99c4ad50fd1680300132486b583e809.png

bf9c347efe9bb8591f5d1a76ff2e6174.png0cb15e53357d6d668f48ae2e15ec524b.png

Może ta tri to koteczka.

Wyglądają dość marnie w porównaniu do "starszyzny", ale i tak wydaje mi się, że lepiej, i trzeba pamiętać że sporo przeszły. Są dość fajne, dają się głaskać poza tym jednym który zwiał.

 

To są te zdjęcia, wygląda że są 4 maluchy. Ta triolorka na zdjęciach wyszła na najmniejszą .

Może je trzeba też odrobaczyć?

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, sue napisał:

Nowy nabytek :(

 

7e42727f64cfec59e4efd4e1325e3109.jpg

 

Zdrowy? Bo podobno zwymiotował?

Albo trzeba by go dać do Royal Vet na podleczenie i szybko ogłaszać

albo gdzieś w ciepłe miejsce

Nie moźe zostać w kennelu  stodole przy ujemnych temperaturach bo jak nie ma ruchu to zapalenie płuc i po kotku :(

Wiadomo coś płeć i jaki wiek mniej więcej?

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Baltimoore napisał:

To są te zdjęcia, wygląda że są 4 maluchy. Ta triolorka na zdjęciach wyszła na najmniejszą .

Może je trzeba też odrobaczyć?

Maluchy są w tym samym wieku co te w Izbicy - Dafi, Abi i Tobi. Około 3 miesięcy. Tamte z Izbicy ładniej wyglądają, podejrzewam też że zdjęcia były robione tak, żeby kot umieszczony był w centrum, dlatego lepiej się prezentują, ja tak nie umiem. Jak je oglądałam, zauważyłam że podrosły od ostatniego czasu i są trochę ładniejsze. 

Przeszły pp, albo przynajmniej miały z nią kontakt, to też może mieć wpływ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Baltimoore napisał:

 

Zdrowy? Bo podobno zwymiotował?

Albo trzeba by go dać do Royal Vet na podleczenie i szybko ogłaszać

albo gdzieś w ciepłe miejsce

Nie moźe zostać w kennelu  stodole przy ujemnych temperaturach bo jak nie ma ruchu to zapalenie płuc i po kotku :(

Wiadomo coś płeć i jaki wiek mniej więcej?

Kocurek, < 1 rok, wymiotował chyba ze stresu albo dlatego że zjadł jakieś badziewne jedzenie, bo do tej pory się to nie powtórzyło. Apetyt jest, kupa ładna. Ma taką troszeczkę dłuższą sierść, nie całkiem czarną, a jakby miejscami popielatą. Miziasty, chce się przytulać. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...